Lampy Quadralite VideoLED od teraz z nowymi, doskonalszymi diodami

0

Autor: Redakcja Fotopolis

27 Lipiec 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Popularne modele niedrogich lamp światła ciągłego Quadralite VideoLED 600 i VideoLED 1000 mogą pochwalić się nowymi, lepszymi parametrami.

"Chcąc zapewnić najwyższą jakość serii Quadralite VideoLED, udoskonaliliśmy nasze lampy stosując nowe moduły LED, dzięki którym możemy uzyskać jeszcze lepsze odwzorowanie kolorów. Dzięki tej zmianie współczynnik CRI dla obu lamp wynosi teraz 96." - informuje producent.

Co oznacza większe CRI?

CRI - inaczej wskaźnik oddawania barw, służy do pomiaru zdolności przedstawienia kolorów danego obiektu w jak najbardziej zbliżony sposób do oświetlenia naturalnego. Najwyższa wartość CRI wynosi 100Ra, w związku z tym, im większa wartość zbliżona do 100Ra, tym bardziej naturalne oddanie barw danego obiektu uzyskamy podczas doświetlania.

Czym jest seria VideoLED?

Seria Quadralite VideoLED to lampy łączące w sobie zalety oświetlenia bazującego na diodach LED oraz cechy lamp studyjnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie wykorzystać szeroki wachlarz modyfikatorów światła, tworząc swój własny niepowtarzalny zestaw. Cechą wyróżniającą serię VideoLED jest duża moc światła ciągłego, dzięki czemu lampy mogą być stosowane nie tylko w fotografii, ale także do oświetlania niewielkich planów filmowych. Lampy występują w dwóch wersjach o mocy 60W oraz 100W.

Cena i dostępność

Lampy Quadralite VideoLED w najnowszej wersji są już dostępne w oficjalnym sklepie Quadralite oraz w sklepach partnerskich. Sugerowana przez producenta cena detaliczna poszczególnych lamp wynosi:

  • VideoLED 600 - 695 zł
  • VideoLED 1000 - 1050 zł

Pełną specyfikację lamp znajdziecie na stronie Quadralite.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Zaawansowany Bar RGB 25 i Ring 10W do smartfona - Fomei prezentuje nowe lampy LED
Zaawansowany Bar RGB 25 i Ring 10W do smartfona - Fomei prezentuje nowe lampy LED
Fomei wprowadza do sprzedaży zaawansowaną, podłużną lampę LED Bar RGB 25, która jest sterowana bezprzewodowo, oraz budżetową lampę pierścieniową LED Ring 10W do rejestracji wideo w domu
0
0
Arca-Swiss rotaFoot - zrób sobie aparat wielkoformatowy z bezlusterkowca
Arca-Swiss rotaFoot - zrób sobie aparat wielkoformatowy z bezlusterkowca
Chcesz uzyskać wielkoformatowy look? Z nowym adapterem Arca-Swiss rotaFoot dokonasz tego zwykłym bezlusterkowcem.
15
0
Chińczycy szykują się na ostatni bastion zachodnich akcesoriów oświetleniowych. Oto Godox P2400
Chińczycy szykują się na ostatni bastion zachodnich akcesoriów oświetleniowych. Oto Godox P2400
W ciągu kilku ostatnich lat Godox udowodnił, że dobre, wygodne oświetlenie nie musi być koszmarnie drogie, stając się solą w oku zachodnich producentów. Wraz z nowym...
6
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)