Warsztat fotografii reklamowej w Akademii Fotografii

0
Marcin Grabowiecki
12 Październik 2009
Artykuł na: 2-3 minuty
Akademia Fotografii zaprasza na roczny warsztat fotografii reklamowej, który rozpocznie się 17 października. Poprowadzi go Tomek Albin. Warsztat przeznaczony jest dla osób mających opanowane podstawy fotografii, zainteresowanych jej kreacyjnymi możliwościami i wykorzystaniem ich w fotografii reklamowej. Zapisy trwają do 16 października.
Zapraszamy na roczny warsztat fotografii reklamowej w Akademii Fotografii, który rozpocznie się 17 października w Akademii Fotografii w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 3/5.

Warsztat przeznaczony jest dla osób mających opanowane podstawy fotografii, zainteresowanych jej kreacyjnymi możliwościami i wykorzystaniem ich w fotografii reklamowej. Celem warsztatu jest przygotowanie uczestników do pracy w zawodzie fotografa pracującego dla agencji reklamowych, działów promocji w różnego rodzaju instytucjach i firmach, wydawnictwach i tytułach prasowych, bazujących na fotografii ilustracyjnej.

Program obejmuje cykl wykładów wprowadzających w zagadnienia fotografii reklamowej, a także teorię reklamy. Pracownie tematyczne pozwalają na poznanie warsztatu oraz elementów pozafotograficznych, przydatnych przy realizacji sesji zdjęciowych. Absolwenci tworzą we współpracy z profesjonalną ekipą, autorskie portfolio na bazie 10 zadań, których realizacja jest na bieżąco konsultowana.

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu w sobotę i niedzielę. W soboty odbywają się zajęcia teoretyczne, natomiast w niedzielę uczestnicy realizują tematyczne sesje zdjęciowe.

Zapisy trwają do 16 października 2009r.

Warsztat poprowadzi Tomek Albin: www.tomekalbin.com

Więcej informacji na stronie: www.akademiafotografii.pl

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Nie wiesz jaki film wybrać? Strona Filmtypes rozwieje twoje wątpliwości
Nie wiesz jaki film wybrać? Strona Filmtypes rozwieje twoje wątpliwości
Na początku przygody z fotografią analogową zorientowanie się w dostępnych materiałach i ich właściwościach może przysporzyć bólu głowy. Z pomocą przychodzi nowa...
61
0
Brak ci motywacji? Oto 29 porad od najbardziej wpływowych fotografów w branży
Brak ci motywacji? Oto 29 porad od najbardziej wpływowych fotografów w branży
Gdybyś miał najważniejszą radę odnośnie pracy fotografa, co by to było? Takie pytanie fotograf Taylor Jackson zadał jednym z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych...
63
0
Wybierasz się na zasłużony urlop? Oto sprzętowe pomysły i praktyczne sztuczki, które warto rozważyć
Wybierasz się na zasłużony urlop? Oto sprzętowe pomysły i praktyczne sztuczki, które warto rozważyć
Letni sezon to czas podróży, odkrywania odległych miejsc i… fotografowania. Dlatego przygotowaliśmy kilka praktycznych porad oraz zestawienie przydatnych akcesoriów,...
3
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)