Phottix Indra 360 TTL łączy zalety lampy plenerowej i studyjnej

0
Maciej Luśtyk
6 Październik 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
W ofercie firmy F.H Foto-Technika pojawiła się lampa Phottix Indra 360 TTL - bliźniaczy model zaprezentowanej w lutym lampy Indra 500, o nieco mniejszej mocy. Lampa współpracuje z pomiarem TTL i oferuje synchronizację z krótkimi czasami migawki do 1/8000 s.
Lampa Phottix Indra 360 TTL dysponuje mocą 360 Ws i oferuje 8-stopniową regulację siły błysku ( od pełnej mocy do 1/128), w krokach co 1/3 lub 1 EV. Urządzenie zostało zaprojektowane dla fotografów pracujących w ruchu. Współpraca z pomiarem TTL sprawdzi się podczas fotografowania dynamicznych scen, a synchronizacja z krótkimi czasami migawki do 1/8000 s (tryb HSS) pozwoli na komfortową pracę w plenerze, przy ostrym słońcu. Ekspozycję TTL możemy regulować w zakresie +/- 3 EV.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)

Ponadto lampa oferuje tryb manualny, tryb błysku stroboskopowego i światło modelujące LED. Dołączony do zestawu akumulator o pojemności 4000 mAh pozwoli na wykonanie około 300 błysków przy pełnej mocy. Lampę możemy zasilać także przez adapter sieciowy. Urządzenie współpracuje z nadajnikami radiowaymi Odin i Strato II.

Lampa trafi do sklepów jeszcze w tym tygodniu w cenie 3499 zł brutto. Więcej informacji znajdziecie na stronie phottix.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Fomei LED Mini 15W i 30W - kompaktowe, plenerowe lampy światła ciągłego
Fomei LED Mini 15W i 30W - kompaktowe, plenerowe lampy światła ciągłego
W ofercie czeskiego producenta pojawiły się ciekawe, kompaktowe lampy LED, które mają szansę wzbogacić produkcje wideo. Czy mają szansę zastąpić popularne...
0
0
X-Rite i1Photo Pro 3 Plus - kalibrator do zadań specjalnych
X-Rite i1Photo Pro 3 Plus - kalibrator do zadań specjalnych
Najnowsze urządzenie do pomiaru kolorów X-Rite pozbywać ma się ważnego problemu tego typu rozwiązań, jakim jest ograniczona zdolność pomiaru powierzchni szorstkich,...
3
0
Tenba Sue Bryce Collection - gdy jesteś niewolnikiem mody, ale też fotografem. Lub odwrotnie
Tenba Sue Bryce Collection - gdy jesteś niewolnikiem mody, ale też fotografem. Lub odwrotnie
Choć stylowe torby fotograficzne nie są na rynku nowością, dawno już nie widzieliśmy projektu tak mocno zaangażowanego pod względem wzornictwa. Zaskoczeniem jest także...
6
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (10)