Zbliż się do makro - konkurs fotograficzny marki Irix

Autor: Redakcja Fotopolis

10 Październik 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Next77 Sp. z o.o., oficjalny dystrybutor produktów marki Irix startuje z konkursem fotograficznym na najlepsze makrofotografie. Do wygrania specjalistyczne oświetlenie i zniżki na obiektywy. Zgłoszenia przyjmowane są do końca października.

Materiał partnera

Fotografia makro to wyjątkowy rodzaj fotografii zwracający uwagę na szczegóły, których na co dzień nie zauważamy. Ten typ fotografii to nie tylko małe owady, pająki czy przyciągająca wzrok flora – to coś więcej, to także zbliżenia, które kierują naszą uwagę na rzeczy, które otwierają nasz umysł na nową perspektywę.

Jeśli lubisz makrofotografię lub styl close-up - to konkurs dla Ciebie. Wśród nadesłanych prac będziemy szukać kreatywnych zgłoszeń, które pokazują zbliżenia przedmiotów, zwierząt lub ludzi – wybór należy do Ciebie. Bierzemy również pod uwagę etykę zdjęć, które wykonujesz w naszym konkursie, więc pamiętaj o ekosystemie owadów i innych stworzeń żyjących w środowisku naturalnym, jeśli zdecydujesz się fotografować w plenerze. W naszym konkursie nie będziemy brać pod uwagę zdjęć, które zostały wykonane przy użyciu metod takich jak odurzanie czy zamrażanie małych stworzeń, ponieważ wierzymy, że można zrobić zachwycające zdjęcia bez szkody dla środowiska i zwierząt.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Zrób zdjęcie w zbliżeniu lub makro pokazujące szczegóły, które chcesz pokazać i wyrazić swoją kreatywność. Zdjęcie nie musi być wykonane profesjonalnym sprzętem fotograficznym.
  2. Zapoznaj się z Regulaminem konkursu dostępnym tutaj.
  3. Wyślij swoje zdjęcie na adres contest@irixlens.com i napisz potwierdzenie, że zapoznałeś się z regulaminem, podaj swój kraj, a także swoje imię, nazwisko i linki do swoich mediów społecznościowych, jeśli chcesz, abyśmy Cię oznaczyli.

Konkurs trwa od 06.10.2022 do 31.10.2022 do północy.

Co możesz wygrać w konkursie?

  • 4x Godox MF12 K2 Kit + MF12 - Nagrody Jury
  • 4x Godox MF R76 - Nagrody Publiczności (przyznawane we Francji, Polsce, Niemczech i Hiszpanii)
  • 4x -50% na wybrany produkt w oficjalnym sklepie Irix - Nagrody zespołu Irix

Więcej informacji na temat konkursu znajdziesz tutaj.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Meike AF 33 mm f/1.4 - kolejny supertani obiektyw z AF do APS-C
Meike AF 33 mm f/1.4 - kolejny supertani obiektyw z AF do APS-C
Meike zapowiada drugi po modelu 55 mm f/1.4 jasny obiektyw wyposażony w elektronikę, który może spodobać się amatorom pracującym aparatami APS-C. Tym razem to typowy standard,...
4
TTArtisan 100 mm f/2.8 2x Macro - bez funkcji Tilt-Shift, ale z niższą ceną
TTArtisan 100 mm f/2.8 2x Macro - bez funkcji Tilt-Shift, ale z niższą ceną
TTArtisan prezentuje zmodyfikowaną wersje obiektywu makro o powiększeniu 2:1. Nowy model nie pozwala na przesuwanie osi optycznej, ale za to będzie bardziej przystępnie wyceniony.
5
Voigtlander APO-Lanthar 50 mm f/3.5 I i II - nowy standard do Leica M w dwóch odsłonach
Voigtlander APO-Lanthar 50 mm f/3.5 I i II - nowy standard do Leica M w dwóch odsłonach
Cosina zapowiada dwa nowe obiektywy standardowe Voigtlander. Oferują prawie identyczne układy optyczne, ale różnią się wyglądem.
6
Powiązane artykuły