Warsztaty Foto-Plus z aparatami Panasonic

Warsztaty Foto-Plus z aparatami Panasonic
Panasonic wraz z firmą Foto-Plus zapraszają na warsztaty fotograficznie, które odbędą się w piątek 14 listopada w Krakowie. Szkolenie skierowane jest do zaawansowanych użytkowników, chcących zapoznać się z tajnikami fotografowania.
Warsztaty będą okazją do zapoznania się ze sprzętem osiągającym najlepsze wyniki w rankingach organizowanych przez prasę fotograficzną. Do dyspozycji uczestników zostanie oddane profesjonalne studio fotograficzne, a specjaliści doradzą w sprawach fotografowania i filmowania sprzętem firmy Panasonic.

Warsztaty są bezpłatne i odbędą się w Studio Foto-Plus przy ul. Studenckiej 6 w Krakowie. Wiecej szczegółów w informacji prasowej organizatora:
Warsztaty Foto-Plus będą podzielone na część teoretyczną oraz praktyczną. Podczas spotkania uczestnicy, korzystając z aparatów Panasonic, pogłębią swoje umiejętności fotograficznie w profesjonalnym studio. Specjaliści z firm Panasonic i Foto-Plus opowiedzą o zaletach aparatów Panasonic oraz omówią m.in. zagadnienia związane z filmowaniem aparatem cyfrowym. Doradzą również, jak wyważyć aparat na stabilizatorze. W dniu warsztatów będzie obowiązywała specjalna oferta cenowa na modele z linii LUMIX.

Do dyspozycji uczestników będą następujące urządzenia:

- bezlusterkowiec LUMIX DMC-GH4, uznany przez stowarzyszenie EISA za najlepszy aparat z funkcjami foto-wideo 2014-2015,
- aparat typu bridge camera LUMIX DMC-FZ1000, najlepszy zaawansowany aparat kompaktowy 2014-2015 według stowarzyszenia EISA,
- zaawansowany kompakt LUMIX DMC-LX100, pozwalający uzyskać najmniejszą głębię ostrości w klasie aparatów kompaktowych według testów portalu DPREVIEW,
- ultrakompaktowe LUMIX DMC-GM1 oraz LUMIX DMC-GM5,
- najmniejsze aparaty z mocowaniem Mikro 4/3,
- sportowa kamera HX-A500 z rejestracją w trybie 4K 30 klatek na sekundę.

Firma Foto-Plus jest jednym z liderów rynku fotograficznego dla profesjonalistów, a także osób aspirujących do tego tytułu. Swoją działalnością obejmuje obszar całej Polski.
Warsztaty odbędą się w Studio Foto-Plus przy ul. Studenckiej 6 w Krakowie. Więcej informacji o warsztatach można znaleźć pod adresem
www.fotoplus.pl

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
2
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
5