Roadshow Sony A7R i Tomasz Tomaszewski w 5 miastach Polski

0
Michal Grzegorczyk
4 Marzec 2014
Artykuł na: 4-5 minut
Już 10 marca 2014 rusza seria prezentacji najnowszych pełnoklatkowych bezlusterkowców Sony. W Warszawie, Sopocie, Katowicach, Łodzi i Poznaniu będziecie mieli okazję poznać możliwości Sony A7 i A7R fotografując pod okiem Tomasza Tomaszewskiego! A wszystko to w klimatach słonecznej Florydy...
Tomasz Tomaszewski już od kilku miesięcy pracuje na Sony A7R. Na pokazach zaprezentuje ciekawy materiał, który zrealizował podczas ostatniej bardzo krótkiej podróży na Florydę. Zobaczymy zatem zdjęcia z Key West i Wynwood (streetartowa dzielnica Miami). Fotograf opowie o swoich wrażeniach na temat fotografowania Sony A7R i będzie inspirował uczestników spotkania podczas części praktycznej.


Uczestnicy warsztatów oczywiście będą mieli okazję dowiedzieć się o wszystkich niuansach technologicznych dzięki prezentacji Sony Foto Teamu. Krzysztof Szablisty, Rafał Wylegała i Jacek Mirkowski opowiedzą o sprzęcie i wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie pytania. Potem przyjdzie czas na praktyczne obcowanie z najmniejszym i najlżejszym na świecie pełnoklatkowym aparatem z wymiennymi obiektywami.

Wszyscy uczestnicy roadshow będą mieli okazję swobodnie zapoznać się ze sprzętem w praktyce (wymagane własne karty pamięci). Poza licznymi egzemplarzami A7 i A7R (łącznie 15 sztuk) wraz z optyką (również najnowszymi obiektywami) i akcesoriami, czekać będą dwa plany zdjęciowe - stylistka i scenograf zadbają, żeby choć odrobinę klimatu słonecznej Florydy przenieść do studia!

Na uczestników czekać będzie także poczęstunek i specjalna oferta w salonach Sony Centre.
Ponadto poczas imprezy:
- do dyspozycji uczestników będzie drukarka Epson Stylus Pro 3880,
- zdjęcia podczas prezentacji wyświetli pierwszy na świecie projektor 3LCD z laserowym źródłem światła - Sony VPL-FHZ55 a także telewizor Sony 55' 4K.


W każdym z miast spotkania odbędą się w ciekawych wnętrzach galerii, centrów sztuki i studiach fotograficznych. Adresy zostaną podane zarejestrowanym osobom w mailach. Żeby zapewnić spokojne i komfortowe warunki fotografowania w każdym mieście odbędą się dwie tury spotkań:
  • 11:00-14:30
  • 16:00-19:30
Aby zarejestrować się na dogodny dla Ciebie termin, wypełnij formularz zgłoszeniowy (pytamy jakim aparatem fotografujesz, ale służy to jedynie celom statystycznym) i postępuj według instrukcji, które od nas otrzymasz w mailu. Liczba miejsc jest ograniczona (50 osób/spotkanie), a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Bardzo prosimy uważnie wpisywać adresy e-mail i koniecznie potwierdzać przybycie, żeby nie blokować udziału innym uczestnikom. Osoby które nie potwierdzą przybycia będą usuwane z listy uczestników.
  • 10 marca, Warszawa
  • 12 marca, Sopot
  • 14 marca, Katowice
  • 28 marca, Łódź
  • 31 marca, Poznań
Liczba miejsc ograniczona! Zapisy na: sonya7.fotopolis.pl w zakładce roadshow.

Więcej o Sony A7R na stronach sony.pl
Poznaj zupełnie nowy standard - aparat A7R
i w naszych redakcyjnych testach:
Sony A7R i
Sony A7
Komentarze
Powiązane artykuły
Więcej w kategorii: Poradniki
Jak robić dobre portrety zwierząt?
Jak robić dobre portrety zwierząt?
Zastanawialiście się kiedyś jak powstają studyjne portrety naszych czworonożnych przyjaciół? Zajrzyjcie za kulisy pracy Vincenta Lagrange’a, który opiera na nich swoja...
0
1
Jak budować fotograficzną markę we współczesnym świecie? Pomoże ci w tym ten darmowy poradnik
Jak budować fotograficzną markę we współczesnym świecie? Pomoże ci w tym ten darmowy poradnik
Dzisiejszy świat jest tak przesycony zdjęciami, a uwaga oglądających tak rozproszona, że wypromowanie własnego stylu może wydawać się niemożliwe. Na szczęście takie...
0
0
Jak fotografować wodospady? Przyglądamy się pracy zawodowego fotografa krajobrazu, Jima Cosseya
Jak fotografować wodospady? Przyglądamy się pracy zawodowego fotografa krajobrazu, Jima Cosseya
Nasza dziennikarka dołącza do Jima Cosseya, by w Parku Narodowym Brecon Beacons nauczyć się robić wspaniałe zdjęcia krajobrazowe.
21
1