Dwudniowe warsztaty portretowe z Adamem Pańczukiem w Zamościu

Autor: Maciej Luśtyk

29 Lipiec 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza do wzięcia udziału w dwudniowych warsztatach prowadzonych przez wielokrotnie nagradzanego fotografia, Adama Pańczuka. Zajęcia będą skupiać się na temacie portretu fotograficznego, a uczestnicy będą mogli zrealizować w studio swój własny temat. Zgłoszenia można przesyłać do czwartku, 30 lipca 2015 roku.

Podczas dwudniowych warsztatów z Adamem Pańczukiem omawiane będą sposoby obrazowania i tworzenia eseju fotograficznego za pomocą portretów, na podstawie projektów prowadzącego oraz innych współczesnych fotografów. Uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje prace, wspólnie będą też zastanawiać się nad sposobem i formą obrazowania odpowiednią dla realizowanego tematu. Na koniec słuchacze zrealizują własne tematy, które następnie będą wspólnie omawiane.

Adam Pańczuk urodził się w 1978 roku. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego i wydziału Multimediów na poznańskiej ASP. W swoich projektach skupia się na zagadnieniach tożsamości i świadomości napotkanych osób. Jego zdjęcia było wielokrotnie nagradzane w prestiżowych konkursach fotograficznych w kraju i za granicą. Członek międzynarodowego kolektywu Sputnik Photos. Obecnie reprezentowany przez La galerie particulerie i agencję Picturetank.

Warsztaty odbędą się w dniach 1-2 sierpnia 2015 roku w Zamościu. Koszt udziału w zajęciach wynosi 600 zł. W cenę wliczony jest nocleg i wynajem studia. Zgłoszenie można przesyłać na adres ztf@ztf.pl do czwartku, 30 lipca 2015 roku.

Więcej informacji znajdziecie na stronie ztf.waw.pl

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Jak zrobić oryginalne zdjęcie na walentynki? Zapytaliśmy ChatGPT
Jak zrobić oryginalne zdjęcie na walentynki? Zapytaliśmy ChatGPT
Nadal myślisz, że najlepszym pomysłem na walentynkowe zdjęcie jest serce narysowane na zaparowanej szybie? Zobaczcie, co na ten temat ma do powiedzenia sztuczna inteligencja.
3
Oświetlenie filmowe w fotografii portretowej - GlareOne LED 300 BiColor D w praktyce
Oświetlenie filmowe w fotografii portretowej - GlareOne LED 300 BiColor D w praktyce
Filmowo-fotograficzny świat nie mógłby istnieć bez światła. W tym artykule fotograf Piotr Werner na przykładzie lamp GlareOne 300 BiColor D pokazuje trzy filmowe ustawienia...
10
Jak wybrać kartę pamięci – pojemną, szybką, niekoniecznie drogą
Jak wybrać kartę pamięci – pojemną, szybką, niekoniecznie drogą
Wybór nośnika pamięci zależy nie tylko od tego, jaki typ kart akceptuje nasz aparat, kamera lub dron, ale także, a może przede wszystkim, od rodzaju materiałów, jakie za pomocą tych urządzeń...
19