Gripy Phottix do lustrzanek Nikon D600 i D800

Autor: Patrycja Tuszyńska

16 Styczeń 2013
Artykuł na: minutę
Firma Phottix, producent akcesoriów fotograficznych, wprowadziła na rynek dwa nowe gripy do lustrzanek Nikona - modeli D600 i D800. Obydwa uchwyty zostały wyposażone w wymienne adaptery, tak aby mogły pracować z akumulatorami EN-EL15 lub bateriami AA. Grip przeznaczony do Nikona D800 wykonany został z magnezu.

Firma Phottix zaprezentowała dwa uchwyty pionowe do lustrzanek Nikona - modeli D600 i D800. Gripy Phottix BG-600 i BG-800M pozwalają na wygodną pracę w orientacji pionowej i poza spustem migawki posiadają przycisk multifunkcyjny i przycisk AE-L/AF-L (model BG-800M został wyposażony w przycisk AF-ON). Obydwa uchwyty umożliwiają współpracę zarówno z akumulatorami EN-EL15, jak i bateriami AA (BG-600 wykorzystuje 6 baterii AA, BG-800M 8 baterii AA). Uchwyt przeznaczony do Nikona D800 został wykonany z magnezu.

Gripy dostępne są online w sklepie www.omegabrandess.com w następujących cenach: BG-D800M w cenie 199 dolarów, z kolei BG-D600 będzie kosztował 139 dolarów.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
Już w sierpniu w ofercie Focus Nordic pojawią się adaptery do digitalizacji negatywów fińskiej marki Valoi. To urządzenia, które pozwolą na wygodniejszą i szybszą digitalizację od...
8
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox wprowadza nową serię lamp Litemons RGB, które łączą dużą moc z możliwością wykorzystania pełnego spektrum barw RGB, oferując jeszcze większą wszechstronność pracy na planie.
1
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
Lomography prezentuje najnowszy analogowy film kolorowy ze swojej oferty. Materiał LomoChrome Color ’92 Sun-kissed zapewniać ma ciepłą kolorystykę i vintage’owy charakter zdjęć.
17
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)