Warsztaty fotografii ulicznej dla klientów Panasonika

W ramach kampanii Changing Photography firma Panasonic po raz kolejny przygotowała dla swoich klientów specjalną ofertę szkoleniową. Warsztaty skupiające się na tematyce street photo odbędą się w Warszawie (25 maja) i w Katowicach (22 czerwca). Promocja skierowana jest do osób, które do 17 czerwca 2013 roku kupią aparat z serii LUMIX G.


Panosonic przygotował specjalną ofertę warsztatów fotograficznych dla użytkowników swoich aparatów.

Tym razem warsztaty skupiające się na tematyce "street photo" odbędą się w Warszawie i w Katowicach. Promocja skierowana jest do osób, które do 17 czerwca 2013 roku kupią aparat z serii LUMIX G. Po kupieniu aparatu uczestnik będzie mógł zgłosić swój udział w warsztatach na stronie www.panasonic.pl/warsztaty.

Dodatkowo przygotowano możliwość zdobycia wejściówki dla osób, które nie dokonały promocyjnego zakupu. Na stronie warsztatów (www.panasonic.pl/warsztaty) codziennie (w dni robocze) będą się pojawiać dwa pytania konkursowe. Nagroda, czyli możliwość bezpłatnego udziału w warsztatach, trafi do osoby, która jako pierwsza odpowie prawidłowo na dane pytanie konkursowe.

Warsztaty w obu miastach zostaną przeprowadzone przez Marcina Bójko i Norberta Gajlewicza, uznanych dziennikarzy i fotografów, redaktorów magazynu Digital Foto Video. Podczas warsztatów "street photo" pod czujnym okiem specjalistów uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak uchwycić dynamiczne sceny uliczne i idealne momenty miejskiego życia. Dodatkowo w trakcie całego wydarzenia będzie organizowany konkurs na najlepsze zdjęcie, w którym główną nagrodą będzie obiektyw Panasonic H-H020.

Warsztaty odbędą się w Warszawie i Katowicach w następujących terminach:

25.05.2013 Warszawa (rejestracja do 20 maja)
22.06.2013 Katowice (rejestracja do 17 czerwca)


Szczegóły na stronie: www.panasonic.pl
 
Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards 2018. Zobaczcie nagrodzone zdjęcia
20 Wrz 2018
Międzynarodowy konkurs fotografii miejskiej Urban 2018 wchodzi w fazę finałową. Poznaliśmy nagrodzone cykle i nazwiska finalistów sekcji pojedynczej. Wśród nich znalazło się aż 5 Polaków.
0
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0