Nowe, mocniejsze lampy z serii Quadralite VideoLED

Autor: Redakcja Fotopolis

17 Listopad 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Ofertę lamp Quadralite VideoLED rozbudowują nowe modele o większej mocy i funkcjonalności - VideoLED 1000 Bi-Color, VideoLED 1500 i VideoLED 1500 Bi-Color. Nadadzą się zarówno do filmu, jak i fotografii.

Lampy z serii Quadralite VideoLED zamykają filmową specyfikacje w formie standardowego głowicy fotograficznej z mocowaniem Bowens, co ułatwia pracę na planie i pozwala na stosowanie popularnych modyfikatorów. Dzięki temu sprawdzają się zarówno podczas filmowania, jak i w sesjach fotograficznych, realizowanych przy świetle ciągłym. Teraz ta uniwersalność będzie jeszcze większa, dzięki wprowadzeniu do oferty lamp o większej mocy.

Więcej światła i regulowana temperatura barwowa

Nowe modele to VideoLED 1000 Bi-Color, VideoLED 1500 i VideoLED 1500 Bi-Color. Najmocniejszy dotychczasowy VideoLED 1000 otrzymuje więc opcję regulacji temperatury barwowej (3200K-5600K), a do tego otrzymujemy dwie nowe jeszcze mocniejsze lampy o mocy 150 W (jeden także z możliwością regulacji temperatury).

Trzeba przyznać, że najmocniejsze modele, to już naprawdę wszechstronne lampy filmowe, które zaoferują nam światło o natężeniu 30700 lux (model VideoLED 1500 Bi-Color) i 31700 lux (model VideoLED 1500) w odległości 1 m (z zamontowanym reflektorem 18 cm). Pozwoli to już efektywnie oświetlać średniej wielkości plany filmowe i sprawi, że lampy jeszcze lepiej sprawdzą się w realizacjach typowo fotograficznych.

Jak zwykle otrzymujemy też wysoki współczynnik CRI > 95, płynną regulację mocy w zakresie 10-100% i system aktywnego chłodzenia., a lampy nadal są przystępnie wycenione.

Przeczytaj także:
Quadralite VideoLED 600 - najlepsza niedroga głowica na początek?

Szukasz przystępnej cenowo głowicy do domowego studia fotograficznego? Być może warto zdecydować się na światło ciągłe i mieć przy okazji praktyczne narzędzie do filmowania. [Czytaj więcej]
Lampy Quadralite VideoLED od teraz z nowymi, doskonalszymi diodami

Popularne modele niedrogich lamp światła ciągłego Quadralite VideoLED 600 i VideoLED 1000 mogą pochwalić się nowymi, lepszymi parametrami. [Czytaj więcej]

Cena i dostępność

Lampy Quadralite VideoLED 1000 Bi-Colour, VideoLED 1500 i VideoLED 1500 Bi-Colour są już dostępne w sprzedaży w oficjalnym sklepie Quadralite, w cenach kolejno: 1175 zł, 1095 zł i 1395 zł.

Zestaw zawiera:

  • lampę VideoLED
  • instrukcję obsługi,
  • pokrywa palnika,
  • kabel zasilający,
  • czaszę 18 cm.

Więcej informacji znajdziecie na stronie store.quadralite.eu.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox M600R to pierwsza kolorowa lampa RGBW w profesjonalnej serii Knowled. Jej główne zalety to duża moc, bardzo szeroki zakres temperatur barwowych i wszechstronność pracy.
6
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
Podczas tegorocznych targów NAB Western Digital zaprezentowało szereg nowych produktów z oferty SanDisk. To między innymi nowe superszybkie karty SD Express, nośniki o rekordowej...
5
DJI RS 4 i RS 4 PRO - więcej możliwości i wygodniejsza praca
DJI RS 4 i RS 4 PRO - więcej możliwości i wygodniejsza praca
DJI zaprezentowało najnowsza generację gimbali z serii Ronin. Seria RS 4 to między innymi jeszcze lepsza stabilizacja, wygodniejsze wyważanie, łatwe przepinanie aparatu do pracy w...
6
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (7)