Gazeta Wyborcza

Wszystkie artykuły z tagiem: "Gazeta Wyborcza" w serwisie fotopolis.pl:
Anna Liminowicz laureatką Nagrody im. Krzysztofa Millera
We wrześniu Gazeta Wyborcza wystartowała z nowym konkursem kierowanym do fotoreporterów. Nagroda im. Krzysztofa Millera nagradza “odwagę patrzenia” i ma za zadanie wyłaniać najlepsze reportaże ostatniego roku. Poznaliśmy wyniki 1 edycji konkursu.
10 Gru 2018
Maciej Luśtyk
0
Agora zwalnia wieloletniego szefa działu foto Gazety Wyborczej
Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, z redakcją rozstaje się szef działu foto i kierownik Agencji Gazeta Waldemar Gorlewski.
28 Paź 2016
Maciej Luśtyk
1
Warszawski tydzień fotografii "Gazety Wyborczej"
Do 20 maja na Skwerze Hoovera w Warszawie można będzie oglądać wystawę zdjęć fotoreporterów "Gazety Wyborczej". Tygodniowi fotografii z "Gazetą" towarzyszyć będą pokazy multimedialne i spotkania z autorami zdjęć.
16 Maj 2011
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa "Czas. Ludzie. Wydarzenia. Rok w fotografii Gazety Wyborczej" w Krakowie
Galeria Camelot zaprasza na wystawę "Czas. Ludzie. Wydarzenia. Rok w fotografii Gazety Wyborczej", którą będziemy mogli oglądać przez cały październik w Krakowie. Zobaczymy na niej zdjęcia ilustrujące najważniejsze wydarzenia zeszłego roku. Wernisaż już dzisiaj, 1 października o godz. 19:00.
1 Paź 2010
Marcin Grabowiecki
0
"Z aparacikiem na Wyspach" - Gazeta Wyborcza o konkursie "Wielka Brytania widziana oczami Polaków"
Dziś w dodatku do Gazety Wyborczej "Gazeta na Święto" ukazał się artykuł, w którym znajdziemy rozmowy z laureatami konkursu "Wielka Brytania widziana oczami Polaków", które przeprowadził Grzegorz Sroczyński. Nadesłane prace komentuje socjolożka Agata Nowotny, która brała udział w pracach jury.
2 Cze 2010
Marcin Grabowiecki
0
Piąta edycja spotkań z fotografami i fotoedytorami Gazety Wyborczej
W najbliższą środę 26 maja w "Zachęcie" odbędzie się spotkanie zatytułowane "Portret studyjny", w trakcie którego fotoreporter "Gazety Wyborczej" Michał Mutor zaprezentuje swoje prace a fotoedytorka Beata Łyżwa-Sokół przedstawi historię gatunku.
20 Maj 2010
Marcin Grabowiecki
0
Spotkanie z Anną Bedyńską i Kingą Kenig w Zachęcie
Zapraszamy na spotkanie zatytułowane "Fotoreportaż", które odbędzie się w środę 24 lutego o godz. 18:00 w warszawskiej Zachęcie. Kinga Kenig przedstawi na nim historię fotoreportażu, a Anna Bedyńska podzieli się swoim doświadczeniem w tej dziedzinie. Spotkanie zakończy pokaz zdjęć publiczności, które zostaną ocenione przez fotoedytorkę i fotoreporterkę Gazety Wyborczej. Ty też możesz przesłać swoje zdjęcie do oceny!
19 Lut 2010
Marcin Grabowiecki
0
Spotkanie "Fotografia przyrody" w Zachęcie
W środę, 3 lutego w Zachęcie odbędzie się spotkanie z fotografami Gazety Wyborczej zatytułowane "Fotografia przyrody". Dyskusja zakończy się pokazem zdjęć publiczności. Każdy z Was może zgłosić swoje prace do oceny. Termin nadsyłania fotografii mija 1 lutego.
27 Sty 2010
Marcin Grabowiecki
0
Spotkanie "Fotoreportaż" w Zachęcie
W środę 8 lipca o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie zatytułowane "Fotoreportaż", w którym udział wezmą fotografowie: Anna Bedyńska, Piotr Wójcik, Albert Zawada oraz reporterka Lidia Ostałowska. Prowadzenie - Karolina Lewandowska. Spotkanie towarzyszy wystawie "Ludzie, wydarzenia, przemiany - 20 lat fotografii Gazety Wyborczej", którą możemy oglądać w Zachęcie do 12 lipca.
3 Lip 2009
Marcin Grabowiecki
0
Fotografowanie wydarzeń politycznych - dyskusja w warszawskiej Zachęcie
Warszawska Zachęta zaprasza w środę, 20 maja o godzinie 18 na spotkanie towarzyszące wystawie "Ludzie, wydarzenia, przemiany 20 lat fotografii Gazety Wyborczej". Gośćmi wieczoru będą fotoreporterzy: Sławomir Kamiński, Wojciech Olkuśnik i Piotr Wójcik. Dyskusja poświęcona zostanie fotografowaniu wydarzeń politycznych. Wstęp wolny.
18 Maj 2009
ms
0