Dzień matki z Quadralite - lampy LED o 20% taniej

Autor: Redakcja Fotopolis

26 Maj 2023
Artykuł na: minutę

Firma Next77, wyłączny dystrybutor marki Quadralite składa najlepsze życzenia wszystkim mamom. Z tej okazji oferuje specjalny rabat 20% na wybrane produkty LED.

Materiał partnera

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki marka Quadralite pragnie podzielić się z Wami niezwykłą ofertą. Przygotowaliśmy specjalny rabat -20%, obowiązujący w dniach 26-28 maja 2023. Obejmuje on wszystkie produkty z serii Thea LED i VideoLED, QLT oraz Smartstick. Chcemy uczcić kreatywność z dedykacją dla wszystkich mam, które nie tylko inspirują nasze życie, ale również wpływają na naszą pasję w fotografii i tworzeniu wizualnych dzieł sztuki.

Niech ten Dzień Matki będzie okazją do obdarowania wszystkich MAM wyjątkowymi prezentami, które umożliwią im realizację artystycznych wizji. Zadbajmy razem o to, aby nasze mamy czuły się docenione i wspierane w ich twórczych pasjach.

Oferta specjalna dostępna jest w oficjalnym sklepie internetowym marki, oraz w najlepszych sklepach fotograficznych na terenie całego kraju.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Mathorn Ultimate 2400 mAh USB-C - zamienniki wydajniejsze niż baterie natywne
Mathorn Ultimate 2400 mAh USB-C - zamienniki wydajniejsze niż baterie natywne
Mathorn wprowadza do sprzedaży baterie z nowej linii Ultimate, będące najwydajniejszymi na rynku zamiennikami akumulatorów LP-E6NH, EN-EL15C, NP-W235 oraz BLX-1. Nowe baterie...
0
Newell RGB Kathi II - zaawansowany miecz świetlny LED w świetnej cenie
Newell RGB Kathi II - zaawansowany miecz świetlny LED w świetnej cenie
Newel prezentuje kolejną generację miecza LED. Główne nowości to płynna regulacja temperatury i koloru, więcej efektów specjalnych oraz mocniejsza bateria, która pozwoli na 70 minut...
7
Crane M3S i Weebill 3S - Zhiyun wprowadza na rynek dwa nowe gimbale
Crane M3S i Weebill 3S - Zhiyun wprowadza na rynek dwa nowe gimbale
Na rynek wchodzą nowe wersje jednych z najpopularniejszych gimbali marki Zhiyun. Crane M3S i Weebill 3S będą oferować m.in. jeszcze lepszą wydajność i poprawioną ergonomie.
1
Powiązane artykuły