Warszawskie Dni Fotografii fotopolisEXPO 2010

Znane są już pierwsze szczegóły fotopolisEXPO 2010 - Warszawskich Dni Fotografii. W tym roku impreza odbędzie się w czerwcu pod hasłem "Wakacje z fotografią"
Targi fotopolisEXPO 2009, organizowane w dawnej Wytwórni Wódek "Koneser" na warszawskiej Pradze, spotkały się z zainteresowaniem zarówno branży, jak i hobbystów. W związku z tym organizatorzy wydarzenia: magazyn fotopolis.pl, Agencja Promocji Inicjatyw Gospodarczych i Warszawskie Centrum Promocji, postanowili zorganizować imprezę po raz drugi.

Tegoroczna edycja ruszy 11 czerwca 2010 w "Koneserze" pod hasłem "Wakacje z fotografią". Przedwakacyjny termin to doskonały moment dla konsumentów, którzy szukają aparatu przed wyjazdem na urlop. Mamy także nadzieję, że czerwcowa pogoda zachęci Warszawiaków do wyjścia z domu i aktywnego udziału w plenerowych atrakcjach fotopolisEXPO. Dlatego program warsztatów, wystaw i spotkań przygotowywany jest pod kątem tematyki wakacyjno-podróżniczej, a wystawcom sugerujemy prezentacje nowości sprzętowych, które przydadzą się podczas letnich eskapad.

Podobnie jak w zeszłym roku fotopolisEXPO 2010 będzie połączeniem:
  • imprezy dla branży - spotkania środowiska fotograficznego i prezentacji oferty dla profesjonalistów
  • imprezy dla konsumenta - pasjonata fotografii, który fascynuje się sprzętem
  • wydarzenia artystycznego i rodzinnego - dzięki bogatemu programowi wystaw i warsztatów
Wystawcy i organizatorzy imprez artystycznych są zaproszeni do zgłaszania swojego udziału w imprezie do końca kwietnia. Podobnie jak w ubiegłym roku sprzedażą powierzchni zajmują się APIG i WCP, podczas gdy fotopolis.pl dba o merytoryczną i artystyczną część imprezy.

Ceny biletów:
  • bilet pojedynczy (1 dzień): 10 zł
  • bilet ulgowy (1 dzień): 8 zł
  • karnet (3 dni): 20zł
  • bilet rodzinny (dwie dorosłe osoby + dowolna ilość dzieci do lat 12): 20 zł
  • parking na terenie KONESERA: 5 zł
Godziny otwarcia:
piątek: 11:00-18:00
sobota: 11:00-18:00 i od 20:00 do 2:00
niedziela: 11:00-18:00

W sobotę od 20:00 do 02:00 wejście jest bezpłatne. Czynna jest wtedy tylko hala artystyczna oraz kilka stoisk hali sprzętowej (sklep targowy Cyfrowe.pl, Sigma Pro Centrum i restauracja).
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
17
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2