Warsztaty Foto-Plus z aparatami Panasonic

Warsztaty Foto-Plus z aparatami Panasonic
Panasonic wraz z firmą Foto-Plus zapraszają na warsztaty fotograficznie, które odbędą się w piątek 14 listopada w Krakowie. Szkolenie skierowane jest do zaawansowanych użytkowników, chcących zapoznać się z tajnikami fotografowania.
Warsztaty będą okazją do zapoznania się ze sprzętem osiągającym najlepsze wyniki w rankingach organizowanych przez prasę fotograficzną. Do dyspozycji uczestników zostanie oddane profesjonalne studio fotograficzne, a specjaliści doradzą w sprawach fotografowania i filmowania sprzętem firmy Panasonic.

Warsztaty są bezpłatne i odbędą się w Studio Foto-Plus przy ul. Studenckiej 6 w Krakowie. Wiecej szczegółów w informacji prasowej organizatora:
Warsztaty Foto-Plus będą podzielone na część teoretyczną oraz praktyczną. Podczas spotkania uczestnicy, korzystając z aparatów Panasonic, pogłębią swoje umiejętności fotograficznie w profesjonalnym studio. Specjaliści z firm Panasonic i Foto-Plus opowiedzą o zaletach aparatów Panasonic oraz omówią m.in. zagadnienia związane z filmowaniem aparatem cyfrowym. Doradzą również, jak wyważyć aparat na stabilizatorze. W dniu warsztatów będzie obowiązywała specjalna oferta cenowa na modele z linii LUMIX.

Do dyspozycji uczestników będą następujące urządzenia:

- bezlusterkowiec LUMIX DMC-GH4, uznany przez stowarzyszenie EISA za najlepszy aparat z funkcjami foto-wideo 2014-2015,
- aparat typu bridge camera LUMIX DMC-FZ1000, najlepszy zaawansowany aparat kompaktowy 2014-2015 według stowarzyszenia EISA,
- zaawansowany kompakt LUMIX DMC-LX100, pozwalający uzyskać najmniejszą głębię ostrości w klasie aparatów kompaktowych według testów portalu DPREVIEW,
- ultrakompaktowe LUMIX DMC-GM1 oraz LUMIX DMC-GM5,
- najmniejsze aparaty z mocowaniem Mikro 4/3,
- sportowa kamera HX-A500 z rejestracją w trybie 4K 30 klatek na sekundę.

Firma Foto-Plus jest jednym z liderów rynku fotograficznego dla profesjonalistów, a także osób aspirujących do tego tytułu. Swoją działalnością obejmuje obszar całej Polski.
Warsztaty odbędą się w Studio Foto-Plus przy ul. Studenckiej 6 w Krakowie. Więcej informacji o warsztatach można znaleźć pod adresem
www.fotoplus.pl

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Oscary już w niedzielę. Oto przypomnienie wszystkich filmów, które zdobyły nagrodę za najlepsze zdjęcia
22 Lut 2019
Ponoć jednym z lepszych sposobów na rozwinięcie fotograficznego oka jest studiowanie obrazów i filmów. A jak już oglądać, to te najlepsze. Oto szybki przekrój przez największe osiągnięcia kinematografii.
0
„To forma medytacji“ - o miłości do latania i fotografii opowiada Filip Wolak
21 Lut 2019
Filip Wolak łączy doświadczenia fotografa i pilota, tworząc wyjątkowe zdjęcia świata widzianego z góry. „Lubię niebanalność, prostotę, czystość formy, równowagę, czasem symetrię (lub jej kompletny brak)“ - zaznacza fotograf.
0
World Press Photo 2019 - poznaliśmy najlepsze zdjęcia prasowe minionego roku
20 Lut 2019
Gratka dla wszystkich miłośników fotografii reportażowej najwyższych lotów. World Press Photo Foundation właśnie zaprezentowało zdjęcia nominowane do najważniejszej nagrody przyznawanej fotografom prasowym.
1
Smartfonem też zrobisz świetne zdjęcie. Ponad 40 prac Polaków wyróżnionych w konkursie Mobile Photography Awards 2018
11 Lut 2019
Poznaliśmy wyniki ostatniej edycji największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wyjątkowo dużo Polaków. Mamy też 1 miejsce w kategorii Architektura
0