Tenba - torby i plecaki fotograficzne w dystrybucji Foto-Technika

Autor: Redakcja Fotopolis

15 Czerwiec 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Foto-Technika rozszerza portfolio produktów o rozwiązania marki Tenba. Lekkie, zaawansowane i znane ze swojej wytrzymałości torby i plecaki fotograficzne oraz akcesoria kupicie w najlepszych polskich sklepach foto-video.

Tenba to amerykańska marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości toreb, plecaków, rollerów i akcesoriów na sprzęt fotograficzny i filmowy. Firma została założona w latach 70. XX wieku i od tego czasu zdobyła uznanie wśród profesjonalistów z branży foto-video.

Produkty Tenba są znane ze swojej solidnej konstrukcji, trwałości oraz funkcjonalności. Marka oferuje szeroki wybór torb, plecaków, walizek, pokrowców i innych akcesoriów, które doskonale chronią sprzęt fotograficzny i filmowy przed uszkodzeniami, wilgocią i warunkami atmosferycznymi – zapewniając ich bezpieczny transport.

Torby Tenba są zaprojektowane z myślą o potrzebach różnych użytkowników, od profesjonalnych fotografów i filmowców po amatorów. Marka oferuje różne rozmiary i konfiguracje, aby przechowywanie i transportowanie było bezpieczne i funkcjonalne. Dodatkowo, Tenba dba o ergonomię swoich produktów, zapewniając wygodne uchwyty, regulowane paski i inne funkcje, które ułatwiają transport i dostęp do sprzętu.

Główna domeną producenta jest tworzenie lekkich i wytrzymałych produktów, które posłużą użytkownikowi przez lata.

Gdzie kupić?

Produkty Tenba można znaleźć w najlepszych sklepach foto-video.

Więcej informacji znajdziecie na stronie foto-technika.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Ulanzi L23 Pro i Ulanzi LT005 -  poręczne lampy LED do wszechstronnych zastosowań
Ulanzi L23 Pro i Ulanzi LT005 - poręczne lampy LED do wszechstronnych zastosowań
Dwie kompaktowe lampy LED wprowadziła na rynek marka Ulanzi. L23 Pro i LT005 oferują odpowiednio 40 i 60 W mocy oraz mocowanie modyfikatorów Mini Bowens.
1
Godox ML100Bi - nowa, kompaktowa lampa LED w systemie Godox Mount
Godox ML100Bi - nowa, kompaktowa lampa LED w systemie Godox Mount
120 watów mocy, wysokie odwzorowanie kolorów i różne opcje zasilania. Godox informuje o premierze nowej lampy Godox ML100Bi.
10
Zhiyun Molus B - duża wydajność w przystępnych cenach
Zhiyun Molus B - duża wydajność w przystępnych cenach
Zhiyun prezentuje nową linię lamp światła ciągłego LED Molus B-Series. Nie są tak rekordowo kompaktowe, jak te z serii G (chociaż i tak są malutkie), zamiast tego stawiają jednak na...
6
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)