"Przetestuj i wygraj aparat Fujifilm XQ1" - wybraliśmy zwycięzcę

Opublikowaliśmy już wszystkie opinie czytelników na temat aparatu Fujifilm XQ1. Nadszedł czas na ogłoszenie zwycięzcy konkursu.

Rozstrzygnęliśmy konkurs "Przetestuj i wygraj aparat Fujifilm XQ1". Zwycięzcą został Grzegorz Ciepiel, który sprawdzał aparat w podróży po Filipinach. Zwycięzca w nagrodę otrzymuje egzemplarz aparatu Fujifilm XQ1. Dziękujemy autorom pozostałych opinii oraz wszystkim uczestnikom, którzy nadesłali zgłoszenia za udział w konkursie.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Funkcja wykrywania oka zawita do modeli Nikon Z6 i Z7 już w maju
25 Kwi 2019
W styczniu producent zapowiedział aktualizację, która miała wzbogacić flagowe bezlusterkowce m.in. o funkcje zapisu wideo w formacie RAW i wykrywania oka. Dziś wiemy już kiedy pojawi się nowy firmware i możemy zobaczyć pierwsze wideo ukazujące działanie nowej funkcji w praktyce.
0
Trwa Brzeski Festiwal Fotografii Otworkowej. Zobacz co przygotowali organizatorzy
25 Kwi 2019
To już czwarta edycja Brzeskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej. Święto fotografowania camerą obscurą potrwa w Brzegu w województwie opolskim jeszcze do niedzieli 28 kwietnia.
0
Tamron 35-150 mm f/2.8-4 Di VC OSD - wszechstronny zoom do Canona i Nikona
25 Kwi 2019
Wyrazisty obraz, zaawansowana optyka ze stabilizacją, wydajny autofokus oraz uszczelnienia newralgicznych miejsc obiektywu - oto zaprezentowany Tamron 35-150 mm f/2.8-4 Di VC OSD.
0
„Nieskończoność dalekich dróg. Podsłuchana i podpatrzona Zofia Rydet” - pokaz filmu już dziś w CK Lublin
25 Kwi 2019
Pracownia Fotografii Centrum Kultury w Lublinie zaprasza na cykl filmów poświęconych fotografii - Ruchome kadry. Już dziś (25 kwietnia) o 18:00 odbędzie się pokaz filmu poświęconego legendarnej Zofii Rydet, w którym ona sama jest narratorką!
0