Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Pictures of the Year International - sukces polskich książek

Książka "Karczeby" Adama Pańczuka zwyciężyła w kategorii Best Photography Book w 71. edycji prestiżowego konkursu Pictures of the Year International. "Swell" Mateusza Sarełło znalazła się w finale. Projektantką obu wydawnictw jest Ania Nałęcka. Wszystkim serdecznie gratulujemy i cieszymy się z sukcesów polskich książek za granicą!
0

Autor: Marcin Grabowiecki

26 Luty 2014
Artykuł na: minutę

Książka "Karczeby" Adama Pańczuka zdobyła główną nagrodę w kategorii Best Photography Book w 71. edycji prestiżowego konkursu Pictures of the Year International. W finale znalazła się także druga polska książka - "Swell" Mateusza Sarełło. Projektantką obu książek jest Ania Nałęcka, której również należą się gratulacje.

Przeczytajcie nasze recenzje książek "Karczeby" i "Swell".

Zachęcamy również do lektury rozmowy z Adamem Pańczukiem, w której opowiada o zdjęciach, które znalazły się w nagrodzonej publikacji.

Warto także przeczytać rozmowę z Anią Nałęcką.

Szczegóły na stronie: www.poyi.org

Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Konkurs im. Krzysztofa Millera 2020 - zobacz najlepsze fotoreportaże roku
Konkurs im. Krzysztofa Millera 2020 - zobacz najlepsze fotoreportaże roku
Właśnie poznaliśmy wyniki konkursu im. Krzysztofa Millera „Odwaga patrzenia”. Główną nagrodę zdobywa projekt z jednej strony aktualny, a z drugiej uniwersalny, ale...
45
2
„Cicha mantra" - fotograficzna opowieść Jakuba Śliwy o Małym Tybecie
„Cicha mantra" - fotograficzna opowieść Jakuba Śliwy o Małym Tybecie
Niegdyś jeden z najbardziej odosobnionych ośrodków buddyzmu tybetańskiego, dziś jest sezonową atrakcją turystyczną. O regionie Ladakhu opowiada Jakub Śliwa w książce „Cicha mantra"
16
0
ND Awards 2020 - Polacy na podium
ND Awards 2020 - Polacy na podium
Za nami kolejna edycja konkursu Neutral Density Photography Awards. Główną nagrodę zdobywa Natalie Lennard ze swoją naturalistyczną serią dotyczącą macierzyństwa. Na...
114
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)