Quantuum Fomex Dr Ray - wyzwalanie radiowe w przystępnej cenie

Autor: Michal Grzegorczyk

5 Listopad 2009
Artykuł na: 2-3 minuty
Quantuum Fomex Dr Ray - 2.4 GHz to system radiowego sterowania lampami błyskowymi o zasięgu 300 metrów. Odbiornik ma gorącą stopkę, więc można nim również wyzwalać lampy systemowe.

Quantuum Fomex Dr Ray - 2.4 GHz to system umożliwiający radiowe wyzwalanie lamp lamp błyskowych - studyjnych i systemowych, dzięki obecności gorącej stopki na odbiorniku. Zasięg działania wynosi 300 metrów. Dr Ray może pracować na 16 kanałach, a jeden nadajnik może działać z dowolną liczbą odbiorników. Urządzenie pozwala na synchronizację z czasami do 1/250 sekundy. Quantuum Fomex Dr Ray może też być użyty jako radiowy wężyk spustowy. Odbiornik podłącza się wtedy do gniazda wężyka spustowego kabelkiem (nie ma go w zestawie). Oto zawartość zestawu:

  • odbiornik
  • nadajnik
  • etui do przechowywania
  • kable do podłączenia
  • baterię
  • uchwyt mocujący do odbiornika
  • przejściówka jack 3,5->6,3mm

Zestaw Quantuum Fomex Dr Ray kosztuje 640 złotych, a każdy dodatkowy odbiornik wraz z osprzętem - 315 złotych.

Poniżej prezentujemy informację prasową:

{BIT|Kraków 5.11.2009

Zaawansowany system sterowania radiowego Quantuum Fomex Dr Ray - 2.4 GHz

Wczoraj mieliśmy zaszczyt zaprezentować nową, profesjonalną serię wyposażenia studyjnego Quantuum Fomex. Dziś kolejna nowość adresowana dla profesjonalistów. Zaawansowany system sterowania radiowego Quantuum Fomex Dr Ray - 2.4 GHz

System ten pozwala na bezprzewodowe wyzwalanie lamp błyskowych z odległości do 300 metrów. Dzięki zaawansowanej technologii, umożliwia on synchronizację z czasami do 1/250 sekundy. Zestaw może pracować na 16 wybranych kanałach, nadajnik zaś może współpracować z dowolną liczbą dodatkowych odbiorników. Każdy odbiornik posiada mocowanie typu "gorąca stopka" dzięki czemu zestaw może być również używany do wyzwalania standardowych lamp systemowych.

W komplecie znajduje się również specjalny uchwyt do zamocowania na lampie studyjnej, pozwalający na umieszczenie odbiornika w wygodnym miejscu. Kolejną przydatną funkcją jest możliwość wykorzystania systemu Quantuum Fomex Dr Ray jako radiowego wężyka spustowego do wyzwalania migawki aparatu. Należy jedynie dokupić i podłączyć odpowiedni kabel. Odbiornik podłącza się wówczas za jego pomocą do gniazda wężyka spustowego w aparacie.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Od teraz 40 miesięcy gwarancji na produkty Newell
Od teraz 40 miesięcy gwarancji na produkty Newell
Znany producent zamienników baterii, lamp i rozwiązań z obszaru zasilania wydłuża gwarancję serwisową do 40 miesięcy. To prawie 3,5 roku.
1
Panel okrągły, prostokątny i pierścieniowy -  Newell prezentuje nowe lampy LED
Panel okrągły, prostokątny i pierścieniowy - Newell prezentuje nowe lampy LED
Cztery nowe lampy LED wprowadza do sprzedaży firma Newell. Okrągła Air Artha XL, prostokątna i cienka RGB Vividha Max oraz pierścieniowe modele RL w dwóch rozmiarach to propozycje dla szerokiego...
5
Marumi Magnetic Slim - nowe wygodne i niedrogie filtry magnetyczne
Marumi Magnetic Slim - nowe wygodne i niedrogie filtry magnetyczne
Marumi Magnetic Slim to nowa linia filtrów, która radykalnie upraszcza ich montaż i szybką wymianę. Jak zwykle w przypadku japońskiego producenta, robi to w świetnej...
2
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)