Warszawskie Dni Fotografii fotopolisEXPO 2010

Znane są już pierwsze szczegóły fotopolisEXPO 2010 - Warszawskich Dni Fotografii. W tym roku impreza odbędzie się w czerwcu pod hasłem "Wakacje z fotografią"
Targi fotopolisEXPO 2009, organizowane w dawnej Wytwórni Wódek "Koneser" na warszawskiej Pradze, spotkały się z zainteresowaniem zarówno branży, jak i hobbystów. W związku z tym organizatorzy wydarzenia: magazyn fotopolis.pl, Agencja Promocji Inicjatyw Gospodarczych i Warszawskie Centrum Promocji, postanowili zorganizować imprezę po raz drugi.

Tegoroczna edycja ruszy 11 czerwca 2010 w "Koneserze" pod hasłem "Wakacje z fotografią". Przedwakacyjny termin to doskonały moment dla konsumentów, którzy szukają aparatu przed wyjazdem na urlop. Mamy także nadzieję, że czerwcowa pogoda zachęci Warszawiaków do wyjścia z domu i aktywnego udziału w plenerowych atrakcjach fotopolisEXPO. Dlatego program warsztatów, wystaw i spotkań przygotowywany jest pod kątem tematyki wakacyjno-podróżniczej, a wystawcom sugerujemy prezentacje nowości sprzętowych, które przydadzą się podczas letnich eskapad.

Podobnie jak w zeszłym roku fotopolisEXPO 2010 będzie połączeniem:
  • imprezy dla branży - spotkania środowiska fotograficznego i prezentacji oferty dla profesjonalistów
  • imprezy dla konsumenta - pasjonata fotografii, który fascynuje się sprzętem
  • wydarzenia artystycznego i rodzinnego - dzięki bogatemu programowi wystaw i warsztatów
Wystawcy i organizatorzy imprez artystycznych są zaproszeni do zgłaszania swojego udziału w imprezie do końca kwietnia. Podobnie jak w ubiegłym roku sprzedażą powierzchni zajmują się APIG i WCP, podczas gdy fotopolis.pl dba o merytoryczną i artystyczną część imprezy.

Ceny biletów:
  • bilet pojedynczy (1 dzień): 10 zł
  • bilet ulgowy (1 dzień): 8 zł
  • karnet (3 dni): 20zł
  • bilet rodzinny (dwie dorosłe osoby + dowolna ilość dzieci do lat 12): 20 zł
  • parking na terenie KONESERA: 5 zł
Godziny otwarcia:
piątek: 11:00-18:00
sobota: 11:00-18:00 i od 20:00 do 2:00
niedziela: 11:00-18:00

W sobotę od 20:00 do 02:00 wejście jest bezpłatne. Czynna jest wtedy tylko hala artystyczna oraz kilka stoisk hali sprzętowej (sklep targowy Cyfrowe.pl, Sigma Pro Centrum i restauracja).
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7