Kurs Fotografii Klasycznej w Akademii Fotografii

Już 1 lutego rusza Kurs Fotografii Klasycznej w Akademii Fotografii w Krakowie i Poznaniu. Kurs przeznaczony jest dla osób zainteresowanych poznaniem podstaw twórczej fotografii, zarówno cyfrowej, jak i analogowej.
fot. Fot. Paulina Mirowska
Kurs Fotografii Klasycznej przeznaczony jest dla osób zainteresowanych poznaniem podstaw twórczej fotografii, zarówno cyfrowej, jak i analogowej. Kursanci w czasie zajęć zgłębiają tajniki różnych technik fotograficznych, mają też okazję zapoznać się z zarysem estetyki fotograficznej. Oprócz omówienia podstawowych funkcji aparatów, odkrywamy przed słuchaczami magię ciemni i uczymy obsługi studia fotograficznego. Kurs ten jest idealnym przygotowaniem do przejścia od zwyczajnego robienia zdjęć do świadomej twórczości fotograficznej. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu od 18:00 do 20:30. Kurs obejmuje 20 godzin. Absolwenci otrzymują Certyfikat ukończenia Kursu Fotografii klasycznej Akademii Fotografii.

Koszt kursu to 560 PLN.

Więcej szczegółów zanjdziemy na stronie: www.akademiafotografii.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards 2018. Zobaczcie nagrodzone zdjęcia
20 Wrz 2018
Międzynarodowy konkurs fotografii miejskiej Urban 2018 wchodzi w fazę finałową. Poznaliśmy nagrodzone cykle i nazwiska finalistów sekcji pojedynczej. Wśród nich znalazło się aż 5 Polaków.
0
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0