Phottix Strato TTL w wersji do Canona

W ofercie firmy Phottix pojawił się bezprzewodowy wyzwalacz lamp błyskowych Strato TTL w wersji do Canona. Urządzenie ma zasięg 100 metrów, 4 kanały, a na nadajniku znajduje się podświetlany wyświetlacz. Wyzwalacz współpracuje z systemowymi lampami Canona i jest kompatybilny z innymi wyzwalaczami ze stajni Phottix.

Radiowy wyzwalacz Phottix Strato TTL w wersji do Canona pracuje na częstotliwości 2,4 GHz, ma 4 kanały, a jego zasięg to 100 metrów. Nadajnik jest wyposażony w przyciski szybkiego wyboru i podświetlany wyświetlacz, co ułatwia zmiany poziomu kompensacji, trybu i kanału. Dostępny jest tryb HSS z czasami do 1/8000 s. i wyzwalanie na drugą kurtynę. Urządzenie jest kompatybilne z innymi wyzwalaczami ze stajni Phottix Strato I, Strato II Multi oraz Phottix Atlas II. Dzięki portowi USB możliwa jest aktualizacja oprogramowania wyzwalacza. Odbiornik i nadajnik są zasilane bateriami AA.

 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13