Warszawskie Dni Fotografii fotopolisEXPO 2010

Znane są już pierwsze szczegóły fotopolisEXPO 2010 - Warszawskich Dni Fotografii. W tym roku impreza odbędzie się w czerwcu pod hasłem "Wakacje z fotografią"
Targi fotopolisEXPO 2009, organizowane w dawnej Wytwórni Wódek "Koneser" na warszawskiej Pradze, spotkały się z zainteresowaniem zarówno branży, jak i hobbystów. W związku z tym organizatorzy wydarzenia: magazyn fotopolis.pl, Agencja Promocji Inicjatyw Gospodarczych i Warszawskie Centrum Promocji, postanowili zorganizować imprezę po raz drugi.

Tegoroczna edycja ruszy 11 czerwca 2010 w "Koneserze" pod hasłem "Wakacje z fotografią". Przedwakacyjny termin to doskonały moment dla konsumentów, którzy szukają aparatu przed wyjazdem na urlop. Mamy także nadzieję, że czerwcowa pogoda zachęci Warszawiaków do wyjścia z domu i aktywnego udziału w plenerowych atrakcjach fotopolisEXPO. Dlatego program warsztatów, wystaw i spotkań przygotowywany jest pod kątem tematyki wakacyjno-podróżniczej, a wystawcom sugerujemy prezentacje nowości sprzętowych, które przydadzą się podczas letnich eskapad.

Podobnie jak w zeszłym roku fotopolisEXPO 2010 będzie połączeniem:
  • imprezy dla branży - spotkania środowiska fotograficznego i prezentacji oferty dla profesjonalistów
  • imprezy dla konsumenta - pasjonata fotografii, który fascynuje się sprzętem
  • wydarzenia artystycznego i rodzinnego - dzięki bogatemu programowi wystaw i warsztatów
Wystawcy i organizatorzy imprez artystycznych są zaproszeni do zgłaszania swojego udziału w imprezie do końca kwietnia. Podobnie jak w ubiegłym roku sprzedażą powierzchni zajmują się APIG i WCP, podczas gdy fotopolis.pl dba o merytoryczną i artystyczną część imprezy.

Ceny biletów:
  • bilet pojedynczy (1 dzień): 10 zł
  • bilet ulgowy (1 dzień): 8 zł
  • karnet (3 dni): 20zł
  • bilet rodzinny (dwie dorosłe osoby + dowolna ilość dzieci do lat 12): 20 zł
  • parking na terenie KONESERA: 5 zł
Godziny otwarcia:
piątek: 11:00-18:00
sobota: 11:00-18:00 i od 20:00 do 2:00
niedziela: 11:00-18:00

W sobotę od 20:00 do 02:00 wejście jest bezpłatne. Czynna jest wtedy tylko hala artystyczna oraz kilka stoisk hali sprzętowej (sklep targowy Cyfrowe.pl, Sigma Pro Centrum i restauracja).
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1