Phottix Strato TTL w wersji do Canona

W ofercie firmy Phottix pojawił się bezprzewodowy wyzwalacz lamp błyskowych Strato TTL w wersji do Canona. Urządzenie ma zasięg 100 metrów, 4 kanały, a na nadajniku znajduje się podświetlany wyświetlacz. Wyzwalacz współpracuje z systemowymi lampami Canona i jest kompatybilny z innymi wyzwalaczami ze stajni Phottix.

Radiowy wyzwalacz Phottix Strato TTL w wersji do Canona pracuje na częstotliwości 2,4 GHz, ma 4 kanały, a jego zasięg to 100 metrów. Nadajnik jest wyposażony w przyciski szybkiego wyboru i podświetlany wyświetlacz, co ułatwia zmiany poziomu kompensacji, trybu i kanału. Dostępny jest tryb HSS z czasami do 1/8000 s. i wyzwalanie na drugą kurtynę. Urządzenie jest kompatybilne z innymi wyzwalaczami ze stajni Phottix Strato I, Strato II Multi oraz Phottix Atlas II. Dzięki portowi USB możliwa jest aktualizacja oprogramowania wyzwalacza. Odbiornik i nadajnik są zasilane bateriami AA.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18