Warszawskie Dni Fotografii fotopolisEXPO 2010

Znane są już pierwsze szczegóły fotopolisEXPO 2010 - Warszawskich Dni Fotografii. W tym roku impreza odbędzie się w czerwcu pod hasłem "Wakacje z fotografią"
Targi fotopolisEXPO 2009, organizowane w dawnej Wytwórni Wódek "Koneser" na warszawskiej Pradze, spotkały się z zainteresowaniem zarówno branży, jak i hobbystów. W związku z tym organizatorzy wydarzenia: magazyn fotopolis.pl, Agencja Promocji Inicjatyw Gospodarczych i Warszawskie Centrum Promocji, postanowili zorganizować imprezę po raz drugi.

Tegoroczna edycja ruszy 11 czerwca 2010 w "Koneserze" pod hasłem "Wakacje z fotografią". Przedwakacyjny termin to doskonały moment dla konsumentów, którzy szukają aparatu przed wyjazdem na urlop. Mamy także nadzieję, że czerwcowa pogoda zachęci Warszawiaków do wyjścia z domu i aktywnego udziału w plenerowych atrakcjach fotopolisEXPO. Dlatego program warsztatów, wystaw i spotkań przygotowywany jest pod kątem tematyki wakacyjno-podróżniczej, a wystawcom sugerujemy prezentacje nowości sprzętowych, które przydadzą się podczas letnich eskapad.

Podobnie jak w zeszłym roku fotopolisEXPO 2010 będzie połączeniem:
  • imprezy dla branży - spotkania środowiska fotograficznego i prezentacji oferty dla profesjonalistów
  • imprezy dla konsumenta - pasjonata fotografii, który fascynuje się sprzętem
  • wydarzenia artystycznego i rodzinnego - dzięki bogatemu programowi wystaw i warsztatów
Wystawcy i organizatorzy imprez artystycznych są zaproszeni do zgłaszania swojego udziału w imprezie do końca kwietnia. Podobnie jak w ubiegłym roku sprzedażą powierzchni zajmują się APIG i WCP, podczas gdy fotopolis.pl dba o merytoryczną i artystyczną część imprezy.

Ceny biletów:
  • bilet pojedynczy (1 dzień): 10 zł
  • bilet ulgowy (1 dzień): 8 zł
  • karnet (3 dni): 20zł
  • bilet rodzinny (dwie dorosłe osoby + dowolna ilość dzieci do lat 12): 20 zł
  • parking na terenie KONESERA: 5 zł
Godziny otwarcia:
piątek: 11:00-18:00
sobota: 11:00-18:00 i od 20:00 do 2:00
niedziela: 11:00-18:00

W sobotę od 20:00 do 02:00 wejście jest bezpłatne. Czynna jest wtedy tylko hala artystyczna oraz kilka stoisk hali sprzętowej (sklep targowy Cyfrowe.pl, Sigma Pro Centrum i restauracja).
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0