Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Dwudniowe warsztaty portretowe z Adamem Pańczukiem w Zamościu

0

Autor: Maciej Luśtyk

29 Lipiec 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza do wzięcia udziału w dwudniowych warsztatach prowadzonych przez wielokrotnie nagradzanego fotografia, Adama Pańczuka. Zajęcia będą skupiać się na temacie portretu fotograficznego, a uczestnicy będą mogli zrealizować w studio swój własny temat. Zgłoszenia można przesyłać do czwartku, 30 lipca 2015 roku.

Podczas dwudniowych warsztatów z Adamem Pańczukiem omawiane będą sposoby obrazowania i tworzenia eseju fotograficznego za pomocą portretów, na podstawie projektów prowadzącego oraz innych współczesnych fotografów. Uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje prace, wspólnie będą też zastanawiać się nad sposobem i formą obrazowania odpowiednią dla realizowanego tematu. Na koniec słuchacze zrealizują własne tematy, które następnie będą wspólnie omawiane.

Adam Pańczuk urodził się w 1978 roku. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego i wydziału Multimediów na poznańskiej ASP. W swoich projektach skupia się na zagadnieniach tożsamości i świadomości napotkanych osób. Jego zdjęcia było wielokrotnie nagradzane w prestiżowych konkursach fotograficznych w kraju i za granicą. Członek międzynarodowego kolektywu Sputnik Photos. Obecnie reprezentowany przez La galerie particulerie i agencję Picturetank.

Warsztaty odbędą się w dniach 1-2 sierpnia 2015 roku w Zamościu. Koszt udziału w zajęciach wynosi 600 zł. W cenę wliczony jest nocleg i wynajem studia. Zgłoszenie można przesyłać na adres ztf@ztf.pl do czwartku, 30 lipca 2015 roku.

Więcej informacji znajdziecie na stronie ztf.waw.pl

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
10 fotograficznych gratisów na różne okazje
10 fotograficznych gratisów na różne okazje
Profesjonalna fotografia nie musi kosztować fortuny. Dzięki tym bezpłatnym pomocom możesz tworzyć ciekawe materiały bez wydawania ani grosza.
5
0
Jak fotografować świąteczne iluminacje - poradnik praktyczny Irix
Jak fotografować świąteczne iluminacje - poradnik praktyczny Irix
Jak uzyskać efekt rozmytego tła oraz wykorzystać instalacje świetlne do tworzenia magicznych, świątecznych kadrów? Swoje pomysły przedstawia specjalista...
34
0
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Chcecie poczuć się jak pionierzy fotografii? Poradnik Goerge Eastman Musem pokazuje, jak własnym sumptem, bez użycia niebezpiecznych substancji, stworzyć zdjęcia w...
89
0