Dzień matki z Quadralite - lampy LED o 20% taniej

Autor: Redakcja Fotopolis

26 Maj 2023
Artykuł na: minutę

Firma Next77, wyłączny dystrybutor marki Quadralite składa najlepsze życzenia wszystkim mamom. Z tej okazji oferuje specjalny rabat 20% na wybrane produkty LED.

Materiał partnera

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki marka Quadralite pragnie podzielić się z Wami niezwykłą ofertą. Przygotowaliśmy specjalny rabat -20%, obowiązujący w dniach 26-28 maja 2023. Obejmuje on wszystkie produkty z serii Thea LED i VideoLED, QLT oraz Smartstick. Chcemy uczcić kreatywność z dedykacją dla wszystkich mam, które nie tylko inspirują nasze życie, ale również wpływają na naszą pasję w fotografii i tworzeniu wizualnych dzieł sztuki.

Niech ten Dzień Matki będzie okazją do obdarowania wszystkich MAM wyjątkowymi prezentami, które umożliwią im realizację artystycznych wizji. Zadbajmy razem o to, aby nasze mamy czuły się docenione i wspierane w ich twórczych pasjach.

Oferta specjalna dostępna jest w oficjalnym sklepie internetowym marki, oraz w najlepszych sklepach fotograficznych na terenie całego kraju.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Film Ferrania P33 - nowy czarno-biały film na bazie powojennej formuły
Film Ferrania P33 - nowy czarno-biały film na bazie powojennej formuły
Film Ferrania przywraca na rynek kolejny klasyczny materiał światłoczuły. Tym razem to film P33 - unowocześniony negatyw bazujący na formule z I połowy XX wieku.
1
Dzień otwarty z marką Quadralite w sklepie Fotoforma
Dzień otwarty z marką Quadralite w sklepie Fotoforma
Next77, wyłączny dystrybutor marki Quadralite zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w Warszawie 29 lutego w sklepie Fotoforma!
6
Na rynek wchodzą saszetki na ramię Wandrd X1
Na rynek wchodzą saszetki na ramię Wandrd X1
Seria "crossbody" od producenta toreb i plecaków dla fotografów to nowoczesne rozwiązanie dla tych, którzy szukają mobilnego centrum organizacji rzeczy osobistych. Saszetki Wandrd X1 to...
12
Powiązane artykuły