Bezpłatne warsztaty Lightrooma

Bezpłatne warsztaty Lightrooma ocena 0%

Rusza nabór na bezpłatne warsztaty "Ela Chabierska & Lightroom 5", które odbędą się 22 listopada w Warszawie. Wydarzenie organizowane jest w ramach festiwalu Warsaw Photo Days.

Program warsztatów Ela Chabierska & Lightroom 5:

  1. Wprowadzenie (do czego służy program, kto może z niego korzystać)

  2. Tworzenie katalogu (jak zrobić porządek na komputerze, import zdjęć, RAW vs. JPEG i inne formaty zapisu)

  3. Moduł Library (słowa klucze, selekcja zdjęć z dużego materiału)

  4. Moduł Develop (edycja, kolor, b&w, narzędzia w cyfrowej ciemni - praca na przykladzie obróbki konkretnych zdjęć nadesłanych przez uczestników)

  5. Co zrobić jeśli Lightroom nie wystarczy?

  6. Eksport zdjęć (dołączanie logo, zmiana nazwy)

  7. Moduł book (projektowanie książki, dołączanie i edycja tekstu)

  8. Podsumowanie

Termin warsztatów: sobota 22 listopada 2014 roku

Rekrutacja:

Zgłoszenia należy nadsyłac na adres: adres contact@elachabierska.com. 
Zgłoszenie powinno zawierać: prowadzonych w ramach festiwalu Warsaw Photo Days. Z nadesłanych zgłoszeń wybrana zostanie gupa osób, które zostaną zaproszone na bezpłatny kurs.

 Na kurs należy przynieść swojego laptopa z zainstalowaną wersją próbną programu Lightroom 5 dostępną na stronie producenta:
 adobe.com

Festiwal Warsaw Photo Days organizowany jest przez Okręg Warszawski Związku Polskich Artystów Fotografików, przy wsparciu finansowym Miasta Stołecznego Warszawy i Stowarzyszenia Autorów ZAIKS. Więcej na: warsawphotodays.com

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8