Krakow Photo Fringe 2013

Ruszył nabór zgłoszeń do Krakow Photo Fringe - nowej inicjatywy skupiającej wydarzenia odbywające się między 16 maja a 16 czerwca 2013 roku w Krakowie. Miesiąc Fotografii w Krakowie oraz Fundacja Lablab zapraszają artystów, galerie, kuratorów, aktywistów i organizatorów wydarzeń o tematyce fotograficznej do zgłaszania swoich projektów. Termin nadsyłania propozycji mija 15 kwietnia.
0
Marcin Grabowiecki
4 Kwiecień 2013
Artykuł na: 2-3 minuty


Krakow Photo Fringe to demokratyczna platforma gromadząca pod wspólnym szyldem wydarzenia fotograficzne odbywające się w Krakowie w maju i czerwcu 2013 roku. Niezwykła energia, która wytworzyła się między innymi dzięki krakowskiemu festiwalowi, zaowocowała rosnącą liczbą wartościowych wydarzeń towarzyszących. Fringe ma na celu zaprezentowanie szerokiego spektrum inicjatyw artystycznych, podniesienie rangi propozycji zewnętrznych oraz efektywniejszą promocję eventów odbywających się równolegle z Miesiącem Fotografii w Krakowie.
 
Krakow Photo Fringe skupia wydarzenia odbywające się między 16 maja a 16 czerwca 2013 roku w Krakowie. Do współpracy zaproszone są instytucje, galerie, artyści, animatorzy kultury oraz wszyscy, których pasją jest fotografia i sztuki wizualne. To niepowtarzalna okazja do współtworzenia kulturalnej mapy Krakowa i wspólnego celebrowania krakowskiego święta fotografii.

Organizatorzy czekają na Wasze propozycje wystaw, prezentacji, happeningów, konkursów, promocji książek, spotkań autorskich, warsztatów, prelekcji i akcji. Gwarantują wsparcie logistyczne, promocję, a także obiecują służyć swoim doświadczeniem w sposobie realizacji wydarzenia.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 kwietnia 2013.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie: www.krakowfringe.com

Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Maxim Korotchenko: “Zamykanie się w granicy jednego gatunku ogranicza kreatywność”
Maxim Korotchenko: “Zamykanie się w granicy jednego gatunku ogranicza kreatywność”
Fotografia Korotchenki to mieszanka streetu i dokumentu. Niektóre kadry są malarskie i symboliczne, inne pełne humoru. Wszystko zaczęło się dziesięć lat temu, gdy...
52
4
Kalendarz Lavazza 2020 i David LaChapelle, czyli stylistyczny powrót do przeszłości
Kalendarz Lavazza 2020 i David LaChapelle, czyli stylistyczny powrót do przeszłości
Nową odsłonę popularnego kalendarza przygotował nie kto inny jak David LaChapelle. Nasze oczy cieszą charakterystyczne dla fotografa rozbuchane stylizacje, a sam...
24
0
Zobacz najlepsze polskie zdjęcia sportowe ostatniego roku. Wyniki VI edycji Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej
Zobacz najlepsze polskie zdjęcia sportowe ostatniego roku. Wyniki VI edycji Polskiego Konkursu...
Dobiegła końca 6. edycja Polskiego Konkursu Fotografii Prasowej. Oto galeria...
195
0
Powiązane artykuły