"Przetestuj i wygraj aparat Fujifilm XQ1" - wybraliśmy uczestników

Wybraliśmy uczestników konkursu "Przetestuj i wygraj aparat Fujifilm XQ1". Czwórka fotografów dostanie teraz możliwość dokładnego sprawdzenia aparatu w zaproponowany przez siebie sposób. Autor najciekawszej opinii zostanie nagrodzony egzemplarzem aparatu!


Pod koniec października ogłosiliśmy konkurs "Przetestuj i wygraj aparat Fujifilm XQ1" Skierowany był on do wszystkich pasjonatów fotografii, którzy chcieli nam przedstawić swój pomysł na test.

Dziś prezentujemy nazwiska szczęśliwców, którzy będą mieli okazję przetestować aparat Fujifilm XQ1. Oto oni:;
Krzysztof Ludwiczak;
Tomasz Zdaniak;
Wojciech Bryś]Wkrótce skontaktujemy się z wybranymi osobami i przekażemy im Fujifilm XQ1 do testu. Następnie opublikujemy ich recenzje, a autor najciekawszej opinii zostanie nagrodzony egzemplarzem aparatu.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Funkcja wykrywania oka zawita do modeli Nikon Z6 i Z7 już w maju
25 Kwi 2019
W styczniu producent zapowiedział aktualizację, która miała wzbogacić flagowe bezlusterkowce m.in. o funkcje zapisu wideo w formacie RAW i wykrywania oka. Dziś wiemy już kiedy pojawi się nowy firmware i możemy zobaczyć pierwsze wideo ukazujące działanie nowej funkcji w praktyce.
0
Trwa Brzeski Festiwal Fotografii Otworkowej. Zobacz co przygotowali organizatorzy
25 Kwi 2019
To już czwarta edycja Brzeskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej. Święto fotografowania camerą obscurą potrwa w Brzegu w województwie opolskim jeszcze do niedzieli 28 kwietnia.
0
Tamron 35-150 mm f/2.8-4 Di VC OSD - wszechstronny zoom do Canona i Nikona
25 Kwi 2019
Wyrazisty obraz, zaawansowana optyka ze stabilizacją, wydajny autofokus oraz uszczelnienia newralgicznych miejsc obiektywu - oto zaprezentowany Tamron 35-150 mm f/2.8-4 Di VC OSD.
0
„Nieskończoność dalekich dróg. Podsłuchana i podpatrzona Zofia Rydet” - pokaz filmu już dziś w CK Lublin
25 Kwi 2019
Pracownia Fotografii Centrum Kultury w Lublinie zaprasza na cykl filmów poświęconych fotografii - Ruchome kadry. Już dziś (25 kwietnia) o 18:00 odbędzie się pokaz filmu poświęconego legendarnej Zofii Rydet, w którym ona sama jest narratorką!
0