Zbliż się do makro - konkurs fotograficzny marki Irix

Autor: Redakcja Fotopolis

10 Październik 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Next77 Sp. z o.o., oficjalny dystrybutor produktów marki Irix startuje z konkursem fotograficznym na najlepsze makrofotografie. Do wygrania specjalistyczne oświetlenie i zniżki na obiektywy. Zgłoszenia przyjmowane są do końca października.

Materiał partnera

Fotografia makro to wyjątkowy rodzaj fotografii zwracający uwagę na szczegóły, których na co dzień nie zauważamy. Ten typ fotografii to nie tylko małe owady, pająki czy przyciągająca wzrok flora – to coś więcej, to także zbliżenia, które kierują naszą uwagę na rzeczy, które otwierają nasz umysł na nową perspektywę.

Jeśli lubisz makrofotografię lub styl close-up - to konkurs dla Ciebie. Wśród nadesłanych prac będziemy szukać kreatywnych zgłoszeń, które pokazują zbliżenia przedmiotów, zwierząt lub ludzi – wybór należy do Ciebie. Bierzemy również pod uwagę etykę zdjęć, które wykonujesz w naszym konkursie, więc pamiętaj o ekosystemie owadów i innych stworzeń żyjących w środowisku naturalnym, jeśli zdecydujesz się fotografować w plenerze. W naszym konkursie nie będziemy brać pod uwagę zdjęć, które zostały wykonane przy użyciu metod takich jak odurzanie czy zamrażanie małych stworzeń, ponieważ wierzymy, że można zrobić zachwycające zdjęcia bez szkody dla środowiska i zwierząt.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Zrób zdjęcie w zbliżeniu lub makro pokazujące szczegóły, które chcesz pokazać i wyrazić swoją kreatywność. Zdjęcie nie musi być wykonane profesjonalnym sprzętem fotograficznym.
  2. Zapoznaj się z Regulaminem konkursu dostępnym tutaj.
  3. Wyślij swoje zdjęcie na adres contest@irixlens.com i napisz potwierdzenie, że zapoznałeś się z regulaminem, podaj swój kraj, a także swoje imię, nazwisko i linki do swoich mediów społecznościowych, jeśli chcesz, abyśmy Cię oznaczyli.

Konkurs trwa od 06.10.2022 do 31.10.2022 do północy.

Co możesz wygrać w konkursie?

  • 4x Godox MF12 K2 Kit + MF12 - Nagrody Jury
  • 4x Godox MF R76 - Nagrody Publiczności (przyznawane we Francji, Polsce, Niemczech i Hiszpanii)
  • 4x -50% na wybrany produkt w oficjalnym sklepie Irix - Nagrody zespołu Irix

Więcej informacji na temat konkursu znajdziesz tutaj.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Sony pracuje nad obiektywem FE 300 mm f/2.8 GM OSS
Sony pracuje nad obiektywem FE 300 mm f/2.8 GM OSS
Dobra wiadomość dla miłośników jasnych teleobiektywów. Jak informuje producent, na początku 2024 roku na rynek wprowadzony zostanie obiektym Sony FE 300 mm f/2.8 GM...
2
Sony FE 20-70 mm f/4 G - nowy standard standardowego zooma
Sony FE 20-70 mm f/4 G - nowy standard standardowego zooma
Lekki, kompaktowy, bardzo dobry optycznie i o niespotykanym zakresie. Najnowszy obiektyw zoom do Sony FE 20-70 mm f/4 G wyznacza nowe standardy...
8
Laowa Proteus 2x Anamorphic - profesjonalne obiektywy anamorficzne Venus Optics
Laowa Proteus 2x Anamorphic - profesjonalne obiektywy anamorficzne Venus Optics
Laowa w krótkim czasie przeszłą drogę od producenta egzotycznej optyki, do twórcy profesjonalnych i innowacyjnych rozwiązań na rynek filmowy. Szkła z serii Proteus to...
8
Powiązane artykuły