Warsztaty fotograficzne z Tomaszem Tomaszewskim w Gliwicach

Zapraszamy do Gliwic na warsztaty z Tomaszem Tomaszewskim, które odbędą sią w dniach 9-11 kwietnia 2010. Przeznaczone są one dla średniozaawansowanych fotografów.
fot. Tomasz Tomaszewski
Niezwykłe warsztaty z zakresu fotografii dokumentalnej w najlepszym wydaniu wreszcie na Śląsku. Zapraszamy na 3 intensywne dni z jednym z najlepszych fotografów, wieloletnim współpracownikiem magazynu National Geographic - Tomaszem Tomaszewskim, którego fascynujący sposób przekazywania wiedzy sprawi, że lepiej zrozumiesz i jeszcze bardziej pokochasz fotografię. Na chętnych czeka intensywna praca, moc inspiracji płynących z doświadczeń mistrza oraz twórcza i życzliwa atmosfera.

Kto miał okazję spotkać się z Tomaszem Tomaszewskim podczas warsztatów czy jakichkolwiek innych wydarzeń ten wie, że każda godzina upływa pod znakiem intensywnej twórczej pracy, niezwykłej wiedzy przekazywanej w bardzo przyjemny sposób. Wszystko to po to, abyś nauczył się konstruować spójną historię z ciekawych fotografii.

W programie warsztatów przewidziano:
  • wstęp do fotografii dokumentalnej
  • jak przygotować się do własnego projektu
  • omówienie prac przygotowanych przez uczestników
  • wybór zdjęć - jak skutecznie oddać zamierzony przekaz
  • wspólne fotografowanie, wyjście w plener - realizacja materiału
  • edycja materiałów na podstawie fotografii przygotowanych przez uczestników i Tomasza Tomaszewskiego.
Więcej informacji i zapisy na stronie: pokochajfotografie.pl.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Zobacz 25 zdjęć, które walczą o Nagrodę Publiczności konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018
16 Sty 2019
Miłośnicy fotografii przyrodniczej z całego świata mogą już oddawać głosy na swoją ulubioną fotografię konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018.
1
Oto dlaczego warto zaufać zawodowcom. Wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards
14 Sty 2019
Poznaliśmy wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards. Wyselekcjonowana galeria 50 zdjęć prezentuje to, co najlepsze w fotografii ślubnej: uchwycone emocje i wyczucie momentu. „Twoje zdjęcia powinny być równie nieustraszone jak Twoja miłość“ - zaznaczają organizatorzy Fearless Awards.
0
Opowiedzieć muzykę zdjęciami - rozmowa z Witkiem Orskim
9 Sty 2019
Dzięki technologicznemu partnerstwu BMW i Canon, powstały niezwykłe wizualizacje, ściśle współgrające z muzyką symfoniczną i prezentowane w najlepszych przestrzeniach koncertowych w Polsce. O genezę tego mariażu pytamy ich autora, Witka Orskiego.
0
Nadchodzi film o kultowym fotografie Robercie Mapplethorpie. Zobaczcie zwiastun
9 Sty 2019
Jeden z najbardziej znanych i kontrowersyjnych fotografów XX wieku doczekał się fabularnego filmu biograficznego. Premiera już wiosną.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!