Ogłaszamy konkurs: przetestuj lustrzankę Canon EOS 7D

Canon EOS 7D to aparat wywołujący ogromne emocje. Wielu użytkowników wiąże z nim duże nadzieje. Świadczy o tym nagroda w plebiscycie czytelników Fotopolis.pl. Z tym większą przyjemnością ogłaszamy konkurs, w którym nagrodą będzie możliwość samodzielnego przetestowania nowego EOS-a.
Zaledwie kilka tygodni temu opublikowaliśmy pierwsze zdjęcia testowe i plenerowe z EOS-a 7D, a już wkrótce opublikujemy pełny test. Teraz kolej na Wasze opinie! Nasi czytelnicy jak zwykle mają unikalną możliwość przetestowania aparatu i podzielenia się opinią z innymi internautami. Aparat będzie udostępniony 5 naszym czytelnikom w listopadzie - w tym samym miesiącu inni czytelnicy będą mieli okazję przeczytać opinię, a w grudniu ogłosimy konkurs w którym do wygrania będzie 7D... o szczegółach poinformujemy niebawem!


Koniecznie do 31 października 2009 wypełnijcie formularz zgłoszeniowy dostępny pod tym linkiem!

Na podstawie odpowiedzi na pytanie Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać? wybierzemy 5 osób, które według nas przedstawią najciekawsze opinie innym czytelnikom. Napiszcie nam w jakich warunkach zamierzacie przetestować 7D, co szczególnie chcecie sprawdzić, z czym porównać. Wyniki konkursu opublikujemy 2 listopada, zaraz potem aparat powędruje do zwycięzców.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Jak po wojnie kształtowała się polska fotografia? Dowiesz się z książki “Ogólnopolskie Wystawy Fotografiki w Zachęcie 1952-1962”
22 Maj 2019
Jakie zdjęcia cieszyły się po wojnie największa popularnością? Jak pisano o fotografii? Co przykuwało uwagę krytyków? Tego wszystkiego dowiesz się z nowej książki wydanej przez Zachętę.
0
Peak Design Travel Tripod - statyw podróżny wymyślony od nowa
22 Maj 2019
Kalifornijską firmę Peak Design znamy głównie z innowacyjnych rozwiązań w zakresie transportu sprzętu fotograficznego. Teraz producent prezentuje rewolucyjny statyw podróżny, który spełnić ma potrzeby większości fotografów.
0
Honor 20 Pro - sztuczna inteligencja i pięć aparatów, w tym jeden do makro
22 Maj 2019
Zaprezentowana seria smartfonów Honor to nie jeden a trzy modele z czego Honor 20 Pro pod względem fotograficznym to mocna specyfikacja i zaawansowane rozwiązania. Dostajemy aż pięć aparatów, w tym jeden do ujęć makro, AF z detekcją fazy ze wsparciem laserowym czy pomoc sztucznej inteligencji.
0
Olympus Tough TG-6 - twardziel powraca
22 Maj 2019
Flagowy „wszystkoodporny” kompakt Olympusa to jedna z najbardziej funkcjonalnych konstrukcji w segmencie aparatów do fotografowania pod wodą. Szósta generacja modelu Tough wprowadza kilka ciekawych nowości.
0