Roadshow Sony A7R i Tomasz Tomaszewski w 5 miastach Polski

Już 10 marca 2014 rusza seria prezentacji najnowszych pełnoklatkowych bezlusterkowców Sony. W Warszawie, Sopocie, Katowicach, Łodzi i Poznaniu będziecie mieli okazję poznać możliwości Sony A7 i A7R fotografując pod okiem Tomasza Tomaszewskiego! A wszystko to w klimatach słonecznej Florydy...
Tomasz Tomaszewski już od kilku miesięcy pracuje na Sony A7R. Na pokazach zaprezentuje ciekawy materiał, który zrealizował podczas ostatniej bardzo krótkiej podróży na Florydę. Zobaczymy zatem zdjęcia z Key West i Wynwood (streetartowa dzielnica Miami). Fotograf opowie o swoich wrażeniach na temat fotografowania Sony A7R i będzie inspirował uczestników spotkania podczas części praktycznej.


Uczestnicy warsztatów oczywiście będą mieli okazję dowiedzieć się o wszystkich niuansach technologicznych dzięki prezentacji Sony Foto Teamu. Krzysztof Szablisty, Rafał Wylegała i Jacek Mirkowski opowiedzą o sprzęcie i wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie pytania. Potem przyjdzie czas na praktyczne obcowanie z najmniejszym i najlżejszym na świecie pełnoklatkowym aparatem z wymiennymi obiektywami.

Wszyscy uczestnicy roadshow będą mieli okazję swobodnie zapoznać się ze sprzętem w praktyce (wymagane własne karty pamięci). Poza licznymi egzemplarzami A7 i A7R (łącznie 15 sztuk) wraz z optyką (również najnowszymi obiektywami) i akcesoriami, czekać będą dwa plany zdjęciowe - stylistka i scenograf zadbają, żeby choć odrobinę klimatu słonecznej Florydy przenieść do studia!

Na uczestników czekać będzie także poczęstunek i specjalna oferta w salonach Sony Centre.
Ponadto poczas imprezy:
- do dyspozycji uczestników będzie drukarka Epson Stylus Pro 3880,
- zdjęcia podczas prezentacji wyświetli pierwszy na świecie projektor 3LCD z laserowym źródłem światła - Sony VPL-FHZ55 a także telewizor Sony 55' 4K.


W każdym z miast spotkania odbędą się w ciekawych wnętrzach galerii, centrów sztuki i studiach fotograficznych. Adresy zostaną podane zarejestrowanym osobom w mailach. Żeby zapewnić spokojne i komfortowe warunki fotografowania w każdym mieście odbędą się dwie tury spotkań:
  • 11:00-14:30
  • 16:00-19:30
Aby zarejestrować się na dogodny dla Ciebie termin, wypełnij formularz zgłoszeniowy (pytamy jakim aparatem fotografujesz, ale służy to jedynie celom statystycznym) i postępuj według instrukcji, które od nas otrzymasz w mailu. Liczba miejsc jest ograniczona (50 osób/spotkanie), a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Bardzo prosimy uważnie wpisywać adresy e-mail i koniecznie potwierdzać przybycie, żeby nie blokować udziału innym uczestnikom. Osoby które nie potwierdzą przybycia będą usuwane z listy uczestników.
  • 10 marca, Warszawa
  • 12 marca, Sopot
  • 14 marca, Katowice
  • 28 marca, Łódź
  • 31 marca, Poznań
Liczba miejsc ograniczona! Zapisy na: sonya7.fotopolis.pl w zakładce roadshow.

Więcej o Sony A7R na stronach sony.pl
Poznaj zupełnie nowy standard - aparat A7R
i w naszych redakcyjnych testach:
Sony A7R i
Sony A7
Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
2
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
4