Kurs Fotografii Klasycznej w Akademii Fotografii

Już 1 lutego rusza Kurs Fotografii Klasycznej w Akademii Fotografii w Krakowie i Poznaniu. Kurs przeznaczony jest dla osób zainteresowanych poznaniem podstaw twórczej fotografii, zarówno cyfrowej, jak i analogowej.
fot. Fot. Paulina Mirowska
Kurs Fotografii Klasycznej przeznaczony jest dla osób zainteresowanych poznaniem podstaw twórczej fotografii, zarówno cyfrowej, jak i analogowej. Kursanci w czasie zajęć zgłębiają tajniki różnych technik fotograficznych, mają też okazję zapoznać się z zarysem estetyki fotograficznej. Oprócz omówienia podstawowych funkcji aparatów, odkrywamy przed słuchaczami magię ciemni i uczymy obsługi studia fotograficznego. Kurs ten jest idealnym przygotowaniem do przejścia od zwyczajnego robienia zdjęć do świadomej twórczości fotograficznej. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu od 18:00 do 20:30. Kurs obejmuje 20 godzin. Absolwenci otrzymują Certyfikat ukończenia Kursu Fotografii klasycznej Akademii Fotografii.

Koszt kursu to 560 PLN.

Więcej szczegółów zanjdziemy na stronie: www.akademiafotografii.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Margaret Mitchell: „Fotografia może umożliwić opowiadanie historii, które normalnie są ukryte"
16 Lip 2018
Ponad dwadzieścia lat od sfotografowania dzieci swojej siostry, Margaret Mitchell ponownie odwiedza rodzinę z aparatem. Zadaje pytania o wpływ środowiska, w jakim przyszło nam dorastać, na nasze dalsze życie. Szkocka fotografka, działającą głównie w rejonach fotografii dokumentalnej i portretowej, jest laureatką wielu krajowych i międzynarodowych nagród, w tym Sony World Photography Awards.
0
“Zacząłem fotografować, bo bałem się zapomnieć”. Projekt Johna-Davida Richardsona to uniwersalna opowieść o dorastaniu
3 Lip 2018
- Pamiętam dzień, w którym skończyłem trzynaście lat. Obudziłem się tego ranka, spodziewając się, że w jakiś sposób zmieniłem się w mężczyznę tej nocy - mówi nam amerykański fotograf, który od dwóch lat realizuje projekt o dorastaniu chłopców z pobliskiego skateparku.
0
Majestat oceanu, zdjęcia z powietrza i nieziemskie scenerie - wyniki National Geographic Travel Photographer of the Year 2018
29 Cze 2018
Jury jednego z największych konkursów fotografii podróżniczej zaprezentowało jego tegorocznych laureatów. Zobaczcie galerię zwycięskich prac z ostatniej odsłony National Geographic Travel Photographer of the Year.
0
„Stambuł Story” z Panasonic Lumix G9
26 Cze 2018
Jak nowy superszybki korpus Panasonic sprawdza się w fotografii ulicznej? Zapytaliśmy o to reportażystę National Geographic Mikołaja Nowackiego.
3