Tenba - torby i plecaki fotograficzne w dystrybucji Foto-Technika

Autor: Redakcja Fotopolis

15 Czerwiec 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Foto-Technika rozszerza portfolio produktów o rozwiązania marki Tenba. Lekkie, zaawansowane i znane ze swojej wytrzymałości torby i plecaki fotograficzne oraz akcesoria kupicie w najlepszych polskich sklepach foto-video.

Tenba to amerykańska marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości toreb, plecaków, rollerów i akcesoriów na sprzęt fotograficzny i filmowy. Firma została założona w latach 70. XX wieku i od tego czasu zdobyła uznanie wśród profesjonalistów z branży foto-video.

Produkty Tenba są znane ze swojej solidnej konstrukcji, trwałości oraz funkcjonalności. Marka oferuje szeroki wybór torb, plecaków, walizek, pokrowców i innych akcesoriów, które doskonale chronią sprzęt fotograficzny i filmowy przed uszkodzeniami, wilgocią i warunkami atmosferycznymi – zapewniając ich bezpieczny transport.

Torby Tenba są zaprojektowane z myślą o potrzebach różnych użytkowników, od profesjonalnych fotografów i filmowców po amatorów. Marka oferuje różne rozmiary i konfiguracje, aby przechowywanie i transportowanie było bezpieczne i funkcjonalne. Dodatkowo, Tenba dba o ergonomię swoich produktów, zapewniając wygodne uchwyty, regulowane paski i inne funkcje, które ułatwiają transport i dostęp do sprzętu.

Główna domeną producenta jest tworzenie lekkich i wytrzymałych produktów, które posłużą użytkownikowi przez lata.

Gdzie kupić?

Produkty Tenba można znaleźć w najlepszych sklepach foto-video.

Więcej informacji znajdziecie na stronie foto-technika.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Harman Phoenix 200 - zupełnie nowy film kolorowy wchodzi na rynek
Harman Phoenix 200 - zupełnie nowy film kolorowy wchodzi na rynek
Harman, producent jednych z najlepszych filmów czarno-białych, prezentuje swój pierwszy materiał kolorowy. Film Phoenix 200 charakteryzuje się dużym kontrastem, mocno nasyconymi...
6
Lensgo Smoke B - wydajny generator dymu w mobilnej odsłonie
Lensgo Smoke B - wydajny generator dymu w mobilnej odsłonie
To bezprzewodowa wytwornica dymu oferująca imponującą wydajność. Lensgo Smoke B z powodzeniem sprawdzi się wśród osób robiących zdjęcia, nagrywających filmy lub koordynujących występy sceniczne...
16
Godox Lux Cadet - amatorski flash w stylu retro
Godox Lux Cadet - amatorski flash w stylu retro
Godox rozbudowuje katalog stylizowanych lamp błyskowych o nowych model Lux Cadet. Nowy flash oferuje oryginalną budowę i specyfikację skrojoną na potrzeby hobbystów.
7
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)