GlareOne LED 1500D i 2000D BiColor - nowe mocne lampy światła ciągłego, które zasilisz akumulatorami V-Mount

Autor: Maciej Luśtyk

4 Listopad 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

GlareOne prezentuje nowe, mocniejsze lampy światła ciągłego o mocy 150 i 200 W, które będziemy mogli zabrać także w plener i zasilać za pomocą akumulatorów V-Mount. Model 2000D oferuje ponadto opcję regulacji temperatury barwowej.

Nowe lampy GlareOne to więcej mocy i większa wszechstronność zastosowań. Model GlareOne LED 1500D wyposażono w okragłą diodę COB o mocy 150 W (maksymalne natężenie ok. 4200 lux i 14000 lux z zamocowanym reflektorem), która charakteryzuje się współczynnikiem CRi i TLCI > 97. Lampa oferuje opcję płynnej regulacji jasności w skali 0-100% i umożliwia sterowanie za pomocą dedykowanej aplikacji GlareOne Studio, którą połączymy się z głowicą poprzez Bluetooth. Manualne sterowanie ułatwi zaś umieszczony z boku panel kontrolny z wyświetlaczem

Lampa oferuje ponadto tryb efektów specjalnych, który zaoferuje nam 9 rodzajów oświetlenia, symulujących np. błyskawice, ekran TV czy zepsutą świetlówkę. Ponadto może pochwalić się cichym (<42 dB) i wydajnym systemem aktywnego chłodzenia z możliwością wyłączenia wentylatora. Do tego zintegrowany uchwyt do parasolek i uniwersalne mocowanie typu Bowens.

Jedną z najważniejszych nowości jest opcja zasilania za pomocą akumulatorów typu V-mount, które pozwolą pracować z pełną mocą nawet przez 2 godziny (w przypadku korzystania z dwóch baterii). W tym celu konieczne będzie dokupienie opcjonalnego adaptera GlareOne LEDAV.

W przypadku lampy GlareOne LED 2000D BiColor otrzymuje wszystkie te same możliwości, ale jeszcze większą moc 200 W, która przełoży się na maksymalne natężenie ok. 4500 lux i 17000 lux w przypadku korzystania z reflektora. Do tego otrzymujemy też opcję regulacji temperatury barwowej w zakresie 2700-6500K.

Cena i dostępność

Lampy GlareOne LED 1500D i 2000D BiColor są już dostępne w sprzedaży w cenach 1488 zł (model 1500D) i 2199 zł (model 2000D). Adapter LEDAV wyceniono z kolei na 399 zł.

Wszystkie produkty objęte są 3-letnią gwarancją producenta.

Więcej informacji o nowych lampach znajdziecie na stronie glareone.pl.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lensgo Smoke B - wydajny generator dymu w mobilnej odsłonie
Lensgo Smoke B - wydajny generator dymu w mobilnej odsłonie
To bezprzewodowa wytwornica dymu oferująca imponującą wydajność. Lensgo Smoke B z powodzeniem sprawdzi się wśród osób robiących zdjęcia, nagrywających filmy lub koordynujących występy sceniczne...
16
Godox Lux Cadet - amatorski flash w stylu retro
Godox Lux Cadet - amatorski flash w stylu retro
Godox rozbudowuje katalog stylizowanych lamp błyskowych o nowych model Lux Cadet. Nowy flash oferuje oryginalną budowę i specyfikację skrojoną na potrzeby hobbystów.
7
Mathorn - nowe zamienniki baterii Nikon EN-EL15C już w sprzedaży
Mathorn - nowe zamienniki baterii Nikon EN-EL15C już w sprzedaży
Sansa Europe Sp. z o.o., dystrybutor marki Mathorn, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowych zamienników baterii Nikon EN-EL15C: Mathorn MB-211A oraz Mathorn MB-212A Ultimate. Nowe...
4
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)