Aukcja charytatywna "ziarno SZTUKI - ogród NADZIEI"

Fundacja Psychoonkologii "Ogród Nadziei" zaprasza do udziału w aukcji "ziarno SZTUKI - ogród NADZIEI". Aukcja będzie miała charakter charytatywny, a zebrane na niej fundusze w całości przeznaczone będą na pokrycie kosztów organizacji integralnego programu psychoedukacji i psychoterapii.
Na imprezie, która odbędzie się 6 listopada w warszawskim Bussines Centre Club, zostanie przeprowadzona III aukcja dzieł sztuki i przedmiotów kolekcjonerskich. Zlicytowanych zostanie około 130 prac, m.in takich artystów jak: prof. Jerzy Nowosielski, Rafał Olbiński, Andrzej Fogtt, Andrzej Pągowski, Aneta Grzeszykowska. Imprezę charytatywnie poprowadzi znana dziennikarka telewizyjna Dorota Wellman, a aukcję Piotr Lengiewicz, Prezes Domu Aukcyjnego Rempex.

Katarzyna Szeszycka, Pink room, fotografia 2008

Aukcja odbywać się będzie również za pomocą równolegle prowadzonej licytacji Internetowej przez portal artinfo.pl. Dzięki tej formie w licytacji mogą brać czynny udział osoby z całej Polski i z zagranicy. Ceny wywoławcze obiektów zaczynać się będą od 100 zł, z wyłączeniem obiektów z ceną gwarantowaną oznaczoną w katalogu gwiazdką.

Fundusze, które zostaną pozyskane z aukcji przeznaczone będą w całości na pokrycie kosztów organizacji integralnego programu psychoedukacji i psychoterapii. Wierzymy głęboko, że dzięki zgromadzonym środkom chorzy na nowotwory oraz ich bliscy będą mogli w 2009 r. korzystać bezpłatnie z różnych form pomocy psychologicznej proponowanych przez naszą Fundację.
Aneta Grzeszykowska, Bez tytułu [Portrety
, seria 18 fotografii, c-print na dibondzie, plexi 47 x 37 cm, 2005-2006]
PROGRAM AUKCJI
  • 15.00 - 17.30 wystawa przedaukcyjna
  • 17.30 - 18.00 koncert zespołu kameralnego Behemot Quortet
  • 18.00 - 18.30 oficjalne rozpoczęcie imprezy
  • 18.30 - rozpoczęcie aukcji
Katalog aukcyjny dostępny jest na stronie www.artinfo.pl.

Honorowy patronat nad Fundacją i jej działalnością objęło Business Centre Club, natomiast patronat honorowy nad aukcją Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina.


Termin: 6 listopada 2008
Miejsce: Bussines Centre Club
Pl. Żelaznej Bramy 10, Warszawa


słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
1
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
4