Warsztaty fotograficzne z Tomaszem Tomaszewskim w Gliwicach

Zapraszamy do Gliwic na warsztaty z Tomaszem Tomaszewskim, które odbędą sią w dniach 9-11 kwietnia 2010. Przeznaczone są one dla średniozaawansowanych fotografów.
fot. Tomasz Tomaszewski
Niezwykłe warsztaty z zakresu fotografii dokumentalnej w najlepszym wydaniu wreszcie na Śląsku. Zapraszamy na 3 intensywne dni z jednym z najlepszych fotografów, wieloletnim współpracownikiem magazynu National Geographic - Tomaszem Tomaszewskim, którego fascynujący sposób przekazywania wiedzy sprawi, że lepiej zrozumiesz i jeszcze bardziej pokochasz fotografię. Na chętnych czeka intensywna praca, moc inspiracji płynących z doświadczeń mistrza oraz twórcza i życzliwa atmosfera.

Kto miał okazję spotkać się z Tomaszem Tomaszewskim podczas warsztatów czy jakichkolwiek innych wydarzeń ten wie, że każda godzina upływa pod znakiem intensywnej twórczej pracy, niezwykłej wiedzy przekazywanej w bardzo przyjemny sposób. Wszystko to po to, abyś nauczył się konstruować spójną historię z ciekawych fotografii.

W programie warsztatów przewidziano:
  • wstęp do fotografii dokumentalnej
  • jak przygotować się do własnego projektu
  • omówienie prac przygotowanych przez uczestników
  • wybór zdjęć - jak skutecznie oddać zamierzony przekaz
  • wspólne fotografowanie, wyjście w plener - realizacja materiału
  • edycja materiałów na podstawie fotografii przygotowanych przez uczestników i Tomasza Tomaszewskiego.
Więcej informacji i zapisy na stronie: pokochajfotografie.pl.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
2
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
5