Kurs Fotografii Klasycznej w Akademii Fotografii

Już 1 lutego rusza Kurs Fotografii Klasycznej w Akademii Fotografii w Krakowie i Poznaniu. Kurs przeznaczony jest dla osób zainteresowanych poznaniem podstaw twórczej fotografii, zarówno cyfrowej, jak i analogowej.
fot. Fot. Paulina Mirowska
Kurs Fotografii Klasycznej przeznaczony jest dla osób zainteresowanych poznaniem podstaw twórczej fotografii, zarówno cyfrowej, jak i analogowej. Kursanci w czasie zajęć zgłębiają tajniki różnych technik fotograficznych, mają też okazję zapoznać się z zarysem estetyki fotograficznej. Oprócz omówienia podstawowych funkcji aparatów, odkrywamy przed słuchaczami magię ciemni i uczymy obsługi studia fotograficznego. Kurs ten jest idealnym przygotowaniem do przejścia od zwyczajnego robienia zdjęć do świadomej twórczości fotograficznej. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu od 18:00 do 20:30. Kurs obejmuje 20 godzin. Absolwenci otrzymują Certyfikat ukończenia Kursu Fotografii klasycznej Akademii Fotografii.

Koszt kursu to 560 PLN.

Więcej szczegółów zanjdziemy na stronie: www.akademiafotografii.pl.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Smartfonem też zrobisz świetne zdjęcie. Ponad 40 prac Polaków wyróżnionych w konkursie Mobile Photography Awards 2018
11 Lut 2019
Poznaliśmy wyniki ostatniej edycji największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wyjątkowo dużo Polaków. Mamy też 1 miejsce w kategorii Architektura
0
Mohammad Baghal Asghari: “Ludzie myślą, że fotografia to prosta, bezwartościowa sztuka”
8 Lut 2019
W fotografii najważniejszą rzeczą jest dla mnie odnajdywanie na co dzień ukrytych dla mnie rzeczy: zaznajamianie się z różnymi religiami, poznawanie historii ludzi. Często tych bardzo prostych, którzy są bohaterami naszego codziennego życia - opowiada nam irański fotograf Mohammad Baghal Asghari, autor projektu "Forgotten Dried Land"
0
Jak samouk bez szkoły stał się jednym z najważniejszych fotografów XX wieku? Poznajcie historię Gordona Parksa
7 Lut 2019
Filmowiec, kompozytor, pisarz i jeden z najbardziej rozpoznawalnych dokumentalistów XX wieku. Zobaczcie jak rozwijała się wyjątkowa kariera Gordona Parksa.
0
Jury konkursu Fotoreporter Roku 2018 nie przyznało głównej nagrody. Zobaczcie najlepsze zdjęcia z kategorii
4 Lut 2019
Jak co roku, na początku lutego Stowarzyszenie Fotoreporterów nagradza najlepszych polskich fotografów prasowych. Tym razem tytułu Fotoreportera Roku jednak nie przyznano.
0