Kurs Fotografii Klasycznej w Akademii Fotografii

Już 1 lutego rusza Kurs Fotografii Klasycznej w Akademii Fotografii w Krakowie i Poznaniu. Kurs przeznaczony jest dla osób zainteresowanych poznaniem podstaw twórczej fotografii, zarówno cyfrowej, jak i analogowej.
fot. Fot. Paulina Mirowska
Kurs Fotografii Klasycznej przeznaczony jest dla osób zainteresowanych poznaniem podstaw twórczej fotografii, zarówno cyfrowej, jak i analogowej. Kursanci w czasie zajęć zgłębiają tajniki różnych technik fotograficznych, mają też okazję zapoznać się z zarysem estetyki fotograficznej. Oprócz omówienia podstawowych funkcji aparatów, odkrywamy przed słuchaczami magię ciemni i uczymy obsługi studia fotograficznego. Kurs ten jest idealnym przygotowaniem do przejścia od zwyczajnego robienia zdjęć do świadomej twórczości fotograficznej. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu od 18:00 do 20:30. Kurs obejmuje 20 godzin. Absolwenci otrzymują Certyfikat ukończenia Kursu Fotografii klasycznej Akademii Fotografii.

Koszt kursu to 560 PLN.

Więcej szczegółów zanjdziemy na stronie: www.akademiafotografii.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Ilya Shtutsa: „Dobra fotografia jest darem“
5 Lis 2018
O swoich początkach, darze jakim jest fotografia czy wpływie prac Arnolda Mindella opowiada nam Ilya Shtutsa - rosyjski entuzjasta street’a, który opisuje fotografię jako grę o nieprzewidywalnym wyniku.
2
Najnowsza sesja Vanity Fair należała do Polaków
2 Lis 2018
Suspiria, włoski horror z lat siedemdziesiątych, doczekał się odświeżenia i właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Tilda Swinton i Dakota Johnson, ale zagrała w nim również Polka - Małgosia Bela. Postprodukcję obszernej sesji obsady filmu dla włoskiego Vanity Fair wykonało studio House OF Retouching.
0
Oded Wagenstein: „Nie możesz po prostu pojawić się u kogoś w drzwiach i poprosić o zdjęcie”
1 Lis 2018
W syberyjskiej wiosce Yar-Sale mieszka grupa starszych kobiet. Większość dni spędzają w odosobnieniu, odizolowane od świata, który kochały. Podczas gdy mężczyźni zwykle zachęcani są do pozostania w migrującej społeczności i utrzymania ról społecznych, kobiety muszą same radzić sobie ze starością. Fotograf Oded Wagenstein przybliża ich historię w projekcie “Forgotten Like Last Year’s Snow”.
0
Siena International Photo Awards 2018 to piękno świata pod różną postacią
30 Paź 2018
Za nami już czwarta edycja prestiżowego konkursu Siena International Photo Awards. W tym roku zwycięzcą został K M Asad - freelancer współpracujący między innymi z Getty Images. Jednak wśród laureatów nie zabrakło też Polaków. III miejsce w kategorii „The beauty of the nature“ zajął Mariusz Potocki, a Bartłomiej Jurecki otrzymał wyróżnienie w sekcji „Journeys & Adventures“.
0