Zbliż się do makro - konkurs fotograficzny marki Irix

Autor: Redakcja Fotopolis

10 Październik 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Next77 Sp. z o.o., oficjalny dystrybutor produktów marki Irix startuje z konkursem fotograficznym na najlepsze makrofotografie. Do wygrania specjalistyczne oświetlenie i zniżki na obiektywy. Zgłoszenia przyjmowane są do końca października.

Materiał partnera

Fotografia makro to wyjątkowy rodzaj fotografii zwracający uwagę na szczegóły, których na co dzień nie zauważamy. Ten typ fotografii to nie tylko małe owady, pająki czy przyciągająca wzrok flora – to coś więcej, to także zbliżenia, które kierują naszą uwagę na rzeczy, które otwierają nasz umysł na nową perspektywę.

Jeśli lubisz makrofotografię lub styl close-up - to konkurs dla Ciebie. Wśród nadesłanych prac będziemy szukać kreatywnych zgłoszeń, które pokazują zbliżenia przedmiotów, zwierząt lub ludzi – wybór należy do Ciebie. Bierzemy również pod uwagę etykę zdjęć, które wykonujesz w naszym konkursie, więc pamiętaj o ekosystemie owadów i innych stworzeń żyjących w środowisku naturalnym, jeśli zdecydujesz się fotografować w plenerze. W naszym konkursie nie będziemy brać pod uwagę zdjęć, które zostały wykonane przy użyciu metod takich jak odurzanie czy zamrażanie małych stworzeń, ponieważ wierzymy, że można zrobić zachwycające zdjęcia bez szkody dla środowiska i zwierząt.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Zrób zdjęcie w zbliżeniu lub makro pokazujące szczegóły, które chcesz pokazać i wyrazić swoją kreatywność. Zdjęcie nie musi być wykonane profesjonalnym sprzętem fotograficznym.
  2. Zapoznaj się z Regulaminem konkursu dostępnym tutaj.
  3. Wyślij swoje zdjęcie na adres contest@irixlens.com i napisz potwierdzenie, że zapoznałeś się z regulaminem, podaj swój kraj, a także swoje imię, nazwisko i linki do swoich mediów społecznościowych, jeśli chcesz, abyśmy Cię oznaczyli.

Konkurs trwa od 06.10.2022 do 31.10.2022 do północy.

Co możesz wygrać w konkursie?

  • 4x Godox MF12 K2 Kit + MF12 - Nagrody Jury
  • 4x Godox MF R76 - Nagrody Publiczności (przyznawane we Francji, Polsce, Niemczech i Hiszpanii)
  • 4x -50% na wybrany produkt w oficjalnym sklepie Irix - Nagrody zespołu Irix

Więcej informacji na temat konkursu znajdziesz tutaj.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Viltrox AF 27 mm f/1.2 Pro teraz również do Nikon Z i Sony E. Ruszyła przedsprzedaż
Viltrox AF 27 mm f/1.2 Pro teraz również do Nikon Z i Sony E. Ruszyła przedsprzedaż
Foto-Technika, dystrybutor marki Viltrox, ogłasza rozpoczęcie przedsprzedaży swojego najnowszego obiektywu Viltrox AF 27 mm f/1.2 Pro z mocowaniem Sony E oraz Nikon Z.
2
Nowy Panasonic Lumix S 28-200 mm f/4-7.1 Macro O.I.S., czyli jeden obiektyw do wszystkiego
Nowy Panasonic Lumix S 28-200 mm f/4-7.1 Macro O.I.S., czyli jeden obiektyw do wszystkiego
Jest mały i lekki, ale oferuje duży zoom i pozwala fotografować z bliska. Nowy obiektyw Panasonika na pewno spodoba się wszystkim, którzy niechętnie zmieniają w podróży obiektywy.
13
Sony FE 24–50 mm f/2.8 G – jasny, mały i o połowę tańszy od G Mastera
Sony FE 24–50 mm f/2.8 G – jasny, mały i o połowę tańszy od G Mastera
Sony uzupełnia środkową półkę swojej szklarni o krótki, ale szybki i kompaktowy standardowy zoom f/2,8. To ciekawa propozycja nie tylko dla fotografów ale również filmowców.
10
Powiązane artykuły