Aukcja charytatywna ASP w Warszawie

Akademia Sztuk Pięknych zaprasza na wernisaż, wystawę i aukcję charytatywną. Pod młotek pójdą między innymi fotografie Chrisa Niedenthala, Łukasza Murgrabii i rosyjskiego fotografika Cyryla Aleksandra. Wydarzenie odbędzie się już jutro, 26 stycznia w Auli Głównej warszawskiej ASP.
fot. Łukasz Murgrabia. Niepublikowane zdjęcie do plakatu "Boris Godunow" Teatr Wielki Opera Narodowa w reż. Mariusza Trelińskiego.
Przed Świętami doszło do tragicznego wypadku. 18 grudnia w pożarze zginęli nasi przyjaciele Paweł Mazur i Jarek Rojecki. Na skutek pożaru doszczętnie spłonęło mieszkanie, w którym mieszkał Paweł wraz z Mamą. Dlatego powstał pomysł, aby zebrać pieniądze i pomóc Mamie Pawła, która w obecnym momencie jest bez dachu nad głową. Dlatego właśnie robimy wystawę i aukcję prac malarskich, fotografii oraz grafik. Pieniądze z licytacji przekażemy Pani Mazur oraz połowicznie osieroconej małej Tosi - córeczce Jarka.

Do współpracy organizatorzy zaprosili amatorów, studentów ASP, a także profesorów oraz uznanych artystów.

Prace, które pojawią się na aukcji i na wystawie można zobaczyć na blogu: aukcjaasp.blogspot.com/.

Aukcja charytatywna ASP
Termin: 26.01.2010, godz. 19:00

Aula Główna ASP, Pałac Czapskich
Warszawa
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
“Nie chcę produkować obrazów, które dostaną dużo lajków na Instagramie” - Rozmowa z Rafałem Milachem
15 Mar 2019
O nowych projektach i wielopłaszczyznowych narracjach, w których mierzy się z problemami współczesnego świata, z pierwszym Polakiem zaproszonym do Magnum Photos rozmawia Marcin Grabowiecki.
3
Czym żyje współczesna fotografia artystyczna? Zobaczcie prace finalistów Grand Prix Fotofestiwal 2019
8 Mar 2019
Organizowany już od 10 lat główny konkurs Fotofestiwalu to okazja dla fotografów z całego na zaprezentowanie osobistych, unikalnych projektów. Nic dziwnego, że z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością. Zobaczcie projekty tegorocznych finalistów.
0
Poczuj moc głębin na zdjęciach laureatów Underwater Photographer of the Year 2019
7 Mar 2019
Tajemniczość i piękno, ale również moc, siła i żywioł - tak w kilku słowach można opisać zwycięskie fotografie nagrodzone w tegorocznej odsłonie Underwater Photographer of the Year.
0
“Mimo trudności, jestem osobą pogodną” - życie osoby niewidomej w obiektywie Magdaleny Greli
6 Mar 2019
Pani Teresa, osoba niewidoma i niesprawna ruchowo, mimo przeciwności losu pozostaje entuzjastycznie nastawiona do życia i stara się normalnie funkcjonować w przestrzeni rodzimego Tarnobrzegu. Jej codzienne zmagania dokumentuje Magdalena Grela.
0