Krakow Photo Fringe 2013

Ruszył nabór zgłoszeń do Krakow Photo Fringe - nowej inicjatywy skupiającej wydarzenia odbywające się między 16 maja a 16 czerwca 2013 roku w Krakowie. Miesiąc Fotografii w Krakowie oraz Fundacja Lablab zapraszają artystów, galerie, kuratorów, aktywistów i organizatorów wydarzeń o tematyce fotograficznej do zgłaszania swoich projektów. Termin nadsyłania propozycji mija 15 kwietnia.

Autor: Marcin Grabowiecki

4 Kwiecień 2013
Artykuł na: 2-3 minuty

Krakow Photo Fringe to demokratyczna platforma gromadząca pod wspólnym szyldem wydarzenia fotograficzne odbywające się w Krakowie w maju i czerwcu 2013 roku. Niezwykła energia, która wytworzyła się między innymi dzięki krakowskiemu festiwalowi, zaowocowała rosnącą liczbą wartościowych wydarzeń towarzyszących. Fringe ma na celu zaprezentowanie szerokiego spektrum inicjatyw artystycznych, podniesienie rangi propozycji zewnętrznych oraz efektywniejszą promocję eventów odbywających się równolegle z Miesiącem Fotografii w Krakowie.

 

Krakow Photo Fringe skupia wydarzenia odbywające się między 16 maja a 16 czerwca 2013 roku w Krakowie. Do współpracy zaproszone są instytucje, galerie, artyści, animatorzy kultury oraz wszyscy, których pasją jest fotografia i sztuki wizualne. To niepowtarzalna okazja do współtworzenia kulturalnej mapy Krakowa i wspólnego celebrowania krakowskiego święta fotografii.

Organizatorzy czekają na Wasze propozycje wystaw, prezentacji, happeningów, konkursów, promocji książek, spotkań autorskich, warsztatów, prelekcji i akcji. Gwarantują wsparcie logistyczne, promocję, a także obiecują służyć swoim doświadczeniem w sposobie realizacji wydarzenia.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 kwietnia 2013.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie: www.krakowfringe.com

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Polacy w finale Sony World Photography Awards 2024. Zobaczcie wyróżnione projekty
Polacy w finale Sony World Photography Awards 2024. Zobaczcie wyróżnione projekty
W tegorocznej selekcji finałowej konkursu SWPA znalazły się projekty aż 4 fotografów z Polski: Pawła Bojarskiego, Macieja Czarneckiego, Piotra Sadurskiego i Karola Pałki, który walczy...
11
Oto finaliści Sony World Photography Awards 2024 - zobacz najlepsze projekty z sekcji profesjonalnej
Oto finaliści Sony World Photography Awards 2024 - zobacz najlepsze projekty z sekcji profesjonalnej
Dobiega końca kolejna edycja największego konkursu fotograficznego na świecie - Sony World Photography Awards. Zobacz prace tegorocznych finalistów sekcji profesjonalnej, wśród których znalazł...
22
Świat ma jeszcze wiele do pokazania. Oto najlepsze zdjęcia z Travel Photographer of the Year 2023
Świat ma jeszcze wiele do pokazania. Oto najlepsze zdjęcia z Travel Photographer of the Year 2023
Za nami kolejna edycja jednego z najważniejszych konkursów fotografii podróżniczej na świecie. Zobaczcie prace tegorocznych zwycięzców, wśród których znaleźli się także Polacy.
20
Powiązane artykuły