Warsztaty Fotografii i Cyfrowej Obróbki Obrazu AF

ms
5 Sty 2009
Akademia Fotografii zaprasza do swoich filii w Warszawie i Krakowie na kolejną edycję Warsztatu Fotografii i Cyfrowej Obróbki Obrazu. Od nowego roku zajęcia odbywają się w dwóch wariantach: co dwa tygodnie w soboty i niedziele oraz co tydzień w poniedziałki i środy. Zapisy już trwają.
Warsztaty adresowane są do osób pragnących usystematyzować i pogłębić posiadaną wiedzę i umiejętności w zakresie fotografii oraz cyfrowej obróbki obrazu. Program zawiera elementy wiedzy czysto warsztatowej (jak rozpoznanie możliwości cyfrowego aparatu fotograficznego i programów do obróbki obrazu), a także wiedzy z zakresu estetyki i kompozycji. W czasie zajęć - łączących teorię z praktyką - słuchacze opanowują umiejętności pomagające w świadomym budowaniu ciekawych kadrów. Uczą się jak kreatywnie dobierać czas naświetlania, punkt widzenia i głębię ostrości; tworzyć relacje między różnymi elementami ujętymi na zdjęciu oraz poznają elementy obróbki komputerowej, podnoszącej wartość zapisanego obrazu.

Zajęcia odbywają się w dwóch wariantach: co dwa tygodnie w soboty i niedziele od 9:00 do 15:00 oraz co tydzień w poniedziałki i środy od 18:00 do 21:00. Warsztat obejmuje 60 godzin zegarowych.
W pierwszym tygodniu lutego rozpocznie się natomiast 4 edycja Kursu Fotografii Cyfrowej oraz Kursu Photoshopa.

Zajęcia prowadzone będą dwa razy w tygodniu od 18:00 do 20:30 i obejmą łącznie 20 godzin zegarowych.

REKRUTACJA odbywa się bez egzaminów wstępnych i rozmowy kwalifikacyjnej, według kolejności zgłoszeń. Ilość miejsc, ze względu na wysoki poziom i komfort prowadzonych zajęć, jest ściśle ograniczona.

ZAPISY

Prowadzone są w sekretariacie szkoły (Warszawa - Marszałkowska 3/5, Kraków - Grodzka 60) od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-17, pod numerami telefonów: (022) 629-09-20, 0-601-381-101 (Warszawa), (012) 430-33-44 (Kraków).

Zgłoszenie można wysłać też za pomocą formularza online lub na adres email: warszawa@akademiafotografii.pl, krakow@akademiafotografii.pl
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
2
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
4