Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Specjalna Oferta Świąteczna w Akademii Fotografii

0

Autor: Marcin Grabowiecki

18 Grudzień 2009
Artykuł na: 4-5 minut
Akademia Fotografii zachęca do skorzystania ze specjalnej świątecznej promocji, która dotyczy atrakcyjnej ceny Podstawowego Kursu Fotografii.
fot. Michał Wilczewski

Akademia Fotografii przypomina o swojej specjalnej ofercie świątecznej. Zapisując się do końca grudnia 2009 r. na Podstawowy Kurs Fotografii moźna zaoszczędzić 400 złotych. Świąteczna cena kursu to 1850 zł.

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną nauczyć się fotografii od podstaw, począwszy od fotografowania techniką analogową i pracy w ciemni, poprzez świadome posługiwanie się aparatem cyfrowym i obróbkę zdjęć w programie Adobe Photoshop.

Program zbudowano tak, by obok podstaw warsztatu fotograficznego (takich jak sprawna obsługa aparatu czy właściwy dobór parametrów decydujących o poprawnym naświetleniu), pojawiły się zagadnienia związane z magią światła oraz kompozycją. Fotografując i analizując wybrane klasyczne tematy, uczestnicy kursu nauczą się jak budować interesujące kadry.

Na program kursu składa się cykl wykładów wprowadzających w podstawowe zagadnienia fotografii oraz ćwiczenia prowadzone w studio, plenerze, ciemni i pracowni komputerowej. Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie w soboty i niedziele od 9:00 do 15:30. Kurs obejmuje 80 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych.

Szczegóły na stronie: www.akademiafotografii.pl.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
10 fotograficznych gratisów na różne okazje
10 fotograficznych gratisów na różne okazje
Profesjonalna fotografia nie musi kosztować fortuny. Dzięki tym bezpłatnym pomocom możesz tworzyć ciekawe materiały bez wydawania ani grosza.
5
0
Jak fotografować świąteczne iluminacje - poradnik praktyczny Irix
Jak fotografować świąteczne iluminacje - poradnik praktyczny Irix
Jak uzyskać efekt rozmytego tła oraz wykorzystać instalacje świetlne do tworzenia magicznych, świątecznych kadrów? Swoje pomysły przedstawia specjalista...
34
0
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Chcecie poczuć się jak pionierzy fotografii? Poradnik Goerge Eastman Musem pokazuje, jak własnym sumptem, bez użycia niebezpiecznych substancji, stworzyć zdjęcia w...
89
0
Powiązane artykuły