Warsztaty Fotografii i Cyfrowej Obróbki Obrazu AF

ms
5 Sty 2009
Akademia Fotografii zaprasza do swoich filii w Warszawie i Krakowie na kolejną edycję Warsztatu Fotografii i Cyfrowej Obróbki Obrazu. Od nowego roku zajęcia odbywają się w dwóch wariantach: co dwa tygodnie w soboty i niedziele oraz co tydzień w poniedziałki i środy. Zapisy już trwają.
Warsztaty adresowane są do osób pragnących usystematyzować i pogłębić posiadaną wiedzę i umiejętności w zakresie fotografii oraz cyfrowej obróbki obrazu. Program zawiera elementy wiedzy czysto warsztatowej (jak rozpoznanie możliwości cyfrowego aparatu fotograficznego i programów do obróbki obrazu), a także wiedzy z zakresu estetyki i kompozycji. W czasie zajęć - łączących teorię z praktyką - słuchacze opanowują umiejętności pomagające w świadomym budowaniu ciekawych kadrów. Uczą się jak kreatywnie dobierać czas naświetlania, punkt widzenia i głębię ostrości; tworzyć relacje między różnymi elementami ujętymi na zdjęciu oraz poznają elementy obróbki komputerowej, podnoszącej wartość zapisanego obrazu.

Zajęcia odbywają się w dwóch wariantach: co dwa tygodnie w soboty i niedziele od 9:00 do 15:00 oraz co tydzień w poniedziałki i środy od 18:00 do 21:00. Warsztat obejmuje 60 godzin zegarowych.
W pierwszym tygodniu lutego rozpocznie się natomiast 4 edycja Kursu Fotografii Cyfrowej oraz Kursu Photoshopa.

Zajęcia prowadzone będą dwa razy w tygodniu od 18:00 do 20:30 i obejmą łącznie 20 godzin zegarowych.

REKRUTACJA odbywa się bez egzaminów wstępnych i rozmowy kwalifikacyjnej, według kolejności zgłoszeń. Ilość miejsc, ze względu na wysoki poziom i komfort prowadzonych zajęć, jest ściśle ograniczona.

ZAPISY

Prowadzone są w sekretariacie szkoły (Warszawa - Marszałkowska 3/5, Kraków - Grodzka 60) od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-17, pod numerami telefonów: (022) 629-09-20, 0-601-381-101 (Warszawa), (012) 430-33-44 (Kraków).

Zgłoszenie można wysłać też za pomocą formularza online lub na adres email: warszawa@akademiafotografii.pl, krakow@akademiafotografii.pl
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Smartfonem też zrobisz świetne zdjęcie. Ponad 40 prac Polaków wyróżnionych w konkursie Mobile Photography Awards 2018
11 Lut 2019
Poznaliśmy wyniki ostatniej edycji największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wyjątkowo dużo Polaków. Mamy też 1 miejsce w kategorii Architektura
0
Mohammad Baghal Asghari: “Ludzie myślą, że fotografia to prosta, bezwartościowa sztuka”
8 Lut 2019
W fotografii najważniejszą rzeczą jest dla mnie odnajdywanie na co dzień ukrytych dla mnie rzeczy: zaznajamianie się z różnymi religiami, poznawanie historii ludzi. Często tych bardzo prostych, którzy są bohaterami naszego codziennego życia - opowiada nam irański fotograf Mohammad Baghal Asghari, autor projektu "Forgotten Dried Land"
0
Jak samouk bez szkoły stał się jednym z najważniejszych fotografów XX wieku? Poznajcie historię Gordona Parksa
7 Lut 2019
Filmowiec, kompozytor, pisarz i jeden z najbardziej rozpoznawalnych dokumentalistów XX wieku. Zobaczcie jak rozwijała się wyjątkowa kariera Gordona Parksa.
0
Jury konkursu Fotoreporter Roku 2018 nie przyznało głównej nagrody. Zobaczcie najlepsze zdjęcia z kategorii
4 Lut 2019
Jak co roku, na początku lutego Stowarzyszenie Fotoreporterów nagradza najlepszych polskich fotografów prasowych. Tym razem tytułu Fotoreportera Roku jednak nie przyznano.
0