Warsztaty fotografii ulicznej dla klientów Panasonika

W ramach kampanii Changing Photography firma Panasonic po raz kolejny przygotowała dla swoich klientów specjalną ofertę szkoleniową. Warsztaty skupiające się na tematyce street photo odbędą się w Warszawie (25 maja) i w Katowicach (22 czerwca). Promocja skierowana jest do osób, które do 17 czerwca 2013 roku kupią aparat z serii LUMIX G.


Panosonic przygotował specjalną ofertę warsztatów fotograficznych dla użytkowników swoich aparatów.

Tym razem warsztaty skupiające się na tematyce "street photo" odbędą się w Warszawie i w Katowicach. Promocja skierowana jest do osób, które do 17 czerwca 2013 roku kupią aparat z serii LUMIX G. Po kupieniu aparatu uczestnik będzie mógł zgłosić swój udział w warsztatach na stronie www.panasonic.pl/warsztaty.

Dodatkowo przygotowano możliwość zdobycia wejściówki dla osób, które nie dokonały promocyjnego zakupu. Na stronie warsztatów (www.panasonic.pl/warsztaty) codziennie (w dni robocze) będą się pojawiać dwa pytania konkursowe. Nagroda, czyli możliwość bezpłatnego udziału w warsztatach, trafi do osoby, która jako pierwsza odpowie prawidłowo na dane pytanie konkursowe.

Warsztaty w obu miastach zostaną przeprowadzone przez Marcina Bójko i Norberta Gajlewicza, uznanych dziennikarzy i fotografów, redaktorów magazynu Digital Foto Video. Podczas warsztatów "street photo" pod czujnym okiem specjalistów uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak uchwycić dynamiczne sceny uliczne i idealne momenty miejskiego życia. Dodatkowo w trakcie całego wydarzenia będzie organizowany konkurs na najlepsze zdjęcie, w którym główną nagrodą będzie obiektyw Panasonic H-H020.

Warsztaty odbędą się w Warszawie i Katowicach w następujących terminach:

25.05.2013 Warszawa (rejestracja do 20 maja)
22.06.2013 Katowice (rejestracja do 17 czerwca)


Szczegóły na stronie: www.panasonic.pl
 
Komentarze
Polecane artykuły
Poznaliśmy zwycięzców Chromatic Awards. Wśród laureatów są Polacy
17 Gru 2018
Za nami druga edycja Chromatic Awards. Podobnie jak w roku ubiegłym konkurs okazał się szczęśliwy dla Polaków, którzy zajęli wysokie miejsca zarówno w sekcji profesjonalnej, jak i amatorskiej. Koniecznie zobaczcie nagrodzone prace.
0
Jeśli podróż, to tylko z aparatem. Zobaczcie najlepsze zdjęcia z konkursu Travel Photographer of the Year 2018
13 Gru 2018
Poznaliśmy zwycięzców jednego z największych konkursów poświęconych fotografii podróżniczej. Finałowa galeria TPOTY 2019 to zarówno ujmujące zdjęcia natury jak i ciekawe reportaże.
0
Natura, miejsca, ludzie, czyli najlepsze zdjęcia z konkursu National Geographic Photo Contest 2018
7 Gru 2018
Poznaliśmy wyniki tegorocznej edycji National Geographic Photo Contest. Finałowa galeria to zarówno piękne kadry, jak i przykład niszczącej działalności człowieka. Zobaczcie zwycięskie zdjęcia.
1
Oto wyniki Leica Street Photo 2018 - zobacz najlepsze polskie zdjęcia uliczne
28 Lis 2018
Dobiegła końca 8. edycja konkursu fotografii ulicznej organizowanego przez Leikę. Głównego zwycięzcę poznamy jutro, a już teraz możemy oglądać kompletną galerię finalistów.
4