Warsztaty fotografii ulicznej dla klientów Panasonika

W ramach kampanii Changing Photography firma Panasonic po raz kolejny przygotowała dla swoich klientów specjalną ofertę szkoleniową. Warsztaty skupiające się na tematyce street photo odbędą się w Warszawie (25 maja) i w Katowicach (22 czerwca). Promocja skierowana jest do osób, które do 17 czerwca 2013 roku kupią aparat z serii LUMIX G.


Panosonic przygotował specjalną ofertę warsztatów fotograficznych dla użytkowników swoich aparatów.

Tym razem warsztaty skupiające się na tematyce "street photo" odbędą się w Warszawie i w Katowicach. Promocja skierowana jest do osób, które do 17 czerwca 2013 roku kupią aparat z serii LUMIX G. Po kupieniu aparatu uczestnik będzie mógł zgłosić swój udział w warsztatach na stronie www.panasonic.pl/warsztaty.

Dodatkowo przygotowano możliwość zdobycia wejściówki dla osób, które nie dokonały promocyjnego zakupu. Na stronie warsztatów (www.panasonic.pl/warsztaty) codziennie (w dni robocze) będą się pojawiać dwa pytania konkursowe. Nagroda, czyli możliwość bezpłatnego udziału w warsztatach, trafi do osoby, która jako pierwsza odpowie prawidłowo na dane pytanie konkursowe.

Warsztaty w obu miastach zostaną przeprowadzone przez Marcina Bójko i Norberta Gajlewicza, uznanych dziennikarzy i fotografów, redaktorów magazynu Digital Foto Video. Podczas warsztatów "street photo" pod czujnym okiem specjalistów uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak uchwycić dynamiczne sceny uliczne i idealne momenty miejskiego życia. Dodatkowo w trakcie całego wydarzenia będzie organizowany konkurs na najlepsze zdjęcie, w którym główną nagrodą będzie obiektyw Panasonic H-H020.

Warsztaty odbędą się w Warszawie i Katowicach w następujących terminach:

25.05.2013 Warszawa (rejestracja do 20 maja)
22.06.2013 Katowice (rejestracja do 17 czerwca)


Szczegóły na stronie: www.panasonic.pl
Komentarze
Polecane artykuły
Witold Ziomek i Michał Sadowski nagrodzeni w konkursie fotografii dronowej Skypixel 2018
22 Mar 2019
Poznaliśmy wyniki tegorocznej odsłony jednego z największych konkursów fotografii lotniczej. Wśród laureatów znalazło się dwóch Polaków. Zobaczcie galerię najlepszych podniebnych zdjęć.
0
Poczuj magię natury płynącą ze zdjęć laureatów International Garden Photographer of the Year
21 Mar 2019
Za nami 12. edycja prestiżowego konkursu International Garden Photographer of the Year. Jak zwykle otrzymujemy urok przyrody najdalszych zakątków świata oraz prawdziwy czar natury z całą paletą barw zaprezentowanych na nagrodzonych zdjęciach laureatów.
0
Polacy wśród zwycięzców FEP European Professional Photographer of the Year 2019. Zobacz najlepsze prace
19 Mar 2019
Organizacja FEP od 1999 roku zrzesza i wspiera zawodowych fotografów pracujących na terenie Europy. Od dekady organizuje także konkurs fotograficzny. Miło nam poinformować, że w tym roku na podium stanęli także fotografowie z Polski.
0
“Nie chcę produkować obrazów, które dostaną dużo lajków na Instagramie” - Rozmowa z Rafałem Milachem
15 Mar 2019
O nowych projektach i wielopłaszczyznowych narracjach, w których mierzy się z problemami współczesnego świata, z pierwszym Polakiem zaproszonym do Magnum Photos rozmawia Marcin Grabowiecki.
4