Warsztaty fotograficzne z Tomaszem Tomaszewskim w Gliwicach

Zapraszamy do Gliwic na warsztaty z Tomaszem Tomaszewskim, które odbędą sią w dniach 9-11 kwietnia 2010. Przeznaczone są one dla średniozaawansowanych fotografów.
fot. Tomasz Tomaszewski
Niezwykłe warsztaty z zakresu fotografii dokumentalnej w najlepszym wydaniu wreszcie na Śląsku. Zapraszamy na 3 intensywne dni z jednym z najlepszych fotografów, wieloletnim współpracownikiem magazynu National Geographic - Tomaszem Tomaszewskim, którego fascynujący sposób przekazywania wiedzy sprawi, że lepiej zrozumiesz i jeszcze bardziej pokochasz fotografię. Na chętnych czeka intensywna praca, moc inspiracji płynących z doświadczeń mistrza oraz twórcza i życzliwa atmosfera.

Kto miał okazję spotkać się z Tomaszem Tomaszewskim podczas warsztatów czy jakichkolwiek innych wydarzeń ten wie, że każda godzina upływa pod znakiem intensywnej twórczej pracy, niezwykłej wiedzy przekazywanej w bardzo przyjemny sposób. Wszystko to po to, abyś nauczył się konstruować spójną historię z ciekawych fotografii.

W programie warsztatów przewidziano:
  • wstęp do fotografii dokumentalnej
  • jak przygotować się do własnego projektu
  • omówienie prac przygotowanych przez uczestników
  • wybór zdjęć - jak skutecznie oddać zamierzony przekaz
  • wspólne fotografowanie, wyjście w plener - realizacja materiału
  • edycja materiałów na podstawie fotografii przygotowanych przez uczestników i Tomasza Tomaszewskiego.
Więcej informacji i zapisy na stronie: pokochajfotografie.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Stanley Kubrick był także świetnym fotografem. Zobaczcie mniej znane oblicze kultowego reżysera
20 Sie 2018
“Mechaniczna Pomarańcza”, “2001: Odyseja kosmiczna”, “Oczy szeroko zamknięte” czy “Full Metal Jacket” to filmowe klasyki, znane niemal wszystkim. Znacznie mniej osób wie, że Stanley Kubrick swoją karierę zaczynał jako fotograf.
0
George Eastman Museum udostępnia serię filmów poświęconych największym przełomom w fotografii. Pozycja obowiązkowa!
14 Sie 2018
Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się jak długą drogę fotografia przeszła od czasów camery obscury aż do dzisiaj, zobaczcie dokumentalną serię stworzoną przez Goerge Eastman Museum. To fantastyczna podróż przez najważniejsze techniki i odkrycia, które zrewolucjonizowały to medium.
0
Tadeusz Rolke: „Sztuka nie polega na pokazywaniu piękna”
13 Sie 2018
Od czwartku, w warszawskiej galerii Le Guern można oglądać najnowszy projekt Tadeusza Rolke, jednego z mistrzów polskiej fotografii. W dniu wernisażu rozmawialiśmy z autorem o powstawaniu najnowszej serii.
0
Karen Miranda Rivadeneira odtwarza swoje dzieciństwo. "Pomysł ten zrodził się z rozmyślań o pamięci i jej niedoskonałości”
7 Sie 2018
“Uświadomiłam sobie, że brakuje mi wiedzy o mnie samej. Rozmyślając o pamięci i jej wadliwości, postanowiłam odkopać osobiste mity i rodzinne historie” - opowiada nam o swoim projekcie amerykańska fotograf.
0