Promocja

Promocja dla makrofotografów - kup obiektyw Irix, lampy Godox MF12 otrzymasz za pół ceny

Autor: Redakcja Fotopolis

18 Marzec 2022
Artykuł na: 4-5 minut

Next77, dystrybutor marek Godox i Irix ruszył z wiosenną promocją dla makrofotografów. Do 22 marca, kupując obiektyw Irix 150 mm f/2.8 zestaw wyjątkowych lamp Godox MF12 otrzymasz ponad 600 zł taniej.

Materiał partnera

Rozpoczynająca się wiosna to doskonały okres dla każdego miłośnika makrofotografii, a budząca się po zimie przyroda dostarcza wielu bardzo ciekawych tematów do zdjęć! Praca ze światłem zastanym nie zawsze spełnia oczekiwania w tej wymagającej dziedzinie, dlatego firma Next77 przygotowała ofertę specjalną.

Przy zakupie obiektywu makro Irix 150mm f/2.8 zestaw lamp makro Godox MF12 K2 kit dostępny jest za 50% normalnej ceny

Jest to oferta dobrana specjalnie dla miłośników makrofotografii. Obiektyw Irix 150mm cechuje się skalą odwzorowania 1:1 - pozwala więc na uzyskanie dużych zbliżeń. Jednocześnie dzięki ogniskowej 150mm pozwala zachować względnie dużą odległość od fotografowanego tematu. Zdecydowanie warto podkreślić jego zaawansowany układ optyczny pozwalający uzyskać niesamowitą reprodukcję nawet najmniejszych detali, co w połączeniu z 11-sto listkową przysłoną pozwala cieszyć się pięknym rozmyciem tła.

Przeczytaj także:
Irix 150 mm f/2.8 Macro 1:1 Dragonfly - test obiektywu

Długie makro Irix 150 mm f/2.8 pretenduje do miana najbardziej praktycznej konstrukcji tego typu na rynku. Czy rzeczywiście spełni oczekiwania wymagających fanów fotografowania świata w mikroskali? Sprawdzamy to w naszym teście. [Czytaj więcej]
Godox MF12 - czy to najbardziej uniwersalny flash do zdjęć makro?

Chiński producent pokazał kolejne ciekawe rozwiązanie oświetleniowe. Tym razem to Godox Macro Flash MF12 - niewielki, sterowany radiowo, mocowany na obiektywie flash, który możemy rozbudować do zestawu zawierającego 6 jednostek. [Czytaj więcej]

Godox MF12 K2 kit to z kolei zestaw 2 lamp mocowanych na obiektywie i dedykowanych do makrofotografii. Jego zastosowanie ułatwia fotografującemu uzyskanie zaplanowanego efektu i pozwala na, często konieczne w tego rodzaju fotografii, doświetlenie fotografowanego obiektu. Jednocześnie umożliwia uzyskanie różnorodnych efektów dzięki możliwości regulacji położenia lamp oraz bezprzewodowej kontroli ich mocy.

Połączenie obiektywu Irix 150mm wraz z zestawem Godox MF12 K2 ułatwia pracę i pozwala na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Przykłady zastosowania można zobaczyć w filmie Michała z kanału FotoBłysk.pl.

Jak skorzystać z promocji?

Zestawy promocyjne dostępne są w oficjalnym sklepie internetowym oraz w sieci autoryzowanych dealerów w całej Polsce. Standardowa cena takiego zestawu to 3410 zł, natomiast w okresie obowiązywania promocji można go kupić w cenie 2792 zł – można więc zaoszczędzić ponad 600 zł.

Oferta obowiązuje do 22.03.2022

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Forza 60C - innowacyjna lampa LED od Nanlite
Forza 60C - innowacyjna lampa LED od Nanlite
Nanlite prezentuje poręczną głowicę Forza 60C z najszerszym spektrum świecenia i największą przestrzenią barw.
1
Sandisk Professional SSD Pro-BLade - nowy modułowy ekosystem dysków SSD dla twórców
Sandisk Professional SSD Pro-BLade - nowy modułowy ekosystem dysków SSD dla twórców
Western Digital, właściciel marki SanDisk zaprezentował nowe rozwiązanie dla fotografów i filmowców, które ma zapewniać wydajną pracę i lepszą mobilność dużych plików. Jest też nowy czytnik do...
7
3 Legged Thing Punks 2.0 - nowa generacja kolorowych statywów
3 Legged Thing Punks 2.0 - nowa generacja kolorowych statywów
Znana z „odjechanych”, ale funkcjonalnych statywów marka 3 Legged Thing zaprezentowała drugą generację serii Punks. To w sumie 4 statywy o ulepszonej...
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)