Spotkanie z Jackiem Fotą "U artystów"

Autor: Marcin Grabowiecki

18 Styczeń 2013
Artykuł na: 2-3 minuty
Zapraszamy na spotkanie z fotografem - Jackiem Fotą, autorem projektu "Amerika". Prezentacja fotografii połączona z opowieścią o podróży po Stanach dbędzie się 23 stycznia o godz. 20:00 w klubie "U artystów" w Warszawie.

Spotkanie z Jackiem Fotą jest początkiem nowego cyklu, który rozpoczyna się w klubie "U artystów" w Warszawie. Na cotygodniowe spotkania, które będę się odbywać w każdą środę, zapraszani będą twórcy z dziedziny fotografii i filmu.

Tak o swoim projekcie "Amerika", któremu poświęcone będzie pierwsze spotkanie, pisze jego autor - Jacek Fota:

Od jakiegoś czasu chciałem zrobić projekt fotograficzny o Ameryce. O tym, jak postrzegam Stany i o tym jakie tak naprawdę są. Studiowałem przez sześć lat w Salt Lake City w stanie Utah, ale jeszcze nie interesowałem się fotografią dokumentalną. Dopiero jak wróciłem do Polski zacząłem myśleć o podróży przez Stany. Do USA wybrałem się pod koniec czerwca ubiegłego roku pracować nad dwoma projektami. Jeden nie wypalił i skończył się aresztowaniem. Drugi materiał skończyłem w lipcu. Sierpień przeznaczyłem na podróż z Miami do Kalifornii. Do Kalifornii nie dojechałem, a podróż zajęła mi przeszło cztery tygodnie i przejechałem ponad jedenaście tysięcy kilometrów.

 

Link do wydarzenia na FB: www.facebook.com.

Spotkanie z Jackiem Fotą
Termin: 23.01.2013, godz. 20:00

Klub "U artystów"
ul. Mazowiecka 11a
Warszawa

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Jak dobrać kabel HDMI do filmowania i streamingu?
Jak dobrać kabel HDMI do filmowania i streamingu?
Jak wybrać kabel HDMI, żeby nie mieć problemów na planie i uzyskać optymalną jakość? W tym poradniku przyglądamy się odpowiednim kablom do filmowania na przykładzie oferty marki...
17
Jak zrobić oryginalne zdjęcie na walentynki? Zapytaliśmy ChatGPT
Jak zrobić oryginalne zdjęcie na walentynki? Zapytaliśmy ChatGPT
Nadal myślisz, że najlepszym pomysłem na walentynkowe zdjęcie jest serce narysowane na zaparowanej szybie? Zobaczcie, co na ten temat ma do powiedzenia sztuczna inteligencja.
4
Oświetlenie filmowe w fotografii portretowej - GlareOne LED 300 BiColor D w praktyce
Oświetlenie filmowe w fotografii portretowej - GlareOne LED 300 BiColor D w praktyce
Filmowo-fotograficzny świat nie mógłby istnieć bez światła. W tym artykule fotograf Piotr Werner na przykładzie lamp GlareOne 300 BiColor D pokazuje trzy filmowe ustawienia...
16
Powiązane artykuły