Fotopolis EXPO 2009 wystartowało

fotopolis EXPO 2009 Wystartowały Warszawskie Dni Fotografii - fotopolis EXPO w dawnej Wytwórni Wódek KONESER na warszawskiej Pradze. Za nami pierwszy dzień wystaw, prezentacji i warsztatów.
Fotopolis EXPO wystartowało. Po miesiącach planowania i tygodniach przygotowań zaczęła się jedyna tego typu impreza w stolicy. Fotopolis EXPO to połączenie targów, ze stoiskami najważniejszych producentów branży fotograficznej i imprezy kulturalnej, na której prezentują się festiwale i instytucje promujące fotografię. Dziś odbyły się pierwsze spotkania, prezentacje i warsztaty. Jutro i pojutrze będą kolejne - zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii do odwiedzania warszawskiej Pragi.

fotopolis EXPO

Do godziny 14:00 na teren imprezy mogli wejść jedynie zarejestrowani wcześniej zawodowi fotografowie i pracownicy branży fotograficznej. Później zaczęli się pojawiać amatorzy. Od samego początku dużym zainteresowaniem jednych i drugich cieszył się ring aparatów. W jednym miejscu zgromadzono aktualne modele lustrzanek i kompaktów, tak że każdy może przyjść z własną kartą i zrobić własne porównanie sprzętu.

ring aparatów na fotopolis EXPO

Jutro i pojutrze dalszy ciąg atrakcji, tym razem skierowanych w stronę amatorów fotografii. Dokładny plan wydarzeń, szczegółowe informacje, mapki hal targowych itp. można znaleźć na stronie expo.fotopolis.pl. Tych, którzy nie będą mogli dotrzeć na warszawską Pragę zapraszamy do czytania Fotopolis.pl - od przedpołudnia ruszymy z relacją na żywo.
Komentarze
Polecane artykuły
Oscary już w niedzielę. Oto przypomnienie wszystkich filmów, które zdobyły nagrodę za najlepsze zdjęcia
22 Lut 2019
Ponoć jednym z lepszych sposobów na rozwinięcie fotograficznego oka jest studiowanie obrazów i filmów. A jak już oglądać, to te najlepsze. Oto szybki przekrój przez największe osiągnięcia kinematografii.
0
„To forma medytacji“ - o miłości do latania i fotografii opowiada Filip Wolak
21 Lut 2019
Filip Wolak łączy doświadczenia fotografa i pilota, tworząc wyjątkowe zdjęcia świata widzianego z góry. „Lubię niebanalność, prostotę, czystość formy, równowagę, czasem symetrię (lub jej kompletny brak)“ - zaznacza fotograf.
0
World Press Photo 2019 - poznaliśmy najlepsze zdjęcia prasowe minionego roku
20 Lut 2019
Gratka dla wszystkich miłośników fotografii reportażowej najwyższych lotów. World Press Photo Foundation właśnie zaprezentowało zdjęcia nominowane do najważniejszej nagrody przyznawanej fotografom prasowym.
1
Smartfonem też zrobisz świetne zdjęcie. Ponad 40 prac Polaków wyróżnionych w konkursie Mobile Photography Awards 2018
11 Lut 2019
Poznaliśmy wyniki ostatniej edycji największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wyjątkowo dużo Polaków. Mamy też 1 miejsce w kategorii Architektura
0