Aukcja charytatywna ASP w Warszawie

Akademia Sztuk Pięknych zaprasza na wernisaż, wystawę i aukcję charytatywną. Pod młotek pójdą między innymi fotografie Chrisa Niedenthala, Łukasza Murgrabii i rosyjskiego fotografika Cyryla Aleksandra. Wydarzenie odbędzie się już jutro, 26 stycznia w Auli Głównej warszawskiej ASP.
fot. Łukasz Murgrabia. Niepublikowane zdjęcie do plakatu "Boris Godunow" Teatr Wielki Opera Narodowa w reż. Mariusza Trelińskiego.
Przed Świętami doszło do tragicznego wypadku. 18 grudnia w pożarze zginęli nasi przyjaciele Paweł Mazur i Jarek Rojecki. Na skutek pożaru doszczętnie spłonęło mieszkanie, w którym mieszkał Paweł wraz z Mamą. Dlatego powstał pomysł, aby zebrać pieniądze i pomóc Mamie Pawła, która w obecnym momencie jest bez dachu nad głową. Dlatego właśnie robimy wystawę i aukcję prac malarskich, fotografii oraz grafik. Pieniądze z licytacji przekażemy Pani Mazur oraz połowicznie osieroconej małej Tosi - córeczce Jarka.

Do współpracy organizatorzy zaprosili amatorów, studentów ASP, a także profesorów oraz uznanych artystów.

Prace, które pojawią się na aukcji i na wystawie można zobaczyć na blogu: aukcjaasp.blogspot.com/.

Aukcja charytatywna ASP
Termin: 26.01.2010, godz. 19:00

Aula Główna ASP, Pałac Czapskich
Warszawa
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Poznaliśmy zwycięzców Chromatic Awards. Wśród laureatów są Polacy
17 Gru 2018
Za nami druga edycja Chromatic Awards. Podobnie jak w roku ubiegłym konkurs okazał się szczęśliwy dla Polaków, którzy zajęli wysokie miejsca zarówno w sekcji profesjonalnej, jak i amatorskiej. Koniecznie zobaczcie nagrodzone prace.
0
Jeśli podróż, to tylko z aparatem. Zobaczcie najlepsze zdjęcia z konkursu Travel Photographer of the Year 2018
13 Gru 2018
Poznaliśmy zwycięzców jednego z największych konkursów poświęconych fotografii podróżniczej. Finałowa galeria TPOTY 2019 to zarówno ujmujące zdjęcia natury jak i ciekawe reportaże.
0
Natura, miejsca, ludzie, czyli najlepsze zdjęcia z konkursu National Geographic Photo Contest 2018
7 Gru 2018
Poznaliśmy wyniki tegorocznej edycji National Geographic Photo Contest. Finałowa galeria to zarówno piękne kadry, jak i przykład niszczącej działalności człowieka. Zobaczcie zwycięskie zdjęcia.
1
Oto wyniki Leica Street Photo 2018 - zobacz najlepsze polskie zdjęcia uliczne
28 Lis 2018
Dobiegła końca 8. edycja konkursu fotografii ulicznej organizowanego przez Leikę. Głównego zwycięzcę poznamy jutro, a już teraz możemy oglądać kompletną galerię finalistów.
4