"Przetestuj i wygraj aparat Fujifilm XQ1" - zaczynamy konkurs

Zaczynamy kolejny konkurs, w którym będziecie mogli przetestować i wygrać ciekawy aparat. Tym razem to jeden z kieszonkowych kompaktów firmy Fujifilm - model XQ1.


Fujifilm XQ1 zadebiutował zaledwie miesiąc temu, a już teraz może trafić w Wasze ręce do indywidualnych testów. To niewielki kompakt kryjący 12-megapikselową matrycę 2/3" X-Trans CMOS II znaną z modelu X20 i całkiem nowy obiektyw o zakresie 25-100 milimetrów i światłosile f/1,8-4,9.

Tradycyjnie czekamy na zgłoszenia zawierające odpowiedź na pytanie, dlaczego to właśnie Wy mielibyście przetestować ten aparat. Opiszcie swój pomysł na test, a my wybierzemy cztery najlepsze propozycje i przekażemy ich autorom aparat Fujifilm XQ1 do testu. Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 10 listopada 2013 (włącznie). Autor najciekawszej recenzji zostanie nagrodzony egzemplarzem aparatu! Zgłoszenia należy przesyłać za pomocą formularza. Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z jego regulaminem. Pierwsza osoba będzie miała okazję przetestować aparat już w połowie listopada!
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Fotograf na liście 25 najgorszych zawodów
23 Kwi 2019
Bycie fotografem brzmi jak praca marzeń? Nad tą decyzją warto się dobrze zastanowić. Zawód ten trafił niedawno na listę najgorszych zawodów w Ameryce. Dlaczego?
0
Nowości Feiyu Tech - profesjonalny gimbal AK4500, kamera sportowa Ricca, programowalna głowica i więcej
23 Kwi 2019
Chiński producent rozszerza ofertę swoich akcesoriów i próbuje dokonać ekspansji na inne segmenty. Wśród akcesoriów, które niebawem trafią na rynek po raz pierwszy pojawia się kamera sportowa, a gimbale celują w zaawansowanych filmowców.
0
W jakiej kondycji jest współczesny fotoreportaż? Dowiedz się na spotkaniu z Justyną Mielnikiewicz w Zachęcie
23 Kwi 2019
Jak dziś opowiadać o świecie? Czy dokumentalista ma prawo do stylizacji? I czy w ogóle możemy obecnie mówić o jakichś regułach? Już w środę, 24 kwietnia w warszawskiej Zachęcie Justyna Mielnikiewicz opowie o współczesnym fotoreportażu.
0
Nikon Coolpix W150 - nowa odsłona niedrogiego wodoodpornego kompaktu
23 Kwi 2019
Producent zaprezentował najnowszy model z budżetowej linii podwodnych kompaktów. W kwestii specyfikacji niestety bez zmian, otrzymujemy za to funkcję mającą ułatwić fotografowanie dzieciom oraz kilka usprawnień programowych.
0