Phottix Indra 360 TTL łączy zalety lampy plenerowej i studyjnej

Phottix Indra 360 TTL łączy zalety lampy plenerowej i studyjnej
W ofercie firmy F.H Foto-Technika pojawiła się lampa Phottix Indra 360 TTL - bliźniaczy model zaprezentowanej w lutym lampy Indra 500, o nieco mniejszej mocy. Lampa współpracuje z pomiarem TTL i oferuje synchronizację z krótkimi czasami migawki do 1/8000 s.
Lampa Phottix Indra 360 TTL dysponuje mocą 360 Ws i oferuje 8-stopniową regulację siły błysku ( od pełnej mocy do 1/128), w krokach co 1/3 lub 1 EV. Urządzenie zostało zaprojektowane dla fotografów pracujących w ruchu. Współpraca z pomiarem TTL sprawdzi się podczas fotografowania dynamicznych scen, a synchronizacja z krótkimi czasami migawki do 1/8000 s (tryb HSS) pozwoli na komfortową pracę w plenerze, przy ostrym słońcu. Ekspozycję TTL możemy regulować w zakresie +/- 3 EV.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)
Ponadto lampa oferuje tryb manualny, tryb błysku stroboskopowego i światło modelujące LED. Dołączony do zestawu akumulator o pojemności 4000 mAh pozwoli na wykonanie około 300 błysków przy pełnej mocy. Lampę możemy zasilać także przez adapter sieciowy. Urządzenie współpracuje z nadajnikami radiowaymi Odin i Strato II.

Lampa trafi do sklepów jeszcze w tym tygodniu w cenie 3499 zł brutto. Więcej informacji znajdziecie na stronie phottix.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
4
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1