Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu
Krótko

Canon wprowadza ulepszoną wersję wyzwalacza Speedlite Transmitter ST-E3-RT

0

Autor: Krzysztof Mularczyk

4 Luty 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Na rynek wchodzi Speedlite Transmitter ST-E3-RT (Ver.2). To uaktualniona wersja popularnego wyzwalacza ST-E3-RT, by mógł w pełni obsługiwać nową lampę Canon Speedlite EL-1

Umożliwiając bezprzewodową synchronizację lampy błyskowej i sterowanie wieloma lampami Speedlite z odległości do 30 m, Transmitter ST-E3-RT zapewnia profesjonalistom większą swobodę twórczą – zarówno w studio, jak i w terenie.

Nowe funkcje ST-E3-RT(Ver.2) to między innymi współpraca z nową lampą błyskową Canon Speedlite EL-1 i jej funkcją mikrobłysku o niskiej mocy 1/8192. Pojawiła się także funkcja bezprzewodowej synchronizacji z drugą kurtyną.

Fotografów używających trybu manualnego w lampach błysko­wych zainteresuje za to nowy tryb pamięci FE, pozwalający na szybszą i wygodniejszą ręczną konfigurację lampy błyskowej. Wystarczy jedno zdjęcie w trybie E-TTL, by zarejestrować ustawienia E-TTL lampy błyskowej. Użytkownik może następnie przełączyć lampę Speedlite w tryb manualny, by w razie potrzeby możliwa była ręczna regulacja – wszystko to przy zachowaniu oryginalnych ustawień E-TTL.

Canon Europe oferuje możliwość odpłatnej aktualizacji wyzwalacza dla obecnych użytkowników ST-E3-RT. Właściciel poprzedniej wersji może przesłać produkt do jednego ze wskazanych centrów serwisowych Canon w celu zaktualizowania go o nowe funkcje i możliwości ST-E3-RT (Ver.2).

Autor: Krzysztof Mularczyk

Redaktor serwisu Fotopolis.pl i magazynu Digital Camera Polska. Miał być astronomem, ale został mężem, ojcem i fotografem. Od 20 lat robi zdjęcia, testuje sprzęt fotograficzny i pisze o fotografii.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Xencelabs Pen Medium - tablet graficzny z zewnętrznym sterownikiem
Xencelabs Pen Medium - tablet graficzny z zewnętrznym sterownikiem
Rynek tabletów do rysowania przyspieszył. Xencelabs wprowadza do sprzedaży swój pierwszy tablet graficzny z dwoma piórkami i niezależnym sterownikiem.
3
0
Fotopro P6 - nowy lekki i poręczny statyw z włókna węglowego
Fotopro P6 - nowy lekki i poręczny statyw z włókna węglowego
Na rynek wszedł statyw z włókna węglowego Fotopro P6 oraz niskoprofilowa głowica kulowa P-6H. Są sprzedawane osobno, ale razem tworzą dobrze wyważony zestaw.
1
0
Rode Wireless Go II - bezprzewodowe mikroporty nowej generacji. Użyjesz ich także ze smartfonem, lub w ogóle bez aparatu
Rode Wireless Go II - bezprzewodowe mikroporty nowej generacji. Użyjesz ich także ze smartfonem,...
Rode rozwija ideę kompaktowego, łatwego w użyciu bezprzewodowego mikroportu i prezentuje zestaw Wireless Go II, który umożliwia rejestrację dwukanałowego dźwięku,...
9
0
Powiązane artykuły