fotopolis EXPO 2010- Warszawskie Dni Fotografii coraz bliżej

0

Autor: Marcin Grabowiecki

14 Maj 2010
Artykuł na: 4-5 minut
"Przygotuj się na WAKACJE Z FOTOGRAFIĄ" - pod tym hasłem organizowana jest tegoroczna impreza fotopolisEXPO - Warszawskie Dni Fotografii, która zagości w Warszawie już w dniach 11-13 czerwca. Będzie to niezwykła okazja nie tylko do poznania i przetestowania nowości sprzętowych głównych koncernów, ale także do zakupów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach w sklepie targowym. Ale to nie wszystko: w sobotni wieczór, 12 czerwca zaprosimy Was na wyjątkowe wydarzenie dla spragnionych kultury - Noc Pragi.

Przetestuj i kup - czyli o sklepie targowym

Większość z Was zapewne planuje przed wakacjami uzupełnić zawartości toreb fotograficznych. Dlatego na tegorocznej imprezie fotopolisEXPO zorganizujemy sklep targowy. Na specjalnym stoisku będzie można kupić sprzęt w specjalnych targowych cenach, o które zadbamy wspólnie z operatorem sklepu - Cyfrowe.pl. Przed targami oczywiście zapowiemy specjalne targowe ceny! Tradycyjnie podczas imprezy będzie dostępny ring najpopularniejszych aparatów fotograficznych, dzięki czemu przed zakupem aparatu można będzie gruntownie zapoznać się z jego możliwościami!

Dla spragnionych kultury - Noc Pragi, wystawy, warsztaty

Oczywiście impreza nie ograniczy się do sprzętu fotograficznego. Zaprezentujemy wystawy i pokazy slajdów, które zainspirują Was do wakacyjnej fotografii. W programie imprezy znajdziecie także mnóstwo ciekawych warsztatów, które pozwolą Wam poszerzyć fotograficzną wiedzę w teorii oraz praktyce. Dla spragnionych kultury mamy coś jeszcze - 12 czerwca na warszawskiej Pradze fotopolisEXPO będzie w centrum wyjątkowego wydarzenia - NOCY PRAGI! Koncerty, happeningi, projekcje filmów na świeżym powietrzu to tylko niektóre atrakcje, które czekają na Was w Koneserze i okolicach. Cała Praga z galeriami, sklepami i knajpkami - łącznie z fotopolisEXPO - będzie otwarta do późnych godzin nocnych. Pełny program imprezy opublikujemy w drugiej połowie maja. Możemy jednak zdradzić już teraz, że szykujemy specjalne warsztaty fotografii nocnej i konkurs dla wszystkich, którzy tej nocy przyjdą z aparatami na Pragę i będą fotografować wydarzenia NOCY PRAGI.

Dodatkowe informacje

Program warsztatów, opisy wystaw fotograficznych, listę wystawców, mapki, godziny otwarcia, rejestracja dla profesjonalistów i prasy - wszystkie te informacje pojawią się na naszych stronach w ciągu kilku najbliższych tygodnii. Oczywiście niezmiennie impreza odbędzie się w Dawnej Wytwórni Wódek KONESER na ul. Ząbkowskiej 27/31. Rezerwujcie sobie czas już teraz!

fotopolisEXPO - Warszawskie Dni Fotografii
Termin: 11-13.06.2010

Centrum Kultury w dawnej Wytwórni Wódek KONESER
ul. Ząbkowska 27/31
Warszawa

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Adobe Content Authenticity to inicjatywa, która uzdrowić ma obieg fotografii w internecie
Adobe Content Authenticity to inicjatywa, która uzdrowić ma obieg fotografii w internecie
Idea Content Authenticity Initiative jest prosta, jej wdrożenie może okazać się jednak dużo trudniejsze niż chciałoby Adobe.
1
0
Pandemia dobija branżę ślubną. Jej przedstawiciele rozmawiali z rządem
Pandemia dobija branżę ślubną. Jej przedstawiciele rozmawiali z rządem
  Od ponad pół roku branża ślubna przeżywa kryzys, z którego będzie dźwigać się jeszcze długo po opanowaniu sytuacji epidemiologicznej....
13
3
„Afgańska dziewczyna” Steve’a McCurry’ego najdrożej zlicytowanym zdjęciem w Polsce
„Afgańska dziewczyna” Steve’a McCurry’ego najdrożej zlicytowanym zdjęciem w Polsce
Ostatnia aukcja w Desa Unicum przyniosła nowy rekord na polskim rynku fotografii kolekcjonerskiej. Zdjęcie „Afghan Girl” zlicytowane zostało za rekordową sumę niemal...
22
1
Powiązane artykuły