Warsztaty fotograficzne z Tomaszem Tomaszewskim w Gliwicach

Zapraszamy do Gliwic na warsztaty z Tomaszem Tomaszewskim, które odbędą sią w dniach 9-11 kwietnia 2010. Przeznaczone są one dla średniozaawansowanych fotografów.
fot. Tomasz Tomaszewski
Niezwykłe warsztaty z zakresu fotografii dokumentalnej w najlepszym wydaniu wreszcie na Śląsku. Zapraszamy na 3 intensywne dni z jednym z najlepszych fotografów, wieloletnim współpracownikiem magazynu National Geographic - Tomaszem Tomaszewskim, którego fascynujący sposób przekazywania wiedzy sprawi, że lepiej zrozumiesz i jeszcze bardziej pokochasz fotografię. Na chętnych czeka intensywna praca, moc inspiracji płynących z doświadczeń mistrza oraz twórcza i życzliwa atmosfera.

Kto miał okazję spotkać się z Tomaszem Tomaszewskim podczas warsztatów czy jakichkolwiek innych wydarzeń ten wie, że każda godzina upływa pod znakiem intensywnej twórczej pracy, niezwykłej wiedzy przekazywanej w bardzo przyjemny sposób. Wszystko to po to, abyś nauczył się konstruować spójną historię z ciekawych fotografii.

W programie warsztatów przewidziano:
  • wstęp do fotografii dokumentalnej
  • jak przygotować się do własnego projektu
  • omówienie prac przygotowanych przez uczestników
  • wybór zdjęć - jak skutecznie oddać zamierzony przekaz
  • wspólne fotografowanie, wyjście w plener - realizacja materiału
  • edycja materiałów na podstawie fotografii przygotowanych przez uczestników i Tomasza Tomaszewskiego.
Więcej informacji i zapisy na stronie: pokochajfotografie.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Inspiracja na dziś: Drew Doggett - „In the Realm of Legends"
19 Paź 2018
Mimo, że otaczają je laguny lodowcowe i nieziemskie kolory, te zwierzęta zdają się nie zwracać uwagi na przytłaczające je piękno. Są nieodrębną częścią rozległego islandzkiego krajobrazu, dla przyjezdnych kojarząc się raczej z surrealnymi wytworami ich wyobraźni. Drew Doggett, amerykański fotograf i filmowiec, uchwycił te piękne konie w serii “In the Realm of Legends”.
0
Adrian Wykrota: “Przykro mi, że już nie umiemy rozmawiać, a Polska to przecież taki fajny kraj”
18 Paź 2018
“Doszliśmy do wniosku, że w tych dynamicznych i ważnych czasach musimy opublikować dokumentalne wypowiedzi fotografów o Polsce i nadać im bezkompromisową, fizyczną formę książek” - piszą autorzy serii wydawniczej o Polsce, dobrani przez fundację PIX.HOUSE. Z Adrianem Wykrotą, autorem jednej z publikowanych już książek rozmawiamy o powstawaniu serii i dalszych planach.
0
Taylor Wessing Photographic Portrait Prize 2018 - zobacz piękno współczesnego portretu
18 Paź 2018
Alice Mann została laureatką tegorocznej prestiżowej nagrody Taylor Wessing Photographic Portrait Prize. Po raz pierwszy w historii konkursu jurorzy nagrodzili nie pojedynczy portret, a serię czterech zdjęć przedstawiających młode mażoretki z Południowej Afryki.
0
Piękna i zagrożona - natura na zdjęciach zwycięzców Wildlife Photographer of the Year 2018
17 Paź 2018
Organizowany od pół wieku przez Muzeum Historii Naturalnej w Londynie konkurs Wildlife Photographer of the Year, co roku oferuje nam unikalne spojrzenie na piękno i problemy dzikiego życia na naszej planecie. Fotografie nagrodzone w 54. edycji to nie tylko piękne kadry, ale i trudne tematy.
0