Krakow Photo Fringe 2013

Ruszył nabór zgłoszeń do Krakow Photo Fringe - nowej inicjatywy skupiającej wydarzenia odbywające się między 16 maja a 16 czerwca 2013 roku w Krakowie. Miesiąc Fotografii w Krakowie oraz Fundacja Lablab zapraszają artystów, galerie, kuratorów, aktywistów i organizatorów wydarzeń o tematyce fotograficznej do zgłaszania swoich projektów. Termin nadsyłania propozycji mija 15 kwietnia.

Autor: Marcin Grabowiecki

4 Kwiecień 2013
Artykuł na: 2-3 minuty

Krakow Photo Fringe to demokratyczna platforma gromadząca pod wspólnym szyldem wydarzenia fotograficzne odbywające się w Krakowie w maju i czerwcu 2013 roku. Niezwykła energia, która wytworzyła się między innymi dzięki krakowskiemu festiwalowi, zaowocowała rosnącą liczbą wartościowych wydarzeń towarzyszących. Fringe ma na celu zaprezentowanie szerokiego spektrum inicjatyw artystycznych, podniesienie rangi propozycji zewnętrznych oraz efektywniejszą promocję eventów odbywających się równolegle z Miesiącem Fotografii w Krakowie.

 

Krakow Photo Fringe skupia wydarzenia odbywające się między 16 maja a 16 czerwca 2013 roku w Krakowie. Do współpracy zaproszone są instytucje, galerie, artyści, animatorzy kultury oraz wszyscy, których pasją jest fotografia i sztuki wizualne. To niepowtarzalna okazja do współtworzenia kulturalnej mapy Krakowa i wspólnego celebrowania krakowskiego święta fotografii.

Organizatorzy czekają na Wasze propozycje wystaw, prezentacji, happeningów, konkursów, promocji książek, spotkań autorskich, warsztatów, prelekcji i akcji. Gwarantują wsparcie logistyczne, promocję, a także obiecują służyć swoim doświadczeniem w sposobie realizacji wydarzenia.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 kwietnia 2013.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie: www.krakowfringe.com

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Przegląd Fotografii Dokumentalnej Tychy Press Photo 2024 - wyniki konkursu i pokaz specjalny Rafała Klimkiewicza
Przegląd Fotografii Dokumentalnej Tychy Press Photo 2024 - wyniki konkursu i pokaz specjalny...
Za nami kolejna edycja konkursu fotografii Prasowej Tychy Press Photo. Zobaczcie najlepsze zdjęcia dokumentalne wykonane przez fotografów z Tych. Na wystawie pokonkursowej zobaczymy...
6
Hasselblad Masters 2023 - wyniki prestiżowego konkursu fotografii artystycznej
Hasselblad Masters 2023 - wyniki prestiżowego konkursu fotografii artystycznej
Za nami kolejna edycja jednego z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych na świecie. Organizowany co 3 lata, prezentuje jedynie kilka projektów odznaczających się...
22
World Sports Photography Awards 2024 - zobacz najlepsze zdjęcia sportowe ostatniego roku
World Sports Photography Awards 2024 - zobacz najlepsze zdjęcia sportowe ostatniego roku
Za nami 5. edycja WSPA - jedynego skupiającego się w całości na fotografii sportowej konkursu o międzynarodowym zasięgu. Oto galeria najlepszych zdjęć sportowych minionego roku.
14
Powiązane artykuły