Zbliż się do makro - konkurs fotograficzny marki Irix

Autor: Redakcja Fotopolis

10 Październik 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Next77 Sp. z o.o., oficjalny dystrybutor produktów marki Irix startuje z konkursem fotograficznym na najlepsze makrofotografie. Do wygrania specjalistyczne oświetlenie i zniżki na obiektywy. Zgłoszenia przyjmowane są do końca października.

Materiał partnera

Fotografia makro to wyjątkowy rodzaj fotografii zwracający uwagę na szczegóły, których na co dzień nie zauważamy. Ten typ fotografii to nie tylko małe owady, pająki czy przyciągająca wzrok flora – to coś więcej, to także zbliżenia, które kierują naszą uwagę na rzeczy, które otwierają nasz umysł na nową perspektywę.

Jeśli lubisz makrofotografię lub styl close-up - to konkurs dla Ciebie. Wśród nadesłanych prac będziemy szukać kreatywnych zgłoszeń, które pokazują zbliżenia przedmiotów, zwierząt lub ludzi – wybór należy do Ciebie. Bierzemy również pod uwagę etykę zdjęć, które wykonujesz w naszym konkursie, więc pamiętaj o ekosystemie owadów i innych stworzeń żyjących w środowisku naturalnym, jeśli zdecydujesz się fotografować w plenerze. W naszym konkursie nie będziemy brać pod uwagę zdjęć, które zostały wykonane przy użyciu metod takich jak odurzanie czy zamrażanie małych stworzeń, ponieważ wierzymy, że można zrobić zachwycające zdjęcia bez szkody dla środowiska i zwierząt.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Zrób zdjęcie w zbliżeniu lub makro pokazujące szczegóły, które chcesz pokazać i wyrazić swoją kreatywność. Zdjęcie nie musi być wykonane profesjonalnym sprzętem fotograficznym.
  2. Zapoznaj się z Regulaminem konkursu dostępnym tutaj.
  3. Wyślij swoje zdjęcie na adres contest@irixlens.com i napisz potwierdzenie, że zapoznałeś się z regulaminem, podaj swój kraj, a także swoje imię, nazwisko i linki do swoich mediów społecznościowych, jeśli chcesz, abyśmy Cię oznaczyli.

Konkurs trwa od 06.10.2022 do 31.10.2022 do północy.

Co możesz wygrać w konkursie?

  • 4x Godox MF12 K2 Kit + MF12 - Nagrody Jury
  • 4x Godox MF R76 - Nagrody Publiczności (przyznawane we Francji, Polsce, Niemczech i Hiszpanii)
  • 4x -50% na wybrany produkt w oficjalnym sklepie Irix - Nagrody zespołu Irix

Więcej informacji na temat konkursu znajdziesz tutaj.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
7Artisans 24 mm f/1.4 - jasny ekwiwalent 35 mm za 500 zł. Żal nie kupić
7Artisans 24 mm f/1.4 - jasny ekwiwalent 35 mm za 500 zł. Żal nie kupić
7Artisans prezentuje kolejny ciekawy obiektyw manualny. Tym razem jest to supertani odpowiednik obiektywu 35 mm do aparatów Fujifilm X.
6
Nikkor Z DX 24 mm f/1.7 - Nikon prezentuje pierwszy stałoogniskowy obiektyw do bezlusterkowców APS-C
Nikkor Z DX 24 mm f/1.7 - Nikon prezentuje pierwszy stałoogniskowy obiektyw do bezlusterkowców APS-C
Nikon poszerza portfolio obiektywów niepełnoklatkowych. Zaprezentowany właśnie Nikkor Z DX 24 mm f/1.7 będzie odpowiednikiem klasycznej 35-tki, lubianej wśród fotografów za uniwersalność.
6
Irix zapowiada obiektyw 65 mm T1.5 - krótkie filmowe tele na horyzoncie
Irix zapowiada obiektyw 65 mm T1.5 - krótkie filmowe tele na horyzoncie
Irix zapowiedział rozszerzenie katalogu filmowej optyki o jasny model 65 mm T1.5, czym uzupełni lukę w zakresie krótkich portretowych teleobiektywów.
5
Powiązane artykuły