Warsztaty z Adamem Pańczukiem

Autor: Marcin Grabowiecki

6 Listopad 2014
Artykuł na: 2-3 minuty

Photo Workshop New York zaprasza na warsztaty z Adamem Pańczukiem, które odbędą się w dniach 12-16 listopada w Warszawie.

W dniach 12-16 listopada na ul. Mokotowskiej 65 w Warszawie odbędą się warsztaty z Adamem Pańczukiem. Warsztaty zatytułowane są "Stories of the Landscape". Przez pięć dni uczestnicy będą fotografować ulice Warszawy. W ramach zajęć chętni będą pracować nad swoim autorskim projektem, który będą konsultować z prowadzącym. To okazja do spędzenia tygodnia wypełnionego fotografią, krytycznego spojrzenia na swoje prace i obejrzenia innych inspirujących materiałów.

Ilośc miejsc: 12. Opłata za udział w warsztatch wynosi 500 euro.

Szczegóły na stronie: photoworkshopnewyork.com

Adam Pańczuk (1978) mieszka w Warszawie, pracuje wszędzie gdzie znajdzie ciekawy temat. Studiował na Akademii Ekonomicznej, a także fotografię na Wydziale Komunikacji Multimedialnej ASP w Poznaniu. Realizując swoje projekty zadaje pytania - wprost, a jednocześnie metaforycznie, o tożsamość, świadomość i postawę wobec świata, ludzi, których spotyka. Był stypendystą Ministerstwa Kultury. Łatwość z jaką posługuje się obrazem, opisuje swoje obserwacje, zaowocowała wielokrotnie prestiżowymi nagrodami - m.in. Pictures of the Year International, Magnum Expression Award i Sony World Photography Awards.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
20 lutego rano w Tokio zostaną zaprezentowane nowości sprzętowe Fujifilm. Oficjalna prezentacja z cyklu X-Summit będzie transmitowana na żywo. Co ciekawego zobaczymy?
12
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Piotr Jaxa od ponad 20 lat fotografuje operatorów filmowych z całego świata. Wybrane zdjęcia z projektu Cinematographers obejrzymy w Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych w...
4
Albumy fotograficzne sprzed 100 lat na wystawie w Muzeum Warszawy
Albumy fotograficzne sprzed 100 lat na wystawie w Muzeum Warszawy
Pod koniec lutego w Muzeum Warszawy rusza wystawa poświęcona albumom fotograficznym z lat 1850-1950. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć ponad sto niezwykle rzadko pokazywanych obiektów...
7