Gripy Phottix do lustrzanek Nikon D600 i D800

0
Patrycja Tuszyńska
16 Styczeń 2013
Artykuł na: minutę
Firma Phottix, producent akcesoriów fotograficznych, wprowadziła na rynek dwa nowe gripy do lustrzanek Nikona - modeli D600 i D800. Obydwa uchwyty zostały wyposażone w wymienne adaptery, tak aby mogły pracować z akumulatorami EN-EL15 lub bateriami AA. Grip przeznaczony do Nikona D800 wykonany został z magnezu.

Firma Phottix zaprezentowała dwa uchwyty pionowe do lustrzanek Nikona - modeli D600 i D800. Gripy Phottix BG-600 i BG-800M pozwalają na wygodną pracę w orientacji pionowej i poza spustem migawki posiadają przycisk multifunkcyjny i przycisk AE-L/AF-L (model BG-800M został wyposażony w przycisk AF-ON). Obydwa uchwyty umożliwiają współpracę zarówno z akumulatorami EN-EL15, jak i bateriami AA (BG-600 wykorzystuje 6 baterii AA, BG-800M 8 baterii AA). Uchwyt przeznaczony do Nikona D800 został wykonany z magnezu.

Gripy dostępne są online w sklepie www.omegabrandess.com w następujących cenach: BG-D800M w cenie 199 dolarów, z kolei BG-D600 będzie kosztował 139 dolarów.Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Trekker AW II specjalnie przygotowana seria plecaków Lowepro dla profesjonalnych fotografów, którzy wymagają dobrej organizacji i ochrony sprzętu, niezależnie czy...
2
0
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich możliwościach
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich...
Do tematu zewnętrznych smartfonowych fleszów podchodzono już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że Profoto zrobiło to jak na razie najlepiej.
2
0
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Moduły Monogram mają oferować jeszcze większą wygodę i funkcjonalność podczas pracy w programach graficznych. Czy to dobry wybór dla fotografa?
3
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)