Aukcja charytatywna "ziarno SZTUKI - ogród NADZIEI"

Fundacja Psychoonkologii "Ogród Nadziei" zaprasza do udziału w aukcji "ziarno SZTUKI - ogród NADZIEI". Aukcja będzie miała charakter charytatywny, a zebrane na niej fundusze w całości przeznaczone będą na pokrycie kosztów organizacji integralnego programu psychoedukacji i psychoterapii.
Na imprezie, która odbędzie się 6 listopada w warszawskim Bussines Centre Club, zostanie przeprowadzona III aukcja dzieł sztuki i przedmiotów kolekcjonerskich. Zlicytowanych zostanie około 130 prac, m.in takich artystów jak: prof. Jerzy Nowosielski, Rafał Olbiński, Andrzej Fogtt, Andrzej Pągowski, Aneta Grzeszykowska. Imprezę charytatywnie poprowadzi znana dziennikarka telewizyjna Dorota Wellman, a aukcję Piotr Lengiewicz, Prezes Domu Aukcyjnego Rempex.

Katarzyna Szeszycka, Pink room, fotografia 2008

Aukcja odbywać się będzie również za pomocą równolegle prowadzonej licytacji Internetowej przez portal artinfo.pl. Dzięki tej formie w licytacji mogą brać czynny udział osoby z całej Polski i z zagranicy. Ceny wywoławcze obiektów zaczynać się będą od 100 zł, z wyłączeniem obiektów z ceną gwarantowaną oznaczoną w katalogu gwiazdką.

Fundusze, które zostaną pozyskane z aukcji przeznaczone będą w całości na pokrycie kosztów organizacji integralnego programu psychoedukacji i psychoterapii. Wierzymy głęboko, że dzięki zgromadzonym środkom chorzy na nowotwory oraz ich bliscy będą mogli w 2009 r. korzystać bezpłatnie z różnych form pomocy psychologicznej proponowanych przez naszą Fundację.
Aneta Grzeszykowska, Bez tytułu [Portrety
, seria 18 fotografii, c-print na dibondzie, plexi 47 x 37 cm, 2005-2006]
PROGRAM AUKCJI
  • 15.00 - 17.30 wystawa przedaukcyjna
  • 17.30 - 18.00 koncert zespołu kameralnego Behemot Quortet
  • 18.00 - 18.30 oficjalne rozpoczęcie imprezy
  • 18.30 - rozpoczęcie aukcji
Katalog aukcyjny dostępny jest na stronie www.artinfo.pl.

Honorowy patronat nad Fundacją i jej działalnością objęło Business Centre Club, natomiast patronat honorowy nad aukcją Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina.


Termin: 6 listopada 2008
Miejsce: Bussines Centre Club
Pl. Żelaznej Bramy 10, Warszawa


słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards 2018. Zobaczcie nagrodzone zdjęcia
20 Wrz 2018
Międzynarodowy konkurs fotografii miejskiej Urban 2018 wchodzi w fazę finałową. Poznaliśmy nagrodzone cykle i nazwiska finalistów sekcji pojedynczej. Wśród nich znalazło się aż 5 Polaków.
0
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0