Warsztaty Fotografii i Cyfrowej Obróbki Obrazu AF

ms
5 Sty 2009
Akademia Fotografii zaprasza do swoich filii w Warszawie i Krakowie na kolejną edycję Warsztatu Fotografii i Cyfrowej Obróbki Obrazu. Od nowego roku zajęcia odbywają się w dwóch wariantach: co dwa tygodnie w soboty i niedziele oraz co tydzień w poniedziałki i środy. Zapisy już trwają.
Warsztaty adresowane są do osób pragnących usystematyzować i pogłębić posiadaną wiedzę i umiejętności w zakresie fotografii oraz cyfrowej obróbki obrazu. Program zawiera elementy wiedzy czysto warsztatowej (jak rozpoznanie możliwości cyfrowego aparatu fotograficznego i programów do obróbki obrazu), a także wiedzy z zakresu estetyki i kompozycji. W czasie zajęć - łączących teorię z praktyką - słuchacze opanowują umiejętności pomagające w świadomym budowaniu ciekawych kadrów. Uczą się jak kreatywnie dobierać czas naświetlania, punkt widzenia i głębię ostrości; tworzyć relacje między różnymi elementami ujętymi na zdjęciu oraz poznają elementy obróbki komputerowej, podnoszącej wartość zapisanego obrazu.

Zajęcia odbywają się w dwóch wariantach: co dwa tygodnie w soboty i niedziele od 9:00 do 15:00 oraz co tydzień w poniedziałki i środy od 18:00 do 21:00. Warsztat obejmuje 60 godzin zegarowych.
W pierwszym tygodniu lutego rozpocznie się natomiast 4 edycja Kursu Fotografii Cyfrowej oraz Kursu Photoshopa.

Zajęcia prowadzone będą dwa razy w tygodniu od 18:00 do 20:30 i obejmą łącznie 20 godzin zegarowych.

REKRUTACJA odbywa się bez egzaminów wstępnych i rozmowy kwalifikacyjnej, według kolejności zgłoszeń. Ilość miejsc, ze względu na wysoki poziom i komfort prowadzonych zajęć, jest ściśle ograniczona.

ZAPISY

Prowadzone są w sekretariacie szkoły (Warszawa - Marszałkowska 3/5, Kraków - Grodzka 60) od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-17, pod numerami telefonów: (022) 629-09-20, 0-601-381-101 (Warszawa), (012) 430-33-44 (Kraków).

Zgłoszenie można wysłać też za pomocą formularza online lub na adres email: warszawa@akademiafotografii.pl, krakow@akademiafotografii.pl
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0
Taylor Wessing Photographic Portrait Prize 2018 - poznaliśmy nazwiska nominowanych fotografów
7 Wrz 2018
Max Barstow, Enda Bowe, Joey Lawrence oraz Alice Mann to czwórka fotografów, która w tym roku walczy o prestiżową nagrodę Taylor Wessing Photographic Portrait Prize. Zobaczcie fotografie, które są niejako „portretem współczesnego świata.“
0