Spotkanie "Fotografia przyrody" w Zachęcie

W środę, 3 lutego w Zachęcie odbędzie się spotkanie z fotografami Gazety Wyborczej zatytułowane "Fotografia przyrody". Dyskusja zakończy się pokazem zdjęć publiczności. Każdy z Was może zgłosić swoje prace do oceny. Termin nadsyłania fotografii mija 1 lutego.
fot. Wojciech Surdziel
Zachęta zaprasza na spotkanie z fotografami Gazety Wyborczej - Wojciechem Surdzielem i Adamem Wajrakiem
oraz fotoedytorką, Beatą Łyżwą-Sokół. Towarzyszy ono wystawie "Wszystkie stworzenia duże i małe", którą mozemy oglądać do 21 lutego w Narodowej Galerii Sztuki Zachęta.

Inaugurujemy cykl spotkań tematycznych z fotografami i fotoedytorami Gazety Wyborczej. O fotografowaniu przyrody z ziemi jak i w podwodnej odsłonie opowiedzą specjalizujący się w tej dziedzinie profesjonaliści. Będziemy rozmawiać o tym, czy łatwo fotografować zwierzęta, co trzeba wiedzieć i w jaki sprzęt się zaopatrzyć. Jak wykonuje się zdjęcia udomowionych podopiecznych, a jak np. dzikich ptaków? Fotografowie podzielą się własnymi spostrzeżeniami, a fotoedytorka przedstawi historię tematu oraz zaprezentuje najsłynniejsze kadry. Dyskusję zakończymy pokazem zdjęć publiczności, które zostaną skomentowane przez bohaterów spotkania.Wstęp wolny.

Wyślij swoje zdjęcie do oceny specjalistom! Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 1 lutego 2010.

Szczegóły na: www.wyborcza.pl.

Fotografia przyrody
Spotkanie z fotografami Gazety Wyborczej
Termin: 3.02.2010, godz. 18:00

Zachęta Narodowa Galeria Sztuki
pl. Małachowskiego 3
Sala kinowa, wejście od ul. Burschego
Warszawa
Komentarze
Polecane artykuły
e-oko.pl - sklep fotograficzny na „najwyższym poziomie”
24 Cze 2019
O marzeniu, które przerodziło się w rzeczywistość, potrzebie ciągłego doskonalenia, zmieniającym się rynku fotograficznym i o tym dlaczego warto skupić się na człowieku, a nie samych liczbach - rozmawialiśmy z Cezarym Janickim, współwłaścicielem e-oko.pl.
0
StreetFoto San Francisco 2019 - galeria laureatów to fotografia uliczna w najczystszej postaci
24 Cze 2019
Za nami czwarta edycja StreetFoto San Francisco International Street Photography Awards - niezwykle prestiżowego konkursu skupionego wokół fotografii ulicznej. W gronie finalistów znaleźli się Polacy.
1
Dale Sharpe, słynny łowca burz, fotograf krajobrazu i ambasador Nikona nie żyje
24 Cze 2019
W wieku zaledwie 36 lat zginął w tragicznym wypadku Dale Sharpe. Australijski fotograf krajobrazu i ambasador Nikona znany był głównie ze swoich majestatycznych zdjęć burz.
0
„Wciskając spust migawki, musisz wiedzieć czego szukasz” - rozmowa z Tomaszem Lazarem
19 Cze 2019
O najnowszych projektach, przejściu z ulicy do studia, pracy z aparatem średnioformatowym i tym co robić, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji w fotografii ulicznej rozmawiamy z Tomaszem Lazarem.
0