Nowe obiektywy Samyang w sprzedaży od przyszłego tygodnia

Nowe obiektywy Samyang w sprzedaży od przyszłego tygodnia
Foto-Technika, polski dystrybutor marki Samyang poinformował o dostępności i cenach nowych szkieł producenta. Są to obiektyw fish-eye Samyang 12 mm f/2.8 ED AS NCS, Samyang 100 mm f/2,8 ED UMC MACRO oraz Samyang 135mm f/2,0 ED UMC.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)
Według informacji udostępnionych przez firmę Foto-Technika obiektywy trafią do polskiej dystrybucji już w przyszłym tygodniu. Znamy też ceny , w których szkła będą oferowane na rynku. Poniżej prezentujemy zestawienie sprzętu wprowadzanego do sprzedaży:

Samyang 12 mm f/2,8 ED AS NCS Fish-eye – 1899 zł brutto (mocowanie Nikon AE – 2099 zł brutto)
Samyang 100 mm f/2,8 ED UMC MACRO – 1769 zł brutto (mocowanie Nikon AE – 1929 zł brutto)
Samyang 135mm f/2,0 ED UMC – 2099 zł (mocowanie Nikon AE 2259 zł)

Więcej informacji o obiektywach Samayang w polskiej dystrybucji znajdziecie na stronie foto-technika.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1
Panasonic Lumix GX9 - test aparatu
4 Mar 2019
GX9 to topowy model z „dalmierzowej” serii Lumix GX. Mocna specyfikacja, zamkniętą została w kompaktowym i solidnym body, a atutem jest też niewątpliwie atrakcyjna cena i bogactwo dostępnej optyki. Zobaczmy jak ten stylowy maluch sprawdza się w praktyce.
1