Warsztat fotografii reklamowej w Akademii Fotografii

0
Marcin Grabowiecki
12 Październik 2009
Artykuł na: 2-3 minuty
Akademia Fotografii zaprasza na roczny warsztat fotografii reklamowej, który rozpocznie się 17 października. Poprowadzi go Tomek Albin. Warsztat przeznaczony jest dla osób mających opanowane podstawy fotografii, zainteresowanych jej kreacyjnymi możliwościami i wykorzystaniem ich w fotografii reklamowej. Zapisy trwają do 16 października.
Zapraszamy na roczny warsztat fotografii reklamowej w Akademii Fotografii, który rozpocznie się 17 października w Akademii Fotografii w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 3/5.

Warsztat przeznaczony jest dla osób mających opanowane podstawy fotografii, zainteresowanych jej kreacyjnymi możliwościami i wykorzystaniem ich w fotografii reklamowej. Celem warsztatu jest przygotowanie uczestników do pracy w zawodzie fotografa pracującego dla agencji reklamowych, działów promocji w różnego rodzaju instytucjach i firmach, wydawnictwach i tytułach prasowych, bazujących na fotografii ilustracyjnej.

Program obejmuje cykl wykładów wprowadzających w zagadnienia fotografii reklamowej, a także teorię reklamy. Pracownie tematyczne pozwalają na poznanie warsztatu oraz elementów pozafotograficznych, przydatnych przy realizacji sesji zdjęciowych. Absolwenci tworzą we współpracy z profesjonalną ekipą, autorskie portfolio na bazie 10 zadań, których realizacja jest na bieżąco konsultowana.

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu w sobotę i niedzielę. W soboty odbywają się zajęcia teoretyczne, natomiast w niedzielę uczestnicy realizują tematyczne sesje zdjęciowe.

Zapisy trwają do 16 października 2009r.

Warsztat poprowadzi Tomek Albin: www.tomekalbin.com

Więcej informacji na stronie: www.akademiafotografii.pl

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Co zrobić, gdy ktoś bezprawnie wykorzysta twoje zdjęcia? Porady prawnika
Co zrobić, gdy ktoś bezprawnie wykorzysta twoje zdjęcia? Porady prawnika
W razie naruszenia praw autorskich fotografa, przysługuje mu szereg uprawnień, które mają na celu pomóc w przywróceniu stanu zgodnego z prawem. O tym, z jakich...
40
1
Jak fotografować krajobrazy radzi laureat Landscape Photographer of the Year
Jak fotografować krajobrazy radzi laureat Landscape Photographer of the Year
W Górach, w mieście, na wybrzeżu...Oto zestaw uniwersalnych wskazówek i warsztatowych porad, przygotowanych przez zawodowego fotografa krajobrazu Dave’a...
30
1
RODO w fotografii - rok po wdrożeniu
RODO w fotografii - rok po wdrożeniu
Minął ponad rok od wprowadzenia RODO w naszym kraju. Czy prowadzisz swój fotograficzny biznes zgodnie z rozporządzeniem? Oto usługa, dzięki której już nigdy nie...
11
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)