Aukcja charytatywna ASP w Warszawie

Akademia Sztuk Pięknych zaprasza na wernisaż, wystawę i aukcję charytatywną. Pod młotek pójdą między innymi fotografie Chrisa Niedenthala, Łukasza Murgrabii i rosyjskiego fotografika Cyryla Aleksandra. Wydarzenie odbędzie się już jutro, 26 stycznia w Auli Głównej warszawskiej ASP.
fot. Łukasz Murgrabia. Niepublikowane zdjęcie do plakatu "Boris Godunow" Teatr Wielki Opera Narodowa w reż. Mariusza Trelińskiego.
Przed Świętami doszło do tragicznego wypadku. 18 grudnia w pożarze zginęli nasi przyjaciele Paweł Mazur i Jarek Rojecki. Na skutek pożaru doszczętnie spłonęło mieszkanie, w którym mieszkał Paweł wraz z Mamą. Dlatego powstał pomysł, aby zebrać pieniądze i pomóc Mamie Pawła, która w obecnym momencie jest bez dachu nad głową. Dlatego właśnie robimy wystawę i aukcję prac malarskich, fotografii oraz grafik. Pieniądze z licytacji przekażemy Pani Mazur oraz połowicznie osieroconej małej Tosi - córeczce Jarka.

Do współpracy organizatorzy zaprosili amatorów, studentów ASP, a także profesorów oraz uznanych artystów.

Prace, które pojawią się na aukcji i na wystawie można zobaczyć na blogu: aukcjaasp.blogspot.com/.

Aukcja charytatywna ASP
Termin: 26.01.2010, godz. 19:00

Aula Główna ASP, Pałac Czapskich
Warszawa
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards 2018. Zobaczcie nagrodzone zdjęcia
20 Wrz 2018
Międzynarodowy konkurs fotografii miejskiej Urban 2018 wchodzi w fazę finałową. Poznaliśmy nagrodzone cykle i nazwiska finalistów sekcji pojedynczej. Wśród nich znalazło się aż 5 Polaków.
0
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0