Warsztaty fotografii ulicznej dla klientów Panasonika

W ramach kampanii Changing Photography firma Panasonic po raz kolejny przygotowała dla swoich klientów specjalną ofertę szkoleniową. Warsztaty skupiające się na tematyce street photo odbędą się w Warszawie (25 maja) i w Katowicach (22 czerwca). Promocja skierowana jest do osób, które do 17 czerwca 2013 roku kupią aparat z serii LUMIX G.


Panosonic przygotował specjalną ofertę warsztatów fotograficznych dla użytkowników swoich aparatów.

Tym razem warsztaty skupiające się na tematyce "street photo" odbędą się w Warszawie i w Katowicach. Promocja skierowana jest do osób, które do 17 czerwca 2013 roku kupią aparat z serii LUMIX G. Po kupieniu aparatu uczestnik będzie mógł zgłosić swój udział w warsztatach na stronie www.panasonic.pl/warsztaty.

Dodatkowo przygotowano możliwość zdobycia wejściówki dla osób, które nie dokonały promocyjnego zakupu. Na stronie warsztatów (www.panasonic.pl/warsztaty) codziennie (w dni robocze) będą się pojawiać dwa pytania konkursowe. Nagroda, czyli możliwość bezpłatnego udziału w warsztatach, trafi do osoby, która jako pierwsza odpowie prawidłowo na dane pytanie konkursowe.

Warsztaty w obu miastach zostaną przeprowadzone przez Marcina Bójko i Norberta Gajlewicza, uznanych dziennikarzy i fotografów, redaktorów magazynu Digital Foto Video. Podczas warsztatów "street photo" pod czujnym okiem specjalistów uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak uchwycić dynamiczne sceny uliczne i idealne momenty miejskiego życia. Dodatkowo w trakcie całego wydarzenia będzie organizowany konkurs na najlepsze zdjęcie, w którym główną nagrodą będzie obiektyw Panasonic H-H020.

Warsztaty odbędą się w Warszawie i Katowicach w następujących terminach:

25.05.2013 Warszawa (rejestracja do 20 maja)
22.06.2013 Katowice (rejestracja do 17 czerwca)


Szczegóły na stronie: www.panasonic.pl
 
Komentarze
Polecane artykuły
Margaret Mitchell: „Fotografia może umożliwić opowiadanie historii, które normalnie są ukryte"
16 Lip 2018
Ponad dwadzieścia lat od sfotografowania dzieci swojej siostry, Margaret Mitchell ponownie odwiedza rodzinę z aparatem. Zadaje pytania o wpływ środowiska, w jakim przyszło nam dorastać, na nasze dalsze życie. Szkocka fotografka, działającą głównie w rejonach fotografii dokumentalnej i portretowej, jest laureatką wielu krajowych i międzynarodowych nagród, w tym Sony World Photography Awards.
0
“Zacząłem fotografować, bo bałem się zapomnieć”. Projekt Johna-Davida Richardsona to uniwersalna opowieść o dorastaniu
3 Lip 2018
- Pamiętam dzień, w którym skończyłem trzynaście lat. Obudziłem się tego ranka, spodziewając się, że w jakiś sposób zmieniłem się w mężczyznę tej nocy - mówi nam amerykański fotograf, który od dwóch lat realizuje projekt o dorastaniu chłopców z pobliskiego skateparku.
0
Majestat oceanu, zdjęcia z powietrza i nieziemskie scenerie - wyniki National Geographic Travel Photographer of the Year 2018
29 Cze 2018
Jury jednego z największych konkursów fotografii podróżniczej zaprezentowało jego tegorocznych laureatów. Zobaczcie galerię zwycięskich prac z ostatniej odsłony National Geographic Travel Photographer of the Year.
0
„Stambuł Story” z Panasonic Lumix G9
26 Cze 2018
Jak nowy superszybki korpus Panasonic sprawdza się w fotografii ulicznej? Zapytaliśmy o to reportażystę National Geographic Mikołaja Nowackiego.
3