Spotkanie z Sophie Ristelhueber w MSN w Warszawie

W ramach cyklu "Po końcu fotoreportażu. Co dalej?" w piątek, 9 grudnia o godz. 18:00 w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie odbędzie się spotkanie z Sophie Ristelhueber. Prowadzenie: Krzysztof Pijarski.
Dodaj do źródeł Skomentuj Kopiuj link
Posłuchaj
00:00
Sophie Ristelhueber

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu "Po końcu fotoreportażu. Co dalej?". Gościem spotkania będzie Sophie Ristelhueber.

Na ostatnim spotkaniu André Rouillé stwierdził, że aby stworzyć przekonujące fotograficzne przedstawienie świata, nie można postępować wprost, przedstawiając jego wygląd. Zamiast tego należy dążyć do uchwycenia jego intensywności. Jako główny przykład takiej właśnie praktyki francuski teoretyk fotografii przywołał prace Sophie Ristelhueber, która będzie gościem najbliższego spotkania.

Spotkanie z Sophie Ristelhueber
w ramach cyklu "Po końcu fotoreportażu. Co dalej?"
Termin: 9.12.2011, godz. 18:00

Muzeum Sztuki Nowoczesnej
ul. Pańska 3
Warszawa

Chcesz częściej widzieć nasze artykuły w Google? Dodaj Fotopolis do ulubionych źródeł
Komentarze
Przeczytaj także
Zobacz więcej z tagiem: Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie
Magazyny
Zamów