cyfrowa ciemnia

Wszystkie artykuły z tagiem: "cyfrowa ciemnia" w serwisie fotopolis.pl:
Darkr - edytuj zdjęcia tak, jak w prawdziwej ciemni
Jeśli kiedykolwiek pracowaliście w tradycyjnej ciemni, z pewnością przypadnie Wam do gustu aplikacja Darkr, która edycję zdjęć opiera o symulację technik używanych przy wywoływaniu prawdziwych odbitek.
9 Sty 2017
Maciej Luśtyk
0
Bezpłatne warsztaty Lightrooma
Rusza nabór na bezpłatne warsztaty "Ela Chabierska & Lightroom 5", które odbędą się 22 listopada w Warszawie. Wydarzenie organizowane jest w ramach festiwalu Warsaw Photo Days.
7 Lis 2014
Marcin Grabowiecki
0
DxO Optics Pro 10 i FilmPack 5
Firma DxO zaprezentowała nowe wersje swoich programów: Optics Pro 10 i FilmPack 5. Są nowe funkcje, na przykład "ClearView" usuwający ze zdjęć efekt zamglenia, a także pojawia możliwość użycia na RAW-ach narzędzia ViewPoint w formie plug-inu do programu Optics Pro 10.
30 Paź 2014
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Camera RAW 8.7 i DNG Converter 8.7 - wersja "Release Candidate"
Adobe opublikowało aktualizację wtyczki Camera RAW i DNG Converter do wersji 8.7. Jest to tak zwana wersja "Release Candidates", czyli taka, która nie została jeszcze w pełni przetestowana i może zawierać drobne błędy. Tradycyjnie wraz z aktualizacją wydłużyła się lista aparatów obsługiwanych przez wtyczkę.
3 Paź 2014
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Lightroom 5.6 i Camera RAW 8.6 - wersje końcowe
Adobe opublikowało ostateczną wersję aktualizacji wtyczki do wywoływania RAW-ów Camera RAW do wersji 8.6 oraz programu Lightroom do wersji 5.6. Aktualizacja zapewnia wsparcie dla kolejnych kilkunastu aparatów.
4 Sie 2014
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Camera RAW 8.6 i DNG Converter 8.6  - wersja "Release Candidate"
Adobe opublikowało aktualizację wtyczki Camera RAW i DNG Converter do wersji 8.6. Jest to tak zwana wersja "Release Candidates", czyli taka, która nie została jeszcze w pełni przetestowana i może zawierać drobne błędy. Tradycyjnie wraz z aktualizacją wydłużyła się lista aparatów obsługiwanych przez wtyczkę.
18 Lip 2014
Michal Grzegorczyk
0
DxO Optics Pro 9.5.1
Pojawiła się aktualizacja programu DxO Optics Pro do wersji 9.5.1. Producent dodał wsparcie dla kilku nowych aparatów Sony, Nikon i Samsung.
11 Lip 2014
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Lightroom 5.5 i Camera RAW 8.5 - wersje końcowe
Adobe opublikowało ostateczną wersję aktualizacji wtyczki do wywoływania RAW-ów Camera RAW do wersji 8.5 oraz programu Lightroom do wersji 5.5. Aktualizacja zapewnia wsparcie dla kolejnych kilkunastu aparatów.
23 Cze 2014
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Lightroom 5.4 i Camera RAW 8.4 - wersje końcowe
Adobe opublikowało ostateczną wersję aktualizacji wtyczki do wywoływania RAW-ów Camera RAW do wersji 8.4 oraz programu Lightroom do wersji 5.4. Aktualizacja zapewnia wsparcie dla kolejnych kilkunastu aparatów.
8 Kwi 2014
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Lightroom 5.3 i Camera RAW 8.3 - wersje końcowe
Adobe opublikowało ostateczną wersję aktualizacji wtyczki do wywoływania RAW-ów Camera RAW do wersji 8.3 oraz programu Lightroom do wersji 5.3. Aktualizacja zapewnia wsparcie dla kolejnych kilkunastu aparatów - ich lista nieco się wydłużyła się w stosunku do wersji "Release Candidate" opublikowanej kilka tygodni wcześniej.
12 Gru 2013
Michal Grzegorczyk
0