Nowe kable w ofercie TetherTools - łamane końcówki i bardziej stabilny sygnał

Autor: Redakcja Fotopolis

13 Czerwiec 2024
Artykuł na: 2-3 minuty

Na polski rynek trafiają nowe kable marki TetherTools. Ofertę po raz pierwszy wzbogacają modele z dwoma łamanymi końcówkami, a także 9-metrowy kabel USB-C z podwójnym wzmacniaczem sygnału.

Dwie kątowe końcówki do wygodniejszej organizacji pracy

Do katalogu produktów TetherTools po raz pierwszy trafia kabel z dwoma łamanymi końcówkami. Dzięki kątowym złączom po obu stronach kabel TetherPro USB-C to USB-C Rt. Angle/Rt.Angle - Orange 4.6m, zapewnia stabilne i pewne połączenie.

Kątowe końcówki kabla doskonale przylegają do boków portów, co nie tylko zwiększa stabilność połączenia, ale również minimalizuje ryzyko przypadkowego odłączenia. Takie rozwiązanie pozwala na lepszy chwyt aparatu i utrzymanie porządku wokół sprzętu fotograficznego. Kabel o długości 4,6 m daje fotografom swobodę ruchu.

Tethering na większe odległości

Kabel TetherPro USB-C to USB-C, 31' (9.4m) to nowoczesne rozwiązanie zaprojektowane dla zawodowych fotografów studyjnych. Zapewnia im stabilny transfer danych, odpowiednią długość, trwałość i szybkość przesyłu danych.

Kabel wyróżniają dwa wbudowane moduły TetherBoost które wzmacniają sygnał i wpływają na stabilny transfer danych na dystansie liniowym wynoszącym 9,4 m. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, jego obudowa jest wodoodporna, trwała, posada zwiększoną żywotność i zapobiega załamaniom. Końcówki kabli posiadają wzmocnione krawędzie.

TetherPro USB-C to USB-C, 31' (9.4m) został zaprojektowany z najwyższymi standardami USB-C  i za jego pomocą można jednokierunkowo transferować dane z szybkością 5 Gb/s. Istnieje możliwość połączenia go z przedłużaczem TetherBoost Pro Core aby powiększyć jego długość aż do 19 metrów. Nowe końcówki kabla zostały dodatkowo wzmocnione a konstrukcja jednej z nich zaprojektowana pod kątem prostym zapewnia bezpieczniejsze połączenie z portem aparatu. Kabel występuje w dwóch wersjach kolorystycznych, pomarańczowej i czarnej.

Cena i dostępność

Nowe kable TetherTools trafią do sprzedaży między 17 a 19 czerwca w następujących cenach:

  • TetherPro USB-C to USB-C Rt. Angle/Rt.Angle - Orange 4.6m - 319 zł
  • Tether Pro  31' (9.4m), USB-C to USB-C, Straight to Right, Orange - 649 zł
  • Tether Pro  31' (9.4m), USB-C to USB-C, Straight to Right, Black - 649 zł
Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
Już w sierpniu w ofercie Focus Nordic pojawią się adaptery do digitalizacji negatywów fińskiej marki Valoi. To urządzenia, które pozwolą na wygodniejszą i szybszą digitalizację od...
9
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox wprowadza nową serię lamp Litemons RGB, które łączą dużą moc z możliwością wykorzystania pełnego spektrum barw RGB, oferując jeszcze większą wszechstronność pracy na planie.
1
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
Lomography prezentuje najnowszy analogowy film kolorowy ze swojej oferty. Materiał LomoChrome Color ’92 Sun-kissed zapewniać ma ciepłą kolorystykę i vintage’owy charakter zdjęć.
17
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)