Nabór do drugiej edycji Kraków Photo Fringe rozpoczęty!

Ruszył nabór do drugiej edycji Kraków Photo Fringe. Do współpracy zaproszeni są artyści, kuratorzy, aktywiści, organizatorzy wydarzeń o tematyce fotograficznej oraz właściciele lokali, którzy chcieliby udostępnić przestrzeń dla projektów artystycznych. Zgłoszenia można przesyłać do 11 kwietnia 2014.

Autor: Marcin Grabowiecki

6 Marzec 2014
Artykuł na: 2-3 minuty

Kraków Photo Fringe 2014 potrwa od 15 maja do 15 czerwca. Po sukcesie pierwszej edycji, Fundacja Lablab oraz Fundacja Sztuk Wizualnych organizują go po raz kolejny. Celem organizatorów jest zaprezentowanie szerokiego spektrum inicjatyw artystycznych, przy jednoczesnym podniesieniu rangi propozycji zewnętrznych oraz efektywniejszej promocji eventów odbywających się równolegle do Miesiąca Fotografii w Krakowie.

Ubiegłoroczna edycja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród instytucji i organizacji tworzących bogaty program Kraków Photo Fringe, jak i wśród widzów. Tradycyjnie, do współpracy zaproszeni są artyści, kuratorzy, aktywiści oraz organizatorzy wydarzeń o tematyce fotograficznej. W tym roku do wysyłania zgłoszeń zachęcani są również właściciele lokali, którzy chcieliby udostępnić przestrzeń dla projektów artystycznych i tym samym współtworzyć kulturalną mapę Krakowa.

Organizatorzy czekają na propozycje wystaw, happeningów, performansów, prezentacji, konkursów, promocji książek, spotkań autorskich, prelekcji, akcji oraz warsztatów. Zapewniają  wsparcie logistycznie, promocję i doradztwo w sposobie realizacji wydarzeń.

Zgłoszenia można przesyłać na adres: info@krakowfringe.com do 11 kwietnia 2014.

Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie: www.krakowfringe.com (odpowiednio dla wydarzeń i dla lokali

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Świat ma jeszcze wiele do pokazania. Oto najlepsze zdjęcia z Travel Photographer of the Year 2023
Świat ma jeszcze wiele do pokazania. Oto najlepsze zdjęcia z Travel Photographer of the Year 2023
Za nami kolejna edycja jednego z najważniejszych konkursów fotografii podróżniczej na świecie. Zobaczcie prace tegorocznych zwycięzców, wśród których znaleźli się także Polacy.
17
"Najgorszą reakcją na zdjęcia jest brak reakcji" - street Wojciecha Ryzińskiego
"Najgorszą reakcją na zdjęcia jest brak reakcji" - street Wojciecha Ryzińskiego
Wojtek Ryziński to fotograf mieszkający w Irlandii, a urodzony w Gliwicach. Pasjonat fotografii ulicznej oraz dokumentalnej, uczestnik wielu warsztatów fotograficznych.
21
SWPA 2024 - Barbara Szydłowska z najlepszym polskim zdjęciem w konkursie
SWPA 2024 - Barbara Szydłowska z najlepszym polskim zdjęciem w konkursie
Barbara Szydłowska została laureatka nagrody Poland National Award w konkursie Sony World Photography Awards 2024. Fotografka opowiada o zwycięskim kadrze. Zobaczcie wszystkich...
7
Powiązane artykuły