Phottix Strato TTL w wersji do Canona

W ofercie firmy Phottix pojawił się bezprzewodowy wyzwalacz lamp błyskowych Strato TTL w wersji do Canona. Urządzenie ma zasięg 100 metrów, 4 kanały, a na nadajniku znajduje się podświetlany wyświetlacz. Wyzwalacz współpracuje z systemowymi lampami Canona i jest kompatybilny z innymi wyzwalaczami ze stajni Phottix.

Radiowy wyzwalacz Phottix Strato TTL w wersji do Canona pracuje na częstotliwości 2,4 GHz, ma 4 kanały, a jego zasięg to 100 metrów. Nadajnik jest wyposażony w przyciski szybkiego wyboru i podświetlany wyświetlacz, co ułatwia zmiany poziomu kompensacji, trybu i kanału. Dostępny jest tryb HSS z czasami do 1/8000 s. i wyzwalanie na drugą kurtynę. Urządzenie jest kompatybilne z innymi wyzwalaczami ze stajni Phottix Strato I, Strato II Multi oraz Phottix Atlas II. Dzięki portowi USB możliwa jest aktualizacja oprogramowania wyzwalacza. Odbiornik i nadajnik są zasilane bateriami AA.

Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4