Promocja na lampy Quadralite VideoLed 600 - zestaw w cenie głowicy

Autor: Redakcja Fotopolis

12 Sierpień 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Rusza wyjątkowa promocja: w cenie lampy Quadralite VideoLED 600 dostaniemy także statyw Quadralite Verso 190 Alu oraz pakiet 5 kolorowych filtrów żelowych.

Materiał partnera

Proponowany zestaw to rozwiązanie dla początkujących fotografów i filmowców, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę ze sztucznym oświetleniem. Jedna inwestycja, dzięki której można od razu przystąpić do działania! Zamontuj lampę na statyw Verso 190 Alu, podłącz zasilanie i zacznij działać! Lampa VideoLED 600 może stanowić także idealną alternatywę dla błysku - ułatwiając początkującym fotografom pracę, poprzez możliwość podglądu ekspozycji w aparacie już podczas wykonywania zdjęcia.

Quadralite VideoLED 600 to lampy stacjonarne światła ciągłego o mocy 60W. Łączą one w sobie zalety oświetlenia LED-owego, pozwalając zarazem na korzystanie z szerokiego wachlarza modyfikatorów światła. Duża moc pozwala na ich wykorzystanie w fotografii, ale także w sztuce filmowej. Wydajne, solidne, o niskim zapotrzebowaniu energetycznym i do tego wszechstronne. Lampy VideoLED stanową perfekcyjny wybór dla fotografów rozpoczynających swoją przygodę ze sztucznym oświetleniem.

Znajdujące się w zestawie promocyjnym kolorowe filtry żelowe dają możliwość  realizacji nowych twórczych wyzwań i kreatywnych pomysłów. Są one dostarczane z łatwym w montażu mocowaniem na rzepy. Jest ono bardzo proste w obsłudze i pozwala na szybką i intuicyjną zmianę filtrów na lampie.

Filtry kolorowe mają szeroki zakres zastosowania, pozwalając na uzyskanie wyjątkowych i kreatywnych efektów na zdjęciach. Często stosowane są do tworzenia kontry lub koloryzowania tła, używa się ich chętnie przy fotografii produktowej i portretowej. Mogą również służyć do korekcji temperatury barwowej światła w fotografowanej scenie.

Kupując promocyjny zestaw otrzymujesz:

 • Lampę Quadralite VideoLED 600
 • Statyw Verso 190 Alu Basic
 • 5 filtrów żelowych w kolorach:
  143 Pale Navy Blue
  204 Full CT Orange
  244 Full Plus Green
  182 Light Red
  795 Magical Magenta

Cena i dostępność

Cena zestawu, równa jest cenie samej lampy i wynosi 565 zł!

Oferta ważna jest do odwołania lub do wyczerpania puli zestawów promocyjnych. Nie zwlekaj i skorzystaj z promocji u autoryzowanych dealerów Quadralite oraz w sklepie internetowym: quadralite.pl/sklepy.

Więcej informacji znajdziecie na stronie quadralite.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox M600D - nadciąga pogromca mocnych filmowych LED-ów Aputure i Nanlite
Godox M600D - nadciąga pogromca mocnych filmowych LED-ów Aputure i Nanlite
Do tej pory Godox trzymał się z dala od terytoriów zagospodarowanych przez producentów oświetlenia filmowego o dużej mocy. Właśnie się to zmienia. Godox M600D ma...
7
Power Station Newell Asvala - powerbank z gniazdkiem elektrycznym
Power Station Newell Asvala - powerbank z gniazdkiem elektrycznym
Szukasz naprawdę mocnego, ale nadal niewielkiego źródła zasilania na wyjazdy w teren? Power Station Newell Asvala oferuje pojemnośc 41600 mAh i oprócz portów USB...
1
Godox Black Week - oświetlenie foto i wideo do 40% taniej
Godox Black Week - oświetlenie foto i wideo do 40% taniej
Lampy Godox to rozwiązania oferujące jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości na rynku. A teraz można kupić je jeszcze taniej. W ramach promocji na Black Friday,...
2
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)