Lampy Quadralite taniej do 25% - specjalna oferta na zakończenie wakacji

Autor: Redakcja Fotopolis

30 Sierpień 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Dystrybutor marki Quadralite informuje o promocji na zakończenie sezonu letniego. Do 10 września najbardziej popularne produkty z oferty będą dostępne w obniżonych cenach.

Informacja prasowa:

Zanurz się w poszukiwaniach nowego sprzętu, który pozwoli Ci w pełni zrealizować pozostałe plany kreatywne na ten rok! Nieważne czy jesteś profesjonalistą czy amatorem - znajdziesz tu rozwiązania idealne dla Ciebie. I to bez względu na Twój poziom zaawansowania w fotografii czy filmowaniu.

Popularne lampy Quaralite w cenach obniżonych aż do 25%

W dniach 28.08-10.09.2023 szereg produktów marki Quadralite dostępny będzie do kupienia ze znacznymi rabatami, sięgającymi nawet 1/4 ceny. Wśród produktów objętych promocją m.in. popularne lampy serii Atlas, Reporter i VideoLED. Coś dla siebie znajdą tu zarówno amatorzy fotografii, jak i filmujący.

Ale to nie wszystko. W okresie trwania promocji, ambasadorzy marki Quadralite będą opowiadać o sesjach fotograficznych, które szczególnie zapadły w ich pamięć. Ich realizacja była możliwa właśnie dzięki produktom dostępnych teraz w promocyjnych cenach.

W ramach tego cyklu opublikujemy poradniki, pokazujące w jaki sposób sami możecie uzyskać podobne efekty. Serdecznie zapraszamy do śledzenia strony internetowej moc.quadralite.pl oraz naszych kont w mediach społecznościowych. Znaleźć tam można pełną listę produktów objętych promocją, wspomniane poradniki oraz zdjęcia które mogą Was zainspirować.

Oferta promocyjna dostępna jest w oficjalnym sklepie internetowym marki Quadralite, oraz u autoryzowanych sprzedawców.

Promocja obowiązuje do 10 września 2023 roku.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Harman Phoenix 200 - zupełnie nowy film kolorowy wchodzi na rynek
Harman Phoenix 200 - zupełnie nowy film kolorowy wchodzi na rynek
Harman, producent jednych z najlepszych filmów czarno-białych, prezentuje swój pierwszy materiał kolorowy. Film Phoenix 200 charakteryzuje się dużym kontrastem, mocno nasyconymi...
6
Lensgo Smoke B - wydajny generator dymu w mobilnej odsłonie
Lensgo Smoke B - wydajny generator dymu w mobilnej odsłonie
To bezprzewodowa wytwornica dymu oferująca imponującą wydajność. Lensgo Smoke B z powodzeniem sprawdzi się wśród osób robiących zdjęcia, nagrywających filmy lub koordynujących występy sceniczne...
16
Godox Lux Cadet - amatorski flash w stylu retro
Godox Lux Cadet - amatorski flash w stylu retro
Godox rozbudowuje katalog stylizowanych lamp błyskowych o nowych model Lux Cadet. Nowy flash oferuje oryginalną budowę i specyfikację skrojoną na potrzeby hobbystów.
7
Powiązane artykuły