Roadshow Sony A7R i Tomasz Tomaszewski w 5 miastach Polski

0
Michal Grzegorczyk
4 Marzec 2014
Artykuł na: 4-5 minut
Już 10 marca 2014 rusza seria prezentacji najnowszych pełnoklatkowych bezlusterkowców Sony. W Warszawie, Sopocie, Katowicach, Łodzi i Poznaniu będziecie mieli okazję poznać możliwości Sony A7 i A7R fotografując pod okiem Tomasza Tomaszewskiego! A wszystko to w klimatach słonecznej Florydy...
Tomasz Tomaszewski już od kilku miesięcy pracuje na Sony A7R. Na pokazach zaprezentuje ciekawy materiał, który zrealizował podczas ostatniej bardzo krótkiej podróży na Florydę. Zobaczymy zatem zdjęcia z Key West i Wynwood (streetartowa dzielnica Miami). Fotograf opowie o swoich wrażeniach na temat fotografowania Sony A7R i będzie inspirował uczestników spotkania podczas części praktycznej.


Uczestnicy warsztatów oczywiście będą mieli okazję dowiedzieć się o wszystkich niuansach technologicznych dzięki prezentacji Sony Foto Teamu. Krzysztof Szablisty, Rafał Wylegała i Jacek Mirkowski opowiedzą o sprzęcie i wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie pytania. Potem przyjdzie czas na praktyczne obcowanie z najmniejszym i najlżejszym na świecie pełnoklatkowym aparatem z wymiennymi obiektywami.

Wszyscy uczestnicy roadshow będą mieli okazję swobodnie zapoznać się ze sprzętem w praktyce (wymagane własne karty pamięci). Poza licznymi egzemplarzami A7 i A7R (łącznie 15 sztuk) wraz z optyką (również najnowszymi obiektywami) i akcesoriami, czekać będą dwa plany zdjęciowe - stylistka i scenograf zadbają, żeby choć odrobinę klimatu słonecznej Florydy przenieść do studia!

Na uczestników czekać będzie także poczęstunek i specjalna oferta w salonach Sony Centre.
Ponadto poczas imprezy:
- do dyspozycji uczestników będzie drukarka Epson Stylus Pro 3880,
- zdjęcia podczas prezentacji wyświetli pierwszy na świecie projektor 3LCD z laserowym źródłem światła - Sony VPL-FHZ55 a także telewizor Sony 55' 4K.


W każdym z miast spotkania odbędą się w ciekawych wnętrzach galerii, centrów sztuki i studiach fotograficznych. Adresy zostaną podane zarejestrowanym osobom w mailach. Żeby zapewnić spokojne i komfortowe warunki fotografowania w każdym mieście odbędą się dwie tury spotkań:
  • 11:00-14:30
  • 16:00-19:30
Aby zarejestrować się na dogodny dla Ciebie termin, wypełnij formularz zgłoszeniowy (pytamy jakim aparatem fotografujesz, ale służy to jedynie celom statystycznym) i postępuj według instrukcji, które od nas otrzymasz w mailu. Liczba miejsc jest ograniczona (50 osób/spotkanie), a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Bardzo prosimy uważnie wpisywać adresy e-mail i koniecznie potwierdzać przybycie, żeby nie blokować udziału innym uczestnikom. Osoby które nie potwierdzą przybycia będą usuwane z listy uczestników.
  • 10 marca, Warszawa
  • 12 marca, Sopot
  • 14 marca, Katowice
  • 28 marca, Łódź
  • 31 marca, Poznań
Liczba miejsc ograniczona! Zapisy na: sonya7.fotopolis.pl w zakładce roadshow.

Więcej o Sony A7R na stronach sony.pl
Poznaj zupełnie nowy standard - aparat A7R
i w naszych redakcyjnych testach:
Sony A7R i
Sony A7

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Nie wiesz jaki film wybrać? Strona Filmtypes rozwieje twoje wątpliwości
Nie wiesz jaki film wybrać? Strona Filmtypes rozwieje twoje wątpliwości
Na początku przygody z fotografią analogową zorientowanie się w dostępnych materiałach i ich właściwościach może przysporzyć bólu głowy. Z pomocą przychodzi nowa...
61
0
Brak ci motywacji? Oto 29 porad od najbardziej wpływowych fotografów w branży
Brak ci motywacji? Oto 29 porad od najbardziej wpływowych fotografów w branży
Gdybyś miał najważniejszą radę odnośnie pracy fotografa, co by to było? Takie pytanie fotograf Taylor Jackson zadał jednym z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych...
62
0
Wybierasz się na zasłużony urlop? Oto sprzętowe pomysły i praktyczne sztuczki, które warto rozważyć
Wybierasz się na zasłużony urlop? Oto sprzętowe pomysły i praktyczne sztuczki, które warto rozważyć
Letni sezon to czas podróży, odkrywania odległych miejsc i… fotografowania. Dlatego przygotowaliśmy kilka praktycznych porad oraz zestawienie przydatnych akcesoriów,...
3
0
Powiązane artykuły