Aukcja charytatywna ASP w Warszawie

Akademia Sztuk Pięknych zaprasza na wernisaż, wystawę i aukcję charytatywną. Pod młotek pójdą między innymi fotografie Chrisa Niedenthala, Łukasza Murgrabii i rosyjskiego fotografika Cyryla Aleksandra. Wydarzenie odbędzie się już jutro, 26 stycznia w Auli Głównej warszawskiej ASP.
fot. Łukasz Murgrabia. Niepublikowane zdjęcie do plakatu "Boris Godunow" Teatr Wielki Opera Narodowa w reż. Mariusza Trelińskiego.
Przed Świętami doszło do tragicznego wypadku. 18 grudnia w pożarze zginęli nasi przyjaciele Paweł Mazur i Jarek Rojecki. Na skutek pożaru doszczętnie spłonęło mieszkanie, w którym mieszkał Paweł wraz z Mamą. Dlatego powstał pomysł, aby zebrać pieniądze i pomóc Mamie Pawła, która w obecnym momencie jest bez dachu nad głową. Dlatego właśnie robimy wystawę i aukcję prac malarskich, fotografii oraz grafik. Pieniądze z licytacji przekażemy Pani Mazur oraz połowicznie osieroconej małej Tosi - córeczce Jarka.

Do współpracy organizatorzy zaprosili amatorów, studentów ASP, a także profesorów oraz uznanych artystów.

Prace, które pojawią się na aukcji i na wystawie można zobaczyć na blogu: aukcjaasp.blogspot.com/.

Aukcja charytatywna ASP
Termin: 26.01.2010, godz. 19:00

Aula Główna ASP, Pałac Czapskich
Warszawa
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Oto zwycięzcy iPhone Photography Awards 2018. Wśród laureatów są Polacy
23 Lip 2018
Jeżeli uważacie, że smartfonem nie da się zrobić dobrego zdjęcia, to koniecznie musicie zobaczyć tegoroczną odsłonę iPhone Photography Awards, która obfituje w zapadające w pamięć kadry. Wśród laureatów konkursu znaleźli się Polacy.
0
Margaret Mitchell: „Fotografia może umożliwić opowiadanie historii, które normalnie są ukryte"
16 Lip 2018
Ponad dwadzieścia lat od sfotografowania dzieci swojej siostry, Margaret Mitchell ponownie odwiedza rodzinę z aparatem. Zadaje pytania o wpływ środowiska, w jakim przyszło nam dorastać, na nasze dalsze życie. Szkocka fotografka, działającą głównie w rejonach fotografii dokumentalnej i portretowej, jest laureatką wielu krajowych i międzynarodowych nagród, w tym Sony World Photography Awards.
0
“Zacząłem fotografować, bo bałem się zapomnieć”. Projekt Johna-Davida Richardsona to uniwersalna opowieść o dorastaniu
3 Lip 2018
- Pamiętam dzień, w którym skończyłem trzynaście lat. Obudziłem się tego ranka, spodziewając się, że w jakiś sposób zmieniłem się w mężczyznę tej nocy - mówi nam amerykański fotograf, który od dwóch lat realizuje projekt o dorastaniu chłopców z pobliskiego skateparku.
0
Majestat oceanu, zdjęcia z powietrza i nieziemskie scenerie - wyniki National Geographic Travel Photographer of the Year 2018
29 Cze 2018
Jury jednego z największych konkursów fotografii podróżniczej zaprezentowało jego tegorocznych laureatów. Zobaczcie galerię zwycięskich prac z ostatniej odsłony National Geographic Travel Photographer of the Year.
0