Foto-Technika

Wszystkie artykuły z tagiem: "Foto-Technika" w serwisie fotopolis.pl:
Przetestuj i wygraj Samyanga AF 14 mm f/2.8 - poznaliśmy zwycięzcę
W październiku zaprosiliśmy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym mogliście sprawdzić w praktyce obiektyw Samyanga AF 14 mm f/2.8. Do finału zakwalifikowała się trójka uczestników, a dziś poznaliśmy autora zwycięskiego testu.
20 Gru 2018
Redakcja Fotopolis
2
Nowe statywy i głowice Benro
W ofercie firmy Foto-Technika pojawił się nowy statyw wideo AD71FK5, głowice IH, IB oraz dwie serie fotograficznych statywów: Aero oraz Adventure. Urządzenia charakteryzują się funkcjonalnością i wysoką jakością wykonania.
31 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Nowe obiektywy Samyang w sprzedaży od przyszłego tygodnia
Foto-Technika, polski dystrybutor marki Samyang poinformował o dostępności i cenach nowych szkieł producenta. Są to obiektyw fish-eye Samyang 12 mm f/2.8 ED AS NCS, Samyang 100 mm f/2,8 ED UMC MACRO oraz Samyang 135mm f/2,0 ED UMC.
5 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Samyang wraca na polski rynek
Niedawno głośno było o zerwaniu współpracy z marką Samyang przez ówczesnego dystrybutora. Zapotrzebowanie na obiektywy jednak jest na tyle duże, że nie trzeba było długo czekać aż inna firma zajmie jego miejsce. Tym razem jest to Foto-Technika.
17 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Phottix Indra 500 TTL
Producent wzbogacił swoją ofertę o nową lampę, która sprawdzi się zarówno w studio i w plenerze. Lampa dysponuje mocą 500Ws, obsługuje tryby TTL i HSS i posiada odbiornik Odin, dzięki czemu może być sterowana bezprzewodowo.
26 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0
Foto-Technika dystrybuturem marki Phottix
Firma Foto-Technika została oficjalnym dystrybutorem marki Phottix w Polsce. To producent akcesoriów fotograficznych. W jego ofercie można znaleźć między innymi piloty zdalnego wyzwalania aparatów, wyzwalacze lamp błyskowych, akcesoria do studia fotograficznego, dyfuzory do lamp błyskowych, baterie do aparatów i gripy.
5 Sie 2013
Michal Grzegorczyk
0
Foto-Technka dystrybutorem Rollei
Firma Foto-Technika poszerzyła swoje portfolio o markę Rollei, która ma w swojej ofercie aparaty cyfrowe i akcesoria fotograficzne.
2 Gru 2011
Michal Grzegorczyk
0
Foto-Technika dystrybutorem linii foto Crumpler
Firma Foto-Technika poinformowała, że została wyłącznym dystrybutorem linii foto firmy Crumpler.
24 Maj 2011
Michal Grzegorczyk
0