DxO Optics Pro 5.3.5

Na stronach internetowych firmy DxO Labs pojawiła się kolejna aktualizacja programu Optics Pro. W najnowszej wersji 5.3.5 dodano wsparcie dla prezentowanej ostatnio lustrzanki Sony Alpha. Oprócz tego w programie pojawiło się 85 nowych modułów do korekty wad optycznych obiektywów - ich liczba zbliża się już do 1500.

Na {LNK|http://www.dxo.com/intl/photo/dxo_optics_pro;strony internetowe firmy DxO Labs trafiła najnowsza wersja programu DxO Optics oznaczona numerem 5.3.5. Oto lista najważniejszych zmian:
  • wparcie dla Sony A850
  • lepsza kontrola szumu wysokich czułości na zdjęciach z Sony A900
  • 85 nowych modułów korygujących wady obiektywów
W sumie program obsługuje już blisko 1500 par aparat-obiektyw.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8