Możliwość wygrania warsztatów fotograficznych na Islandii

Możliwość wygrania warsztatów fotograficznych na Islandii
X-Rite, we współpracy z firmą Focus on Nautre organizuje losowanie, w którym nagrodą są warsztaty fotograficzne na Islandii.

Nagroda obejmuje 8-dniowy pobyt na Islandii (all inclusive) oraz warsztaty fotograficzne pod okiem profesjonalnego fotografa Coloratti Einara Erlendssona. Zwycięzca konkursu będzie miał szansę podziwiać różnorodny krajobraz Islandii i oraz poznać tajniki fotografii krajobrazowej.

Aby wziąć udział w losowaniu, nie trzeba spełniać żadnych specjalnych warunków. Wystarczy do 31 marca 2015 roku zarejestrować się na stronie konkursowej. Szczęśliwy zwycięzca zostanie wylosowany i ogłoszony 15-go kwietnia 2015. Nagroda może zostać podjęta w terminie do sześciu miesięcy od dnia ogłoszenia zwycięzcy.

Więcej szczegółów odnośnie losowania znajdziemy na stronie projektu.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
11
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8