Phottix Ares - nowy wyzwalacz lamp błyskowych

Autor: Patrycja Tuszyńska

16 Październik 2012
Artykuł na: minutę
W ostatnim czasie Phottix zaprezentował wyzwalacz lamp błyskowych i studyjnych o nazwie Ares. Phottix Ares, który poza 200-metrowym zasięgiem, będzie wyposażony w funkcję Fire-All, pozwalającą na wyzwolenie wszystkich lamp błyskowych i studyjnych ustawionych na różnych kanałach.

Phottix Ares to 8-kanałowy nadajnik i odbiornik o 200-metrowym zasięgu. Maksymalny czas synchronizacji błysku to 1/250s. Ares posiada funkcję Fire-All, która umożliwia wyzwolenie lamp, błyskowych i studyjnych, ustawionych na rożne kanały, co pozwoli na komfortową pracę z wieloma źródłami światła błyskowego jednocześnie. Wyzwalacz można zablokować w pozycji poziomej lub pionowej, dzięki czemu możliwe będą szybkie zmiany pomiędzy kanałami. Ares, poza zewnętrznym źródłem zasilania w studiu, korzysta także z baterii AA.

Wyzwalacz będzie dostępny na rynku w październiku, zastępując starsze modele wyzwalaczy jak Tetra, Aster czy Strato I.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
Już w sierpniu w ofercie Focus Nordic pojawią się adaptery do digitalizacji negatywów fińskiej marki Valoi. To urządzenia, które pozwolą na wygodniejszą i szybszą digitalizację od...
9
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox wprowadza nową serię lamp Litemons RGB, które łączą dużą moc z możliwością wykorzystania pełnego spektrum barw RGB, oferując jeszcze większą wszechstronność pracy na planie.
1
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
Lomography prezentuje najnowszy analogowy film kolorowy ze swojej oferty. Materiał LomoChrome Color ’92 Sun-kissed zapewniać ma ciepłą kolorystykę i vintage’owy charakter zdjęć.
17
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)