Tether Tools wprowadza do oferty nowe zabezpieczenia TetherGuard

Autor: Redakcja Fotopolis

14 Lipiec 2022
Artykuł na: 4-5 minut

Tether Tools, producent profesjonalnego systemu wspierającego pracę fotografa w studio kończy z linią JerkStopper. Zastąpi ją nowa seria produktów TetherGuard.

Amerykańska marka Tether Tools na stałe wpisała się już w wyposażenia studiów fotograficznych. Akcesoria te odpowiadają za transfer danych, ale również w ofercie znajdziemy takie, które wspomagają zasilanie bądź poprawiają komfort pracy fotografa. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż Tether Tools to marka, która stworzyła cały system wspierający pracę fotografa w studio. To nie tylko kable, ale różnego rodzaju klamry, stoły statywowe, jerkstopper itd.

I będąc przy tym ostatnim, firma Tether Tools kończy produkcję linii JerkStopper. Zastąpi ją linią TetherGuard. Produkty z linii JerkStopper w polskiej dystrybucji będą dostępne do wyczerpania stanu magazynowego.

W nowej linii zabezpieczeń do kabli TetherGuard znajdziemy następujące produkty.

TetherGuard Camera Support

TetherGuard Camera Support to narzędzie, które służy do zabezpieczenia kabla i portów w aparacie. Pochłania wszelkie obciążenia i chroni Twój sprzęt przed uszkodzeniem. TetherGuard Camera Support jest wyposażony w łatwą w użyciu magnetyczną podstawę blokującą i skutecznie zapobiega przypadkowemu wypięciu kabla z aparatu. Umożliwia szybką w zastosowaniu ochronę podczas profesjonalnych sesji fotograficznych.

TetherGuard Cable Support 2 pack

TetherGuard Cable Support 2 pack to zestaw dwóch blokad stabilizujących kabel podłączany do portu w aparacie lub komputerze. Blokada TetherGuard pochłania wszelkie obciążenia portów i chroni Twój sprzęt przed uszkodzeniem.

Cable Support jest wyposażony w charakterystyczny, łatwy w użyciu magnetyczny uchwyt TetherGuard, a jego stacja dokująca zawiera klej 3M ™, którym montuje się bazę do dowolnej płaskiej powierzchni.

TetherGuard Tethering Support Kit

TetherGuard Tethering Support Kit to kompletny zestaw narzędzi służący do zabezpieczenia kabla zarówno w aparacie jak i w komputerze. TetherGuard pochłania wszelkie obciążenia portów i chroni Twój sprzęt przed uszkodzeniem. W jego skład wchodzą TetherGuard Camera Support oraz TetherGuard Cable Support. TetherGuard Camera Support jest wyposażony w łatwą w użyciu magnetyczną podstawę blokującą i skutecznie zapobiega przypadkowemu wypięciu kabla z aparatu. Chroni kabel podłączony do aparatu. Cable Support jest wyposażony w charakterystyczny, łatwy w użyciu magnetyczny uchwyt TetherGuard, a jego stacja dokująca zawiera klej 3M ™, którym montuje się bazę do dowolnej płaskiej powierzchni. Chroni kabel podłączony do komputera.

TetherGuard Thread Mount Support

TetherGuard Thread Mount Support to zacisk z magnetyczną blokadą TetherGuard. Służy do zabezpieczenia połączenia kabli z portami w aparacie. Pochłania wszelkie obciążenia i chroni Twój sprzęt przed uszkodzeniem. Uniwersalna klamra jest pomocna w montażu na dowolnym przedmiocie – statywie, biurku lub w innym dogodnym miejscu.

Zabezpieczenie TetherGuard wyposażone jest w łatwą w użyciu magnetyczną podstawę blokującą i skutecznie zapobiega przypadkowemu wypięciu kabla z aparatu. Dodatkowo wyposażone jest w gwint montażowy ¼ cala, który umożliwia szybką instalację na klatce operatorskiej, statywie lub dowolnym urządzeniu posiadającym wewnętrzny gwint o tej średnicy.

TetherBoost Pro USB-C Core Controller Extension Cable

TetherBoost Pro USB-C Core Controller Extension Cable to aktywny kabel przedłużający. Posiada żeńskie aktywne złącze USB-C do którego można wpiąć kolejny przewód TetherPro. Pozwala osiągnąć większą długość przewodów do tetheringu, nawet do 9,4 m przy zachowaniu szybkości transferu plików do 10GB/s. Zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami USB odfiltrowuje szumy w sygnale i eliminuje błędy w transmisji danych. Znakomity przewód do profesjonalnych zastosowań.

TetherPro USB 2.0 to USB Female Active Extension

TetherPro USB 2.0 to USB Female Active Extension to aktywny kabel przedłużający. Posiada żeńskie aktywne złącze USB do którego można wpiąć kolejny przewód TetherPro. Pozwala osiągnąć większą długość przewodów do tetheringu, nawet do 10 m. Zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami USB odfiltrowuje szumy w sygnale i eliminuje błędy w transmisji danych. Znakomity przewód do profesjonalnych zastosowań.

Przy wyborze odpowiedniego kabla warto skorzystać z wyszukiwarki: tethertools.com/product-category/cables-adapters/#

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Exascend - nowa marka profesjonalnych kart pamięci na polskim rynku
Exascend - nowa marka profesjonalnych kart pamięci na polskim rynku
Exascend, uznany producent kart pamięci, czytników oraz dysków SSD, wchodzi na polski rynek. Markę reprezentuje Foto7, firma znana z dystrybucji renomowanych producentów, jak np. Manfrotto czy...
2
AOC Graphic Pro U3 - nowe monitory graficzne na każdą kieszeń
AOC Graphic Pro U3 - nowe monitory graficzne na każdą kieszeń
Niska cena, kalibracja sprzętowa i dobre pokrycie kolorów - marka AOC wprowadza nową serię niedrogich monitorów 4K i QHD kierowanych do twórców fotografii, wideo i grafiki.
5
Godox Lux Master - retro flash na całego
Godox Lux Master - retro flash na całego
Godox prezentuje najnowszą i najbardziej zaawansowaną lampę błyskową ze stylizowanej serii Lux. Wyglądający jak flash z pierwszej połowy XX wieku, model Master łączy klasyczny design z...
7
Powiązane artykuły