G1 X Mark II

Wszystkie artykuły z tagiem: "G1 X Mark II" w serwisie fotopolis.pl:
Canon PowerShot G1 X Mark II - test
Canon G1 X Mark II to druga odsłona zaawansowanego kompaktu od japońskiego producenta. O ile poprzednik był po prostu dużym "Canonem G", którego budowa wyglądała dokładnie tak samo jak w mniejszych modelach, to w przypadku odświeżonej wersji zaszło już więcej zmian.
6 Cze 2014
Patryk Wiśniewski
0
Aparaty Canon PowerShot G1 X Mark II i PowerShot S200 z akcesoriami w prezencie
Firma Canon przygotowała specjalną ofertę na najnowsze aparaty kompaktowe: model PowerShot G1 X Mark II oraz PowerShot S200. Klienci, którzy do 30 czerwca br. kupią i zarejestrują wybrany model otrzymają pakiet akcesoriów.
28 Maj 2014
Piotr Wroniewicz
0
Canon PowerShot G1 X Mark II - zdjęcia przykładowe
CP+ 2014 Zdecydowana większość egzemplarzy aparatów Canon PowerShot G1 X Mark II zgromadzonych na targach CP+ w Jokohamie to egzemplarze przedprodukcyjne z wczesnym firmware i bez numeru seryjnego. Nam udało się odnaleźć G1 X Mark II z firmware 1.0, którym wykonaliśmy serię zdjęć przykładowych.
13 Lut 2014
Michal Grzegorczyk
0
Canon PowerShot G1 X Mark II - pierwsze wrażenia
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Canona mieliśmy okazję przyjrzeć się bliżej najnowszemu kompaktowi japońskiego producenta. G1 X Mark II to zaawansowany aparat, który może zastąpić nam lustrzankę w codziennym fotografowaniu. Zobaczcie jakie wrażenie zrobiła na nas dzisiejsza premiera Canona.
12 Lut 2014
Patryk Wiśniewski
0
Canon PowerShot G1 X Mark II
CP+ 2014 Canon PowerShot G1 X Mark II kazał na siebie czekać aż dwa lata. Jednak już na pierwszy rzut oka widać, że konstruktorzy nie próżnowali, ponieważ druga odsłona G1 X to zupełnie inny aparat. Został zbudowany wokół nowej matrycy, która współpracuje z jaśniejszym obiektywem i nowszym procesorem obróbki obrazu, a to nie koniec nowości.
12 Lut 2014
Patryk Wiśniewski
0